SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Michaela Uhlířová – Míša ( Hlavní vedoucí/zdravotník )

Michaela Uhlov

Zdravím příznivce letních táborů,

jmenuji se Míša Uhlířová, je mi 22 let a pocházím z Liberce, kde jsem se i narodila a vystudovala Obchodní akademii. Na tábory Spt jezdím už dlouhou řadu let, konkrétněji už od roku 2007, kdy mě rodiče přihlásili i s mým starším bráchou Ondrou, kterého tábory také moc baví a proto jezdí dodnes s námi. Když mě v roce 2012 vedoucí zvolili jako instruktora, nevěděla jsem, kam mě cesty zavedou a co mě vlastně čeká. Zkusila jsem si roli oddíláka, programáka, zdravotníka a v neposlední řadě i roli hlavního vedoucího a této role se zhostím i letos. Naši letošní programáci "Mára a Jonáš" si pro vás připravili neskutečně vesmírnou etapovku a doufám, že se vám bude moc líbit a užijeme si spoustu skvělých her a zábavy, která k létu prostě patří. Já osobně už se nemohu dočkat, až se na táboře všichni sejdeme a započneme naši velkolepou výpravu. Tak co? Kdo získá přednostní právo registrovat se do posádky vesmírné stanice M.I.R.Ď.,a.s?

 

 

 

Námořníkovi - Mára ( práce všeho druhu )

Hammerschmiedovi

Vivááátttt Los Dolooos přátelé!

Jmenujeme se Námořníkovi a tak nějak k táborům SpT patříme. Naše kvarteto tvoří tříletý Vojtik, pětiletý Vítek, máma Hanka a táta Marek, nazývaný též Námořník. Ještě máme adoptivního Jonáše, ale ten už odrostl, umí psát a trochu číst, a má už vlastní textík někde tady na stránce. 
Pro letošek si krapet odskočíme od plotny a vrháme se na vaření programu. S pomocí boží a báječných vedoucích prvního turnusu, se máte na co těšit.
Už teď  se těšíme na život v Tallhoferově Dole, večerní nástupy, týmové pokřiky, kostýmové zkoušky a hlavně na vás, táborníky.

 

Jonáš Novotný - Jonáš ( programový vedoucí )

Jon Novotn

Ahoj,

já se jmenuji Jonáš a jsem programový vedoucí spolu s Námořníkem. Na tábor pojedu už po čtrnácté, a je mi 21 let z toho se dá poznat že tábor je moje veliká záliba. Moc se na vás všechny těším na táboře a doufám že se vám bude líbit téma i program letošního roku.

Takže vám přeji hodně štěstí na vaší výpravě do vesmíru.

 

 

 

 

 

 

Jan Uhlíř - Jenda ( kuchař )

Jan UhlZdravím všechny dobré LIDI!

Jak rád o sobě říkám, jsem takový sběratel táborových funkcí. Začal jsem jako zdravotník, jeden rok jsem byl dokonce oddílák, taky zásobovač, i náčelník technického sektoru. Jednou jsem zkusil velet celému tomu cirkusu.  Člověk musí zkusit všechno! Letos budu již po třetí v kuchyni a od myče nádobí se již budu plně věnovat vaření. Lecčemu jsem se naučil a tak již jen s malým dohledem a velkou pomocí budu Vaším dětem připravovat samé dobroty . Ale nebojte, stále budu kontrolován z vyšších míst, to si jistě Námořník nenechá ujít, aby mi občas v kuchyni nepřekážel. Tak se těším v létě!

 

 

Martin Morávek - Marťas I. ( technický sektor/zásobovač )

Martin Morvek

Technický sektor já. Zázrak na počkání, nemožné do tří dnů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Natálie Kocková - Náťa ( oddílová vedoucí ) 

51325096 1182884348542679 8808567080409366528 o

Ahoj kamarádi!


Co bych vám o sobě řekla? Jmenuju se Natalie Kocková, je mi čerstvě dvacet let a na tábory SpT jezdím od svých sedmi. Od roku 2016 jsem byla dvakrát oddílovou vedoucí a dvakrát tou programovou. I když minulý rok jsem s programem pomáhala spíš z dálky, protože jsem musela tábor kvůli práci v Anglii vynechat. O to víc se teď těším, až vás všechny známé i neznámé uvidím zase v létě v naší Rabštejnce, tak jak to má v létě být!
Volný čas trávím nejraději v přírodě, v létě v lese, v zimě v horách na prkně, kde dělám instruktorku. Taky ráda čtu, hraju na klavír a trávím čas s přáteli. A když volný čas nemám, tak je to asi hlavně proto, že prvním rokem studuji práva na vysoké škole. Jestli něco nemám ráda, tak je to, když lidi lžou a podvádějí. Na táboře mě nejčastěji uvidíte bláznit hned vedle Emy a Bau. Pokaždé, když dopíšu tohle něco málo o mě, tak začne zbývající čas do tábora neskutečně utíkat, tak doufám, že tomu tak bude i pro následující tábor. A co vy? Těšíte se jako já? Doufám, že tu není nikdo kdo by váhal, protože nás v létě čeká nesmírně vesmírný dobrodružství! Tak naskočte na raketu a vidíme se ve vesmíru! Budeme tam na vás čekat ;)

 

David Büttner - Dejv ( oddílový vedoucí )

David Buttner

Nazdar táborníci!


Jmenuji se David, je mi 21 let a pro dva týdny na našem fantastickém prvním turnusu se stanu vaším náhradním rodičem. Studoval jsem na České lesnické akademii v Trutnově, takže vás rád naučím něco o přírodě a o tom, jak se v ní chovat. Rád se s hrdostí chlubím, a ani teď to nebude jinak, že jsem hrdým odchovancem našeho turnusu. Léto bez tábora by prostě nemohlo být. Tohle léto už na tábor pojedu počtrnácté, takže se nemusíte bát, že bych vám s něčím nedokázal poradit nebo pomoct. Jestli rádi sportujete, tak za mnou určitě večer skočte a můžeme si třeba zahrát volejbal, potom skočíme na vynikajícího buřta a zazpíváme si pár písniček u ohně a bude nám fajn. Už se na vás moc těším stejně tak, jako na první společně vyhrané body.


Zatím Čus!

 

 

 

 

Bára Bretová - Bau ( oddílová vedoucí ) 

Barbora BretovAhoj všichni,

já jsem pořád Barča. Pořád jsem z České Lípy, jen je mi teď 20. Taky se většinu času nacházím v úplně jiné dimenzi, a sice v Brně, to je taky nový. Jo a nevěřte všemu, co se říká, protože v Brně najdete kde co, jenom tu profláknutou nudu jsem zatím neobjevila. Studuju tam psychologii. Ráda mám knížky ruských realistů, čokoládu, žlutou barvu a vás. Když mám zrovna čas, zajdu do divadla nebo se jen tak protancuju životem se sklenkou v ruce.Na táboře budu klasicky oddílák a moc se na to těším. Ale dost už o mně, teď už to bude hlavně o vás.. A kdo se netěší na tábor, je podělanej škrob! (viz Otakárek Soumar in Bylo nás pět).

 

Martin Hejduk - Marťas II. ( oddílový vedoucí )

Martin HejdukAhoj táborníci

pro ty, co mě neznají. Jmenuju se Martin, studuju Televizní a rozhlasová studia s Filmem na univerzitě v Olomouci a v době tábora mi bude 21 let.  Jezdím na tábor jak oddílový vedoucí. Letos bude tábor pro mě takové malé jubileum, poněvadž sem pojedu již po 10!

Miluju sporty všeho druhu a už se neskonale těším na další tábor plný legrace a zábavy, který si spolu užijeme na 120%!!

 

 

 

 

 

 

Ema Jeřábková - Emsí ( oddílová vedoucí )   

Ema Jebkov

Ahoj všichni!


Jmenuji se Ema, ale můžete mi říkat Emsí nebo Ýmo Je mi 20 let a pocházím z Nového Boru. Teď ale většinu času trávím v Ústí, kde studuji na vysoké škole Učitelství pro 1.stupeň a speciální pedagogiku. Mezi mé největší koníčky patří čtení knížek a tancování. Také se ráda dívám na filmy, a trávím čas se svými přáteli (Ondrou, Nany a Bau). Na tábor Spt se nesmírně těším! Jsou to vždy nejlepší dva týdny prázdnin!
Uvidíme se na táboře.

 

Ondřej Havelka – Ondra ( oddílový vedoucí )

Ondra

Zdravím vás děcka

jmenuji se Ondra, je mi 25 let a pocházím z Liberce. Zde také pracuji jako vyučený instalatér a svářeč. Mezi mé koníčky patří nejvíce fotbal, jízda na kole a lyžování. Na tábory Spt jezdím již dlouhou řadu let, nejdříve jsem jezdil jako táborník, později se ze mě stala pomocná síla do kuchyně a nyní jako oddílový vedoucí.


Budu se na vás v létě moc těšit.

 

 

 

 

 

 

 Samuel Hrachovec - Sam ( oddílový vedoucí )

Samuel Hrachovac

Nazdar Lidi,


jsem Sam, celým jménem Samuel Hrachovec a letos dokončuju střední školu na Praze 1. Studuju audiovizuální techniku a chystám se na vysokou. Už devátým rokem trávím prvních 14 dní v červenci s vámi v Rabštejnské Lhotě. A i letos se na vás moc těším, určitě z nás bude super parta, která s nasazením života zabojuje o vítězství v celo táborové hře. Mám rád pohodové lidi a žádný stres, dobré jídlo a sport. Baví mne filmy, mým oblíbeným seriálem je Stranger things.


Těším se na vás na táboře, takže zatím ahoj a v létě na viděnou.

 

 

 

 

Lucie Temrová - Lucík ( oddílová vedoucí )

Lucie Temrov

Čauky táborníci!

Říkají mi Lucík a bydlím kousek od Prahy. Vystudovala jsem zdravotní školu v Liberci. Před 14 lety jsem začala jezdit na 1.turnus, jako zdravotník. Jeden rok jsem si vyzkoušela být druhým programovým vedoucím. Pak jsem nastoupila na mateřskou dovolenou, při které jsem vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku. Proto ted mohu pracovat v družině. Už druhým rokem s vámi pojedu v roli vedoucího.

 

Strašně se těším na prázdniny a hlavně na VÁS a na to, jak si to spolu všichni užijeme !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miroslav Císařovský - Mirďa ( oddílový vedoucí )

Miroslav Csaovsk

Ahoj Ďecka,

já jsem Mirek ale říkejte mi spíš Mirďo. Na tábory jezdím již řadu let. Tak že mě asi většina zná. Ale pro ty, co mě neznají, tak jsem již zkušený oddílový vedoucí .Moje záliby jsou bezpochyby tábory Spt,plavání, jízda na kole a turistika. Pocházím z Liberce kde i bydlím. Pracuji víc než rok v Nemocnici na cent.op.sal.jako sanitář. No a už nevím co osobě napsat, tak si zbytek můžeme říct na táboře. Tak že se uvidíme na tom nejvíc nejlepším táboře,budu se na vás těšit. Ahoj a vždy Spt.!

 

Karolína Lišková - Kája ( oddílová vedoucí )

Karolna Likov

Ahoj všichni!


Jmenuju se Kája, je mi 18 let a pocházím z Liberce. Momentálně studuji třetím rokem Obchodní akademii v Liberci. Na tábor jezdím od roku 2011 a podruhé pojedu jako vedoucí. Ve volném čase si jdu zaplavat, anebo trávím čas s kamarády. Na tábor už se hrozně těším, jelikož mám moc ráda zpívání u táboráku a spaní pod širákem. 

Už se na Vás všechny těším, uvidíme se v létě!

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniela Benčíková - Danča ( Íčko/oddílová vedoucí )

Daniela Benkov

Léto ať si užijeme!!!

Zdravím výletníci, jmenuji se Danča, a je mi 25 let. Táborničím už pár let, ale na tuhle záležitost jedu poprvé jako oddílový vedoucí a mám z toho radost. Jsem nadšený sportovec, zvláště ve vytrvalostních disciplínách. Ráda čtu, vařím, uklízím, a vymýšlím hry, a aby tohle všechno člověk ustál, tak mohu nabídnout kurz první pomoci :D .

Na tohle léto se moc těším a vsadím se, že si to užijeme úplně všichni. Létu zdar, přivezte s sebou dobrou náladu!

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

vedoucí 4.turnusu
Velevážený císaři, velevážení mistři Jménem učně Kokose vám všem děkujeme za krásné strávene 2 týdny, na které s radostí vzpomíná. Moc vás všechny zdraví a těší se na příští rok Máma a táta Kokosáka
1. 9. 2020 20:41

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě