SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

1.turnus - Dolané

Nejmladší turnus táborů SpT. V roce 2007 turnus založil zkušený dlouholetý člen SpT Marek Hammerschmied a spolu s Jitkou Roseckou úspěšně přidali do rodiny táborů SpT poslední přírůstek. Následně vedlo Dolany s velkým úspěchem duo bratrů Snopkových, kteří posunuli laťku našich táborů ještě o něco výše. A protože laťka (bidýlko) není nikdy dost vysoko, vedla nás několik let Péťa Kuřátko Sedláčková. Kuřátko ale odletělo na pár chvil do teplejších krajin a tak pro tábor 2017 se o Dolany staral Jan Uhlíř. No a nyní se nám Kuře zase vrátilo z dobrodružných cest kolem světa, protože se ji po vás všech už moc stýskalo. Takže se máte určitě na co těšit!

Termín: 30.6. - 14.7. 2018 - Turnus je obsazen!

Hlavní vedoucí: Petra Sedláčková

Cena tábora: 3200,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: Atlantida

 

atlSlunce pomalu zapadalo za horizont klidného moře, když rybářovi proběhla hlavou smutná vzpomínka... Vzpomínka na den, kdy se dozvěděl, že loď s jeho nejlepšími přáteli Annou a Frederikem ztroskotala. Už skoro rok věřil, že manželé v moři zahynuli, když někdo zaklepal na dveře. Oba manželé stáli živí a zdraví před jeho domkem. Neskutečnou radost z toho, že je vidí, ale zahnaly jejich ustarané výrazy... V rukou měli nádhernou malou holčičku a ve smutných očích prosbu.

Dlouho nemohl uvěřit příběhu o tom, že po potopení lodi je zachránili obyvatelé podmořského města Atlantida, kde nyní žijí. atlaPověděli mu o strašlivém nebezpečí, které hrozí jejich dceři a prosili ho, aby se o ni postaral. Na souši bude v bezpečí a moři přece jen blízko. Rybář souhlasil a byl ochoten pro bezpečí maličké dívky udělat cokoliv.

O sedmnáct let později Lýdie ve staré truhle nachází zaprášený dopis, který nikdy najít neměla. Je rozhodnutá Atlantidu najít a v hlavě má spoustu otázek. Jsou její rodiče ještě naživu? Jaké nebezpečí je přimělo se jí vzdát? Jak se do Atlantidy dostane?

 

 

Jste zvědaví a máte v žilách dobrodružnou krev? Jestli chcete zažít neuvěřitelné chvíle, jestli se chcete umět nadechnout i pod vodou, jestli vás láká podmořský svět, kde dobro bojuje se zlem, tak seberte kuráž a pojďte Lýdii pomoci objevit tajemství města ztraceného v hlubinách!!!

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Andrea Tichá
Zdravím, ahoj, kdyby se někomu hodilo, nabízíme výměnu našeho 2. turnusu za 4. Syn by chtěl jet s kamarády a bohužel se . nedostal. Děkuji
15. 5. 2018 13:03
Krtek
Ahoj Natálko, píšem si to do poznámek, až přijedete na tábor tak to ještě holky připomeňte Vedoucí 4. turnusu
18. 3. 2018 10:22

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě