SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

1.turnus - Dolané

Nejmladší turnus táborů SpT. V roce 2007 turnus založil zkušený dlouholetý člen SpT Marek Hammerschmied a spolu s Jitkou Roseckou úspěšně přidali do rodiny táborů SpT poslední přírůstek. Následně vedlo Dolany s velkým úspěchem duo bratrů Snopkových, kteří posunuli laťku našich táborů ještě o něco výše. A protože laťka (bidýlko) není nikdy dost vysoko, vedla nás několik let Péťa Kuřátko Sedláčková. Kuřátko ale odletělo na pár chvil do teplejších krajin a tak pro tábor 2017 se o Dolany staral Jan Uhlíř. Po záletech se Kuře na rok vrátilo, aby vedení Dolanů opět na rok převzalo, ale jelikož je Kuře záletné a chvíli neposedí, tak se pro rok 2019 do vedení postavila Michaela Uhlířová. Ta se v roli hlavního vedoucího osvědčila a pro daší rok v této roli zůstává.

Termín: 4.7. - 18.7. 2020

Hlavní vedoucí: Michaela Uhlířová

Cena tábora: 3333,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: MIRĎAS

Zdravíme tě šťastlivče! Při dnešním losování se na Tebe usmálo štěstí! Získáváš přednostní právo registrace do posádky vesmírné stanice M.I.R.Ď., a.s. 2.
Vytěž Plato v sektoru TA2LD0L a získej bohatství a slávu! Neváhej! Datum odletu již 4.7.! Následuj vzor zachránců světa, objevitelů vesmíru a tak vůbec, prezidenta Aina a prezidenta Koka!

orig 199551
2022 - Elon Musk a jeho společnost Space X s raketou Falcon Mega staví první kolonii na měsíci.

 

2050 - Spojené státy americké, celá jižní Amerika, Evropská unie, Velká Británie a Rusko jsou privatizovány konsorciem firem Apple a Tesla (Space X), společně známé jako Appslax. Veřejnost zapojených států tento krok vítá a je zavedena tzv. akciová demokracie. Jako protipól vzniká Amazonie, kdy firma Amazon skoupila státní aktiva všech zbylých světových mocností. Těžištěm zájmu obou megakorporací je Afrika a její rozvoj z důvodu přelidněnosti původních území. 

Určitou formu nezávislosti si zachovává největší nezisková organizace na světě známá jako SpT, jejíž členové jsou účastni většiny dozorčích orgánů v obou konsorciích.
V téže době nigerijský vědec Umma Ngua pod vedením profesora Havelky sestrojil první prototyp mezihvězdného pohonu na nově objevený zdroj energie Plato. Stávající zdroje energie jsou vyčerpány a Plato se stává nejdražší komoditou na světě. Populace planety překročila 17 miliard obyvatel. Tibet kolonizuje Mars.

cerna dira

 

2099 - Energetická krize vyvolá spolupráci mezi Appslax a Amazonie a je uspořádán první těžební mezihvězdný let s lidskou posádkou v čele s Umma Nguaou. Cesta však končí neúspěchem a loď se ztrácí i s posádkou v hlubokém vesmíru. Akcie obou firem ztrácí na hodnotě a obě společnosti vyhlašují úpadek. Planeta se energeticky hroutí, celou situaci provází hyperinflace a hladomor.

 

2105 - Krizi obou společností a celosvětovou situaci zachraňují dva dosud neznámí akcionáři Ain a Kok a formou fúze restrukturalizují obě společnosti - nově známé A&A. Objevují Plato v pásu asteroidů Jupitera a staví těžební základnu. Cena i spotřeba Plata stále stoupá, krize je dočasně zažehnána.

 

2121 - Zachránci světa, objevitelé vesmíru a tak vůbec, President Ain a President Kok se stávají většinovými akcionáři a přejmenovávají společnost A&A na Mezinárodní intergalaktickou republiku Ďubani, akciová společnost (zkratka MIRĎAS).

 

2122 - 2123 - Výstavba intergalaktické stanice MIRĎAS 2 za účelem objevení nových zdrojů Plata.

 

2124 - Nalezena vhodná pozice v sektoru TA2LD0L. Uvolněna nová vlna akcií pro pracovníky stanice, jež jsou vybíráni formou loterie.

ic434 mtm 1600 kopie

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

vedoucí 4.turnusu
Velevážený císaři, velevážení mistři Jménem učně Kokose vám všem děkujeme za krásné strávene 2 týdny, na které s radostí vzpomíná. Moc vás všechny zdraví a těší se na příští rok Máma a táta Kokosáka
1. 9. 2020 20:41

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě