SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

2.turnus – Lučané

V roce 2000 Lučany založil Pavel Coufal, který roku 2001 otěže na dlouhá léta předal Janu Svobodovi, který tábor spolu s Veronikou Starou vedl až do roku 2005. V roce 2006 vedl Lučany Marek Hammerschmied a v roce 2007 Radek Lev spolu s Pavlínou Provazníkovou.  Následující tři roky vedla Lučany Bára Lebdušková, kterou pro další roky vystřídal dlouholetý vedoucí David Kořínek. Ten předal v roce 2014 žezlo Martinovi Šulcovi a pod jeho vedením turnus dále vzkvétal. Pro rok 2018 se do vedení vrací žena a to Kateřina Šulcová.

Termín: 14.7. - 28.7. 2018 - Turnus obsazen

Hlavní vedoucí: Kateřina Šulcová

Etapovka: Martin Šulc a Matěj Duroň

Cena tábora: 3200,-

Přihláška: 

Rychlé info: 606 384 400

UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS: Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora).

Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.

 

Etapová hra: Vzestup říší: Z jeskyně na výsluní

 

Jestlipak víte co se stane, když necháte volně růst civilizaci? Zabírá čím dál tím větší území. A víte kdy nastane problém? Když při rozpínání narazí na další národ. Kluci, už jste se někdy poprali například o autíčko? A holky, vy jste se někdy poprali třeba o panenku? Tak přesně takhle to dopadne, když se potkají na hranicích dva kmeny. Zpočátku mají sice jen klacky v ruce, ale postupem času chytré hlavy vymyslí spoustu vychytávek, aby jejich národ vyhrál. A teď si představte, že těch kmenů bude šest. To teprv bude mela.

 

civiPřed mnoha časoběhy, na počátku věků, žil každý kmen v klidu ve svém koutě kontinentu. Ale lidstvo už je holt takové, že potřebuje víc a víc a tím pádem touží po větším území, více vesnicích a s postupem času i třeba po opiddech, hradištích, hradech, zámcích, mrakodrapech... ale tím trochu předbíháme. Zatím si všechny národy v klidu rýpou klackem do země, možná mají sem tam nějaký ostrý kámen. Ale ve chvíli největšího klidu se na hranicích potkali se svými sousedy. A začíná ta správná mela. Budeme válčit, nebo uzavřeme spojenectví? Volba je jen a jen na kmenové radě.

civil

 

 A časoběh plyne a civilizace se vyvíjejí. Přichází na řadu spousta vychytávek. Lidstvo ohromeně sleduje vynález kovářské výhně. A to rozhodně není konec. Chytré hlavy se daly dohromady a máme tady první nože a kopí. Některé národy už mají nakročeno dokonce ke katapultům. Kdy se ten porok zastaví? Radši nedomýšlet. Tímhle tempem tu máme za chvíli atomovou bombu.

 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Všem vedoucím :-)
Dámy a pánové, moc díky, Amélka byla nadšená a při dotazu, jestli pojede i příště, vytřeštila nevěřícně oči "No,jasně!!" Takže budeme hlídat čas přihlášek, letos to nepropásnem ,a ještě jednou, za vše díky!!!! Valvodi
28. 8. 2018 19:58
Všem vedoucím 4. turnusu
Kluci přijeli domů špinaví, utahaní a šťastní Velký dík! Máma Vojty a Matěje
27. 8. 2018 8:48

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě