SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

2.turnus – Lučané

V roce 2000 Lučany založil Pavel Coufal, který roku 2001 otěže na dlouhá léta předal Janu Svobodovi, který tábor spolu s Veronikou Starou vedl až do roku 2005. V roce 2006 vedl Lučany Marek Hammerschmied a v roce 2007 Radek Lev spolu s Pavlínou Provazníkovou.  Následující tři roky vedla Lučany Bára Lebdušková, kterou pro další roky vystřídal dlouholetý vedoucí David Kořínek. Ten předal v roce 2014 žezlo Martinovi Šulcovi a pod jeho vedením turnus dále vzkvétal. Na rok 2018 zaskočila jeho žena a Lučané tak měli nad sebou ochrannou ruku Katky Šulcové. Nicméně Katce se po programu stýskalo a tak se k němu velmi ráda vrátila a žezlo předala Matějovi Duroňovi, který se na svou hlavní roli velmi těší!

Termín: 13.7. - 27.7. 2019  - Turnus je obsazen! Přijímáme náhradníky na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hlavní vedoucí: Matěj Duroň

Etapovka: Kateřina Šulcová

Cena tábora: 3300,-

Přihláška: 

Rychlé info: 606 384 400

UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS: Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora).

Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.

 

Etapová hra: Karty osudu

Letos nebude nic takové, jak na první pohled vypadá!

alice in wonderland 2 1800Naší hlavní hrdince Alále vstoupí do cesty jejího života zvíře, které vše změní a díky němu se spustí příběh pro nás neuvěřitelný. Zavede jí do míst, o kterých netušila, že mohou existovat. Seznámí jí s tvory a lidmi pro náš svět nevídanými. Zažije dobrodružství, ze kterého se budete vzpamatovávat ještě dlouho po táboře :) Jste si jistí, že vidíte Alenku v říši divů, jak běží za bílým králičkem, nebo Alálu v Rabštejnce, jak utíká za černým psem? Pojeďte s Lučany a zjistěte, co je pravda a co sen.

 

alenka schodyVenku za okny vychází slunce a Alála se probouzí celá udýchaná: „To byl ale zvláštní sen. Skoro jako živý.“

V tu chvíli na dveře zaklepala matka se slovy: „Už dávno máme být na cestě v kočáře a ne se tu slunit u okna!“

 

tapeta 1

Alála dala jen oči vsloup a šla se umýt a oblékat. Dnes totiž byl její den Dé. Pro její rodiče byla největší starost, jak dcerunku dobře provdat a nyní se konečně našel ten pravý – sir. Heřman de Macho, kterého ale ještě nikdy předtím neviděla a rozhodně by se nedalo říct, že se na tu ceremonii těší. Vlastně se vůbec vdávat nechce. Ale nikdo ji neposlouchá a její názory rozhodně matku nezajímají. Kdyby si tak mohla sbalit batoh a vyrazit cestovat po dalších zemích a poznávat nové, neprobádané části světa. Tak moc jí láká dobrodružný styl života, ale její rodiče ji nepustí z domu na krok a tak je musí odevzdaně poslouchat. Další zaklepání na dveře už doopravdy znamená, že musí opustit pokoj a nasednout do kočáru směrem k nedalekému zámku, na jehož dvoře už na ně všichni čekají.

Alále buší srdce nervozitou a jakmile vystoupí z kočáru, všechny zraky svatebčanů se na ni dychtivě upřou.

„Kéž bych se mohla teď a tady propadnout do země.“ pomyslí si.

Začne hrát hudba a to je pro její uši znamení, že mají vydat pokyn nohám a udělat kroky vpřed. Jak moc se jí nechce. Každým krokem je blíže k ještě většímu vězení a odevzdanosti, které se tak moc brání.

tapetaJejí vyvolený již natahuje ruku, aby si ji k sobě přitáhl a Alála konečně vidí, jak Heřman doopravdy vypadá. Je to naprosto slizký, hamižný, a poněkud zakrslý mužík, který šilhá a ona cítí, že tady boj prohrála...

Když v tom, sama tomu nevěří, proběhlo za Heřmanem......

 

 

 

Kam se Alála vydá? Co objeví ve světě, o kterém se jí pouze zdálo? A na jakou stranu se postavíte vy? Na stranu euforické Bílé královny nebo na stranu pomstychtivé a nemilosrdné Srdcové královny? Pojeďte s námi a zjistěte, co všechno se ještě ve zlomku vteřiny může stát.

Již 13. července večer, při naší první scénce etapové hry Karty osudu.

 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Matěj a Vojta Tumovi
Čau kluci, zítra vás domů poveze Chris. Tak nic nezapomeňte Matěji, přelezeš plot, já ti hodím klíče s balkonu na zahradu, jo? Pa máma
23. 8. 2019 23:37
Áďa Trbušková
Ahoj, tak poslední noc je za tebou a za chvíli se uvidíme přivezu ti samé miláčky co máš ráda no jednoho necháme doma. Už se moc těšíme všechno si zbal nic si nezapomeň, dnes jsme byli na houbách Martínek šlápl do jediné louže co tam byla, celé odpoledne tady jezdil traktor, ale Marta byl u druhé babičky, Míša pomáhala s buchtickami, ale ještě jsme nedostali tak ani ...
23. 8. 2019 23:07

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě