SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

3.turnus - Peřejané

Nejstarší turnus tábora SpT. Turnus založil r. 1991 Pavel Coufal. Tábor poté do roku 1994 vedli Marie Kňákalová a Josef Vilimovský. Roku 1995 se tábor stěhuje do Rabštejsnké Lhoty, kde až do roku 2002 úspěšně probíhá pod vedením Pavla Coufala, Petra Květiny, Romana Hrodka a Mileny Paldusové. Po přestěhování do Nové Vsi n/P. omladil i vedení za Petra Barannikova a Jana Květinu. V roce 2010 se tábory vrátily do Rabštejnské Lhoty a znovuvybudovaného Tallhoferova Dolu, kde pokračovaly pod vedením Komára a Labusche. V roce 2014 převzala otěže žena Markéta Jílková se svou rolí poprala na výbornou. Nicméně stujdní povinnosti ji donutily, aby se na čas opět z pozice hlavního vedoucího stáhla a od roku 2017 vede opět Petr Barannikov Peřejeny ke slávě a úspěchu.

 

Termín: 1.8. - 15.8. 2020

Hlavní vedoucí: Petra Barannikov (Komár)

Etapovka: Jíří Jílek (Haše)

Cena tábora: 3333,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: 30. Legie

"Před desítkami let se Generál Alastor rozhodl postavit se Valarionské alianci vládnoucí většině známého vesmíru, aby se stal novým vládcem a nastolil tak nový mír. Je to téměř třicet let zpátky, kdy Aliance padla a Alastor se stal vládcem. Utvořil císařství a zničil světy, které se mu postavily. Mír vskutku nastolil, válka takřka neexistuje, protože si nikdo nedovolí jednat, všichni žijí pod jeho bičem a bojí se o své životy. Naštěstí zbylo několik skupin bojujících ve jménu Valarionu. 30. legie, symbol a moc odporu, bojující ve jménu Krále Molterna, vždy hledá nové rekruty mezi utlačovanými na pomoc v boji proti Císařství. Většina těch, kteří byli ochotní císařství odporovat však padla již ve válce. Ale vy se přece utlačovat nenecháte. Je na čase stát se součástí Legie, přidejte se v boji za práva a opravdový mír. Osud vesmíru, je jen ve vašich rukou."

12799073 168180176899147 4448858609697713930 n

"Po tísíceletí vládla naší galaxii Valorionská Aliance, která se snažila držet mír jak jen to šlo. Poslední století však čelila velkému nárůstu kriminality, se kterým si nevěděla rady. To se vše změnilo před 35 lety, kdy generál Alastor porazil největší kriminální organizaci, jejíž vliv ovládal politiku více než 800 planet. Po dlouhé době v galaxii zavládl skutečný mír a svoboda, až dokud se ten stejný generál o 4 roky později nerozhodl, že převezme vládu, aby zajistil, že jeho vydobytý mír vydrží. Nastala občanská válka, kterou Generál Alastor vyhrál, prohlásil se za císaře a nyní vládne celému známému vesmíru.

Nyní je to téměř třicet let zpátky, kdy Aliance padla a Alastor převzal vládu. Utvořil císařství, a jednotlivé díly galaxie rozdal na správu svým věrným a zničil světy, které se mu postavily.

bb376547fc0c22284d4f12801a9d689f

Mír vskutku nastolil, válka takřka neexistuje, protože si nikdo nedovolí jednat, všichni žijí pod jeho bičem a bojí se o své životy. Ne nadarmo se mu začalo říkat “císař smrti”. Ne všechna naděje je však ztracena, naštěstí totiž zbylo několik skupin bojujících ve jménu Valarionu, které bojují za svobodu a práva občanů. Valarionská 30. legie zůstala věrná Alianci a svému králi Molternovi, nyní jsou největším symbolem a mocí odporu. V poslední době je žít pod císařovou vládou horší než kdykoliv předtím, odboj proto nalézá čím dál větší podporu mezi utlačovanými občany, z nichž se do řad Aliance přidávají noví rekruti den co den, na pomoc v boji proti Císařství.

 

Většina těch, kteří byli skutečně schopní a ochotní císařství odporovat, však bohužel padla již ve válce. Ale rodí se nové generace a mladí lidé si uvědomují, že i když nic jiného než krutou vládu Císařství neznají, určitě musí být něco lepšího. Přece se nenecháte celý život utlačovat. Je na čase stát se součástí Legie, přidejte se v boji za mír a lidská práva. Staňte se členy odboje a pomožte 30. legii získat zpět svobodu a spravedlnost pro všechny! Osud vesmíru je jen ve vašich rukou."

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

vedoucí 4.turnusu
Velevážený císaři, velevážení mistři Jménem učně Kokose vám všem děkujeme za krásné strávene 2 týdny, na které s radostí vzpomíná. Moc vás všechny zdraví a těší se na příští rok Máma a táta Kokosáka
1. 9. 2020 20:41

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě