SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

4. turnus - Lidé hvozdu

V roce 2006 turnus zakládá Jiří Niederhafner s Marií Kučerovou (t.č. Niederhafnerovou). Poměrně mladý tým vedoucích si rychle získává přízeň svých svěřenců a jejich rodičů. Mnozí z řad současných táborníků nevynechali účast na žádném ročníku tábora a někteří z těch starších již byli přijati do týmu vedoucích. Stabilita složení týmu a dobrá spolupráce jeho členů je dobrou garancí kvality práce s dětmi i do dalších let. Nicméně i zde si chtěli zakladatelé odpočinout a tak vedení předali v roce 2014 dlouholetému vedoucímu Petru Šípošovi, který se své role zhostil bravůrně. Letos už potřetí bude na pozici hlavního vedoucího Jakub Jaček, který se v roli hlaváka našel a čtvrtý turnus má tak pevnou a spolehlivou ruku nad svými hlavami.

 

Termín: 11.8. - 25.8. 2018 - Turnus je obsazen!

Hlavní vedoucí: Jakub Jaček (Krtek)

Etapovka: Pavel Fejfar (Pája), Václav Sobotka (Červ) a Marie Niederhafnerová (Mel)

Cena tábora: 3200,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: Divoké historky vesmírných kovbojů

 

Přijeďte si k nám na tábor zahrát na vesmírné kovboje. Zažijete nebezpečné přestřelky, honičky ve vesmírných lodích a seznámíte se skvělými obyvateli této galaxie. Nebude to ale jenom legrace. Co si počnete, když vám v hlubokém vesmíru dojde palivo? Jak vyřešíte nedostatek kyslíku?
Letos se přeneseme o několik let dopředu a o několik světelných let dál. V hlubokém vesmíru existuje soustava planet, které se točí okolo hvězdy a všechny jsou obydlené lidmi.


V době příletu našich táborníků do této soustavy panuje mír po válce. Po velké válce, kde si centrální planety sjednocené Aliancí podrobily planety okrajové. Na okrajových planetách panuje chudoba. Tamější lidé jsou vykořisťováni Aliancí, protože válku prohráli. Jediná planeta, která se nezapojovala do boje a stále si zachovává svou neutralitu, je planeta Verona.

wes

Tato planeta má jedinečné klima, které umožňuje pěstovat rostlinu, ze které se dá vyrobit lék, který člověku prodlužuje život. Díky tomuto léku Aliance na Veronu neútočila. Bála se, že by mohla zničit klima na planetě a kvůli tomu by přišla o dodávku léku. Proto uzavřela Aliance s Veronou smlouvu, díky níž si Verona může zachovat svoji autonomii, ale musí dodávat předepsané množství léku Alianci. Na planetě také funguje velmi specifický druh vlády.
Planetě vládne 7 velekněžek, které jsou považovány za nejkrásnější ženy celé galaxie. Ty planetu už dlouhou dobu vedou moudře a díky jejich diplomacii si stále Verona udržuje svou nezávislost na Alianci.westr


Jedna z velekněžek cestuje po ostatních planetách a hledá všechny možné spojence. Letí na lodi kapitána Malcolma Reynoldse. Malcolm bojoval ve velké válce, ale na straně poražených. Proto odmítá nadřazenost Aliance a jakékoli zákony. Spolu se svou posádkou a lodí třídy Firefly převáží nelegální zboží, rabuje opuštěné vesmírné lodě a přijímá zakázky jakéhokoli druhu. Pouze pod jedinou podmínkou. Jeho posádce nebude ublíženo a dostane zaplaceno.


westVydrží Veroně její neutralita a autonomie? Povede se kapitánovi unikat před Aliancí? To se dozvíte na táboře, ale pokud už jet nemůžete, sledujte příběhy kapitána a Verony na našich stránkách!

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Všem vedoucím :-)
Dámy a pánové, moc díky, Amélka byla nadšená a při dotazu, jestli pojede i příště, vytřeštila nevěřícně oči "No,jasně!!" Takže budeme hlídat čas přihlášek, letos to nepropásnem ,a ještě jednou, za vše díky!!!! Valvodi
28. 8. 2018 19:58
Všem vedoucím 4. turnusu
Kluci přijeli domů špinaví, utahaní a šťastní Velký dík! Máma Vojty a Matěje
27. 8. 2018 8:48

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě