SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Michaela Havelková – Míša (Hlavní vedoucí)

MICHAELA HAVELKOVa

Ahoj všem táborníkům a také rodičům,
mé jméno je Míša Havelková a pocházím ze severu Čech, konkrétněji přímo z Liberce. Již 13 rokem jsem členkou táborů Spt a jsem na to hrdá. Lidé na táboře jsou moje druhá rodina a jsem vždy nedočkavá, když se blíží nějaký sraz nebo i velký tábor, protože tím žiji. Miluju táboráky, výlety, zábavu a už se nemohu dočkat až náš tábor vypukne a budu si moc s vámi těch 14 dní užít naplno! Ti, co mě znají z minulých let vědí, že jsem si prošla mnoha funkcemi od oddíláka, programáka až ke zdravotníkovi. Mnoho funkcí na táboře už nezbývá a tím, že mám ráda nové výzvy se pro tento rok ujmu trošku zodpovědnější role a to hlavního vedoucího. Budu dohlížet, aby vše klapalo jak má a aby jste si to na táboře moc užili. S našimi vedoucími jsme si pro vás připravili bohatý program plný zábavy, her a dobrodružství, tak se máte na co těšit. Nezbývá dodat nic jiného, než že se na vás s našimi vedoucími moc těšíme a budeme rádi, když se s námi podíváte do velkého Grónska a prožijete neuvěřitelné 14ti denní dobrodružství s vikingy.!!

 

Námořníkovi ( holky pro všechno )

HANKA A MAREK HAMMERSCHMIEDOVI

Vivááátttt Los Dolooos přátelé,

Jmenujeme se Námořníkovi a vítr nás do Lhoty zavál ze Zlaté Olešnice. 
Naši posádku tvoří dvouletý Vojtík, čtyřletý Víteček, Hanka a Mára a už tak nějak k táborům SpT patříme. Táta Marek, nazývaný též Námořník I., jezdí na tábory SpT už od pravěku. Za ta léta prošel všechny táborové role a posledních letech jste ho vídali v roli kuchaře. Víteček pojede na tábor letos už potřetí a ani malý Vojtík není na táborech SpT nováčkem. 
Mára společně s Haničkou se letos ujímají rolí “holek pro všechno”. Budeme všude, kde bude třeba pomoci. 
Těšíme se na ranní budíčky, večerní nástupy, týmové pokřiky, kostýmové zkoušky, barevné krupicové kaše, na naše milované táborníky, veselé vedoucí a na vše, co dělá první turnus táborů SpT tak báječným!  

 

Program

 

 Natálie Kocková - Nany ( Programová vedoucí) 

natbauema

Ahoj všichni!

To už zase balíme na tábor? Jmenuju se na Natka a na tuhle otázku si odpovídám už třináctým rokem. Poprvé jsem se na táboře ukázala, když mi bylo sedm. Od té doby si neumím léto bez stanu, lesa a táboráku představit. Letos budu počtvrté táborovou vedoucí. A už podruhé se budu starat o to, abyste se během tábora ani trošku nenudili. Ale konec čísel. Co jsem vlastně zač? V létě za sebou budu mít snad úspěšnou maturitu, která ukončí moje osmileté studium na gymnáziu v České Lípě. Po dlouhých maturitních prázdninách bych chtěla nastoupit na právnickou fakultu v Brně. Ráda běhám, cestuji, vařím a hraju na klavír. Neumím chodit včas a šetřit peníze. Nesnáším, když někdo lže. Na tábor s sebou vezměte odvahu, soutěživost a letní náladu.
Už se na vás těším! Vaše Nany

 

Jonáš Novotný - Jonáš ( programový vedoucí)

JONas

Ahoj všichni,

já jsem Jonáš, a budu pro tento rok jeden ze dvou programových vedoucích. Je mi 20 let, bydlím v Semilech a moje koníčky jsou samozřejmě tábory, anime a hry :D.

Moc se na vás všechny těším na táboře a doufám že se vám bude líbit téma i program letošního roku. Uvidíme se v létě ;)

 

 

 

 

 

Zdravotník, kuchyň, technický sektor

 

Jan Uhlíř - Jenda (kuchař)

JAN UHLir

Simsalabam... 

Jak rád o sobě říkám, jsem takový sběratel táborových funkcí. Začal jsem jako zdravotník, jeden rok jsem byl dokonce oddílák, taky zásobovač, i náčelník technického sektoru. Jednou jsem zkusil velet celému tomu cirkusu.  Člověk musí zkusit všechno! Letos budu již po druhé v kuchyni jako hlavní myč nádobí a taky trochu kuchař. Po loňské zkušenosti a nasbírání pár důležitých dovedností si troufám něco málo odvařit sám, ale nebojte stále budu kontrolován z vyšších míst. Na vyváření všech dobrůtek ke kterým je potřeba více umu než mám já mi bude chodit pomáhat náš světoznámí prezident Námořník. No a co dodat? Krájení a vaření zdar! Těším se na Vás v létě! 

 

Martin Morávek - Slaneček (technický sektor/zásobovač)

MARTIN MORavek

Technický sektor já zázrak na počkání nemožné do tří dnů

 

 

 

 

 

 

 

Petr Mečíř - Pýtr (technický sektor)

mecirNazdar táborníci a rodičové!

Mé jméno je Petr Mečíř, ale na táboře mi říkají Pýtr. Pocházím a bydlím na severu republiky ve vesničce zvané Jablonec nad Nisou. Je mi 17 let a studuji obor automechanik v Liberci, auta jsou také mou největší zálibou. Mezi mé další koníčky patří hudba, sport a cestování přírodou s baťůžkem a to ať už po svých, s táborem, nebo na kole a samozřejmě také tábor sám o sobě. Na tábor do Rabštejnky jezdím od roku 2010 a od roku 2012 patřím k dolanům . Do týmu vedoucích letos jedu po druhé a stejně jako minulý rok se budu starat o technické zázemí tábora a pomáhat kde se dá.

Moc se na Vás všechny těším a doufám, že si jako pokaždé spolu těch 14 dní v táboře užijeme!

 

 

Oddíloví vedoucí

 

David Büttner - Dejf ( oddílový vedoucí )

DAVID BUTTNER

Nazdar táborníci!

Jmenuji se David, je mi 20 let a pro dva týdny na našem fantastickém prvním turnusu se stanu vaším náhradním rodičem. Studoval jsem na České lesnické akademii v Trutnově, takže vás rád naučím něco o přírodě a o tom jak se v ní chovat. Rád se s hrdostí chlubím, a ani teď to nebude jinak, že jsem hrdým odchovancem našeho turnusu. Léto bez tábora by prostě nemohlo být. Tohle léto už na tábor pojedu podvanácté, takže se nemusíte bát, že bych vám s něčím nedokázal poradit. Jestli rádi sportujete, tak za mnou určitě večer skočte a můžeme si třeba zahrát volejbal, potom skočíme na vynikajícího buřta a zazpíváme si pár písniček u ohně. Už se na vás moc těším stejně tak, jako na první společně vyhrané body.

Zatím Čus!

 

 

 

 

Bára Bretová - Bau ( oddílová vedoucí ) 

natbauema

Ahoj kamarádi.
Jmenuji se Barča, je mi 19 a studuju českolipský gympl. V době našeho tábora už budu bezpečně vědět, že jsem přijata na svou vysněnou univerzitu. A nebo taky ne. A uteču do divočiny. Kdyby vás snad zajímalo, co dělám ve svém volném čase, odpověď je jednoduchá. Plně se věnuju svému bohémskému životu, což obnáší spoustu hudby, tance, všemožných tekutin a knih. Taky se ráda zajímám o to, co se kde děje a proč je tomu tak a ne jinak. V neposlední řadě se ráda setkávám se zajímavými lidmi a ještě radši si s nimi povídám. Dva takové exempláře mám kolem sebe denně a na táboře nás většinou potkáte spolu. Jo, je to Nany a je to Ýmo. Společně totiž dobýváme ztracené iluze.
Letos na táboře zastanu kromě své obvyklé role vedoucího i roli zdravotníka. Ale není se čeho bát, mám na to papír a hlavně na to nebudu sama!
Uvidíme se brzy a já se vás, kamarádi, nemůžu dočkat.

 

Martin Hejduk - Marťas ( oddílový vedoucí )

MATRIN HEJDUK

Ahoj táborníci!


Jmenuji se Martin a je mi 19 let a po 5 letos pojedu jako váš vedoucí . Studuji angličtinu na jazykové škole. Mým hlavním koníčkem je házená. Rád sportuji a trávím čas s kamarády. . Řídím se mottem:" Není čas ztrácet čas". Což je asi důvod, proč jsem pro každou srandu...


Moc se na vás všechny těším a doufám, že si těch 14 dní pořádně užijeme!!

 

 

 

 

Ema Jeřábková - Ýma ( oddílová vedoucí )   

natbauema

Ahoj všichni!
Jmenuji se Ema, ale můžete mi říkat Emsí nebo Ýmo 😊 Je mi 19 let a pocházím z Nového Boru. Mezi mé největší koníčky patří čtení knížek a tancování. Také se ráda dívám na filmy, a trávím čas se svými přáteli (Ondrou, Nany a Bau). Ve svém volném čase se věnuji mládeži v novoborském domě dětí a mládeže. Chodím sem pomáhat do kroužku výtvarky a také pomáhám při akcích a táborech. Na tábor Spt se nesmírně těším! Jsou to vždy nejlepší dva týdny prázdnin! 😊
Uvidíme se na táboře.

 

Ondřej Havelka – Ondra ( oddílový vedoucí )

ondra

Zdravím vás děcka :D


jmenuji se Ondra, je mi 24 let a pocházím z Liberce. Zde také pracuji jako vyučený instalatér a svářeč. Mezi mé koníčky patří nejvíce fotbal, jízda na kole a lyžování. Na tábory Spt jezdím již dlouhou řadu let, nejdříve jsem jezdil jako táborník, později se ze mě stala pomocná síla do kuchyně a nyní jako oddílový vedoucí.

Budu se na vás v létě moc těšit. :)

 

 

 

 

 

 Samuel Hrachovec - Sam (oddílový vedoucí)

SAMUEL HRACHOVEC

Nazdar Lidi,


jsem Sam, celým jménem Samuel Hrachovec a už třetím rokem bojuju v Praze 1 na průmyslovce se zaměřením na audiovizuální techniku. Tábor mám v krvi, protože mne provází od 10 let. Těším se na vás a jsem zvědavý, jak se letos poskládá náš táborový tým. Určitě to budou super děcka, se kterými vyhrajeme  celotáborovku. A pokud ne, taky neva, protože si to do Lhoty jedeme užít, i když někdy je to otázka přežití )).

Bude mi 19let a baví mne toho hodně – rád sportuju. No vlastně úplně nemusím fotbal, ale teď se věnuju tanci, baví mne film a hudba, trochu hraju na kytaru. Čekají nás dost velké změny, je v plánu hodně věcí na táboře předělat a přebudovat. Tak jsem zvědavý, jestli se vám tam bude líbit. 

Těším se na vás na táboře, takže zatím nazdar a v létě navideno :)

 

 

 

 

 

Petr Dědič - Peťa (oddílový vedoucí)

dedic

Ahoj,

já jsem Petr a je mi 27 let. Pracuji, sportuji, jím a spím. Po jednom vynechaném roce se k vám opět vracím, jako oddílový vedoucí. Už se těším na 14 dní nezapomenutelné zábavy a plno nových zážitků.

 

 

 

 

 

 

Petra Sedláčková - Kuře

kureAhoooj táborníci.

Jmenuji se Petra Sedláčková, ale už je to mnoho let, co mi nikdo neřekne jinak, než Kuře 😉 Pocházím z menšího městečka Nová Paka a je mi 27 let. Na táborech jsem posledních pár let dělala hlavní vedoucí, ale letošním rokem jsem tuto funkci předala Míše a mě čeká role nová. Za ty roky, jsem prošla kuchyní, zdržela se v oddíle a pak i v hlavním vedení, a tak se nechte překvapit, do jaké role se pustím na táboře letos 😊 Že by technická výpomoc, nebo snad ošetřování odřených kolínek? Ve volném čase ráda cestuji, chodím do přírody, scházím se s kamarády, moc ráda spím pod širákem, nebo jen tak sedím u ohně s kytarou. Obecně hudbu miluji, stále si zpívám, nebo na něco hraji. Nemám ráda krupicovou kaši a houby :-D moc se těším na léto, tábor je pro mě skvělou letní dovolenou, kde si hrajeme, blbneme, užíváme si přátelství a přírody a učíme se novým věcem. Tak se na vás budu těšit, ahooooj v červenci 😊 😊 😊

 

Karolína Lišková - Praktikantka

karolina liskova

Ahoj všichni!

 Jmenuji se Kája a je mi 17 let. Druhým rokem navštěvuji Obchodní akademii v Liberci. Na tábor pojedu už po 8 a letos jako pomocná síla do kuchyně a technického sektoru. Ve volném čase se věnuji plavání, ráda lyžuji a trávím čas s kamarády. Už se na tábor i vás všechny moc těším! 

 

 

 

 

 

 

Anežka Seifová - Praktikantka

ANEzKA SEIFOVaAhoj, zdravím vás všechny!


Jmenuji se Anežka a letos poprvé uvidím tábor z úplně jiného pohledu. Je mi 17 a na tábor jsem jezdila poslední dva roky jako táborník. Letos budu pomáhat v technickém sektoru a v kuchyni. Studuji Zdravotní školu v Liberci, ráda hraju na hudební nástroje a miluju hudbu, hokej a ráda sportuji.
Uvidíme se v létě a moc se na vás těším 😊

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Vedoucí
Všichni moc děkujeme za tenhle tábor. Moc se mi tam líbilo. Už teď se mi stýská a těším se na příští rok! Miloš
25. 8. 2019 10:02
Matěj a Vojta Tumovi
Čau kluci, zítra vás domů poveze Chris. Tak nic nezapomeňte Matěji, přelezeš plot, já ti hodím klíče s balkonu na zahradu, jo? Pa máma
23. 8. 2019 23:37

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě