SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Petra Sedláčková - Kuře (Hlavní vedoucí)

Petra

Ahoooj zdravím vás táborníci :)


Jmenuji se Petra Sedláčková, ale na táboře mi nikdo neřekne jinak než Kuře. Tuhle roztomilou přezdívku jsem dostala před více než deseti lety, kdy jsem začala jezdit na tábory SpT. Ten čas opravdu neuvěřitelně letí... Pomáhala jsem na táboře v kuchyni, měla oddíl s dětmi jako vedoucí, ale poslední roky jsem hlavákem nebo hlavounem (jak chcete :)) celé té naší party Dolanů. Minulý rok jsem tábor vynechala. Lákalo mě cestování po světě, ale natolik mi těch 14 dní tábora a atmosféry ve Lhotě chybělo, že jsem skloubila cizinu, Česko i tábor :-) jsem za to nesmírně ráda a svůj návrat hodlám náležitě oslavit a na vás všechny už se vážně těším. A co o sobě napsat dál? Mám moc ráda přírodu, výlety, spaní pod širákem nebo třeba oheň s buřtíky a zpívání s kytarou. Miluji hudbu, zpívání, hraní na klavír, kytaru. Nejím houby a krupicovou kaši, nemám ráda přetvářku, křivdu a lež a naopak miluji smích a legraci. :)
Dost ale o mě, chtěla bych vám představit celou tu naší tlupu lidiček, bez kterých by tábor ani nebyl... :)  

 

 Námořníkovi ( holky pro všechno )

Namornikovi s

Vivááátttt Los Dolooos přátelé

Jmenujeme se Námořníkovi a vítr nás do Lhoty zavál ze Zlaté Olešnice.
Naši posádku tvoří Vojtík, Víteček, Hanka a Mára a už tak nějak k táborům SpT patříme. Táta Marek, nazývaný též Námořník I., jezdí na tábory SpT už od pravěku. Za ta léta prošel všechny táborové role a posledních letech jste ho vídali v roli kuchaře. Vítka už znáte z loňska jako nepostradatelného hledače krtků. V této nepostradatelné činnosti plánuje nadále pokračovat a zaučit v této dovednosti mladšího Vojtíka. Hanička společně s Márou se letos ujímají rolí “holek pro všechno”. Budeme všude, kde bude třeba pomoci. Těšíme se na ranní budíčky, večerní nástupy, týmové pokřiky, kostýmové zkoušky, barevné krupicové kaše, na naše milované táborníky, veselé vedoucí a na vše, co dělá první turnus táborů SpT tak báječným! :-)

 

Program

 

 Natálie Kocková - Náťa ( Programová vedoucí) 

Natka

Ahoj všichni!
Tak je to tu po roce znovu :-) Čeká nás nekonečné odpočítávání dní do tábora a nakonec to vcelku rychle uteče. A po roce znovu napíšu něco o sobě :-) Jsem holka, je mi osmnáct a jsem ve třetím ročníku gymnázia v České Lípě. Miluju tábory, toulání po horách a čas strávený s přáteli. Pokud zrovna neležím v knížkách, tak běhám, hraju na klavír a ráda připravuju různé akce pro děti. :-) Snažím se všechno řešit s klidem a úsměvem na tváři a neustále chodím pozdě. Nesnáším nudu, plýtvání časem a zbytečně protivný lidi. Mým úkolem tento tábor bude zajistit, aby se nikdo na naší cestě do hlubin nenudil. Doufám, že to zvládnu v tom nejlepším a podaří se mi společně s Baru a Emou udělat letošní tábor nezapomenutelný. Tak nezapomeňte odškrtávat dny a v létě na viděnou.

 

Zdravotník, kuchyň, technický sektor

 

Michaela Havelková – Míša (zdravotnice)

misa

Zdravím táborníky, tábornice a také rodiče :)

Jmenuji se Míša Havelková, je mi 20 let a již od narození žiji na severu Čech, přesněji v Liberci. Někteří z vás mě znají z minulých let a Ti, kteří ne, tak s vámi si na táboře ráda popovídám, třeba u táboráku a doufám, že se dozvím i něco málo o vás. Na tábory jezdím už dlouhou řadu let a prošla jsem si rolí jak dítěte, praktikanta, oddíláka tak třeba i programáka. A protože mám ráda nové věci, tak pro tento rok se budu jako zdravotnice starat o vás, robátka. Doufám ale, že se na táboře na marodce často vídat nebudeme, spíše si budeme užívat her a zábavy s našimi vedoucími, kteří bez táborů nemohou být stejně tak, jako já. Už se nemůžu dočkat, až si těch 14 dní na táboře užijeme. Budu se na vás těšit v létě v Rabštejnce.

Po tu dobu se mějte fanfárově. :)

 

Jan Uhlíř - Jenda ( kuchař)

Jenda

Abracadabra...

Jak rád o sobě říkám, jsem takový sběratel táborových funkcí. Začal jsem jako zdravotník, jeden rok jsem byl dokonce oddílák, taky zásobovač, i náčelník technického sektoru. Loni jsem zkusil velet celému tomu cirkusu. :-) Člověk musí zkusit všechno! Ale když se nám vrací Kuře jako hlavák, rozhodl jsem se, že zkusím něco nového. A jelikož toho už není mnoho, co jsem ještě za těch deset let na táboře nedělal, vybral jsem si pro tento rok funkci kuchaře. Nebojte nebudu vařit jenom já,takže se to bude dát určitě jíst. Dohled a mentora mi bude dělat Námořník, který tomu velel do teď. Tak se na všechny těšíme v létě! :-P

 

Martin Morávek - Slaneček (technický sektor)

martin moravek foto

 Ahoj lidičky :-)

Na tábor jezdím jako zásobovač, ale občas si připadám, jako Ferda mravenec - práce všeho druhu, což mě baví. 
Je mi 28 let a tábor je pro mě zábavná výzva, kterou plním s radostí.
Věnuji se jedině sportu, který voní benzínem. Jsem velmi ukecaný človíček a mé heslo zní: " Kdo zaváhá, ten nežere!"

Těšte se na tábor ;-)

 

 

Oddíloví vedoucí

 

David Büttner - Dejf ( oddílový vedoucí )

David

Nazdar táborníci!


Jmenuji se David, je mi 19 let a pro dva týdny na našem fantastickém prvním turnusu se stanu vaším náhradním rodičem. Tento rok maturuji na České lesnické akademii v Trutnově, takže vás rád naučím něco o přírodě a o tom jak se v ní chovat. Rád se s hrdostí chlubím, a ani teď to nebude jinak, že jsem hrdým odchovancem našeho turnusu. Léto bez tábora by prostě nemohlo být. Tohle léto už na tábor pojedu pojedenácté, takže se nemusíte bát, že bych vám s něčím nedokázal poradit. Jestli rádi sportujete, tak za mnou určitě večer skočte a můžeme si třeba zahrát volejbal, potom skočíme na vynikajícího buřta a zazpíváme si pár písniček. Už se na vás moc těším stejně tak, jako na první společně vyhrané body.
PS (pro můj budoucí tým): Slibuji, že se naučím pokřik už na první nástup! :D
Zatím Čus!

 

Bára Bretová - Bača ( oddílová vedoucí ) 

bara

Čau táborníci, j

á jsem Barča! Je mi 18 let a letos pojedu na tábor již potřetí jako vedoucí. Jsem studentkou českolipského gymnázia a když zrovna poctivě nestuduji, tak často a ráda tancuju, čtu, nebo se toulám s batůžkem na zádech. Mezi mé další radosti nezaměnitelně patří právě tábor, vždyť já už skoro samým těšením stříhám metr! Nemůžu se dočkat té spousty skvělých (vý)her, prozpívaných večerů u ohně a protančených nocí. Uvidíme se v červenci, kamarádi!😊

 

 

Martin Hejduk - Marťas ( oddílový vedoucí )

Martin

Ahoj táborníci!

Jmenuji se Martin Hejduk a je mi 18 let. Studuju čtvrtým rokem na Zdravotnické škole v Turnově. Na tábor jezdím už šest let a doufám, že si tenhle rok s vámi užiju stejně dobře, tak jako ty předchozí.
Mým hlavním koníčkem je házená. Rád sportuji a trávím čas s kamarády. Řídím se mottem:" Není čas ztrácet čas". Což je asi důvod, proč jsem pro každou srandu...


Moc se na vás všechny těším a doufám, že si těch 14 dní pořádně užijeme!!!

 

 

 

Ema Jeřábková - Emsí ( oddílová vedoucí )   

Ema

Ahoj všichni!


Jmenuji se Ema, ale můžete mi říkat Emsí :-) Je mi 18 let a pocházím z Nového Boru.
Mezi mé největší koníčky patří zpěv, tanec a pobyt v přírodě. Také ráda čtu a chodím do kina. Ve svém volném čase se věnuji mládeži v novoborském domě dětí a mládeže. Chodím sem pomáhat do kroužku výtvarky a také pomáhám při akcích a táborech. Na tábor Spt pojedu už posedmé a poprvé jako oddílová vedoucí.
Už se na vás těším!

Uvidíme se na táboře.

 

Ondřej Havelka – Ondra ( oddílový vedoucí )

ondra havelka foto

Zdravím vás děcka :-D,


jmenuji se Ondra, je mi 23 let a pocházím z Liberce. Zde také pracuji jako
vyučený instalatér a svářeč. Mezi mé koníčky patří nejvíce fotbal, jízda na
kole a lyžování. Na tábory Spt jezdím již dlouhou řadu let, nejdříve jsem
jezdil jako táborník, později se ze mě stala pomocná síla do kuchyně a nyní
budu pátým rokem oddílovým vedoucím.


Budu se na vás v létě moc těšit. :-)

 

 

 

 

Jonáš Novotný - Jonáš ( oddílový vedoucí )

jonas

Ahoj,

já jsem Jonáš, jezdím na tábor už od roku 2007. Studuji v Praze VŠCHT. Ale i když by si každý řekl že bych měl studovat většinu času, spíš mi většinu času zabírá sledování anime, hraní, brigáda a v neposlední řadě tábor který je pro mě odpočinkem a zábavou :).

Moc se na vás všechny těším v létě na táboře ;)

 

 

 

 

 

Samuel Hrachovec - Sam (oddílový vedoucí)

Sam

 


Zdravím všechny táborníky i rodiče.

Mé jméno je Samuel, studuji audiovizuální techniku v Praze a mé koníčky jsou sport, tanec, hudba a hlavně tábor, na který jedu po šesté a po druhé jako vedoucí.

Moc se na vás všechny těším :)

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Všem vedoucím :-)
Dámy a pánové, moc díky, Amélka byla nadšená a při dotazu, jestli pojede i příště, vytřeštila nevěřícně oči "No,jasně!!" Takže budeme hlídat čas přihlášek, letos to nepropásnem ,a ještě jednou, za vše díky!!!! Valvodi
28. 8. 2018 19:58
Všem vedoucím 4. turnusu
Kluci přijeli domů špinaví, utahaní a šťastní Velký dík! Máma Vojty a Matěje
27. 8. 2018 8:48

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě