SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

1.turnus - Dolané

Nejmladší turnus táborů SpT. V roce 2007 turnus založil zkušený dlouholetý člen SpT Marek Hammerschmied a spolu s Jitkou Roseckou úspěšně přidali do rodiny táborů SpT poslední přírůstek. Následně vedlo Dolany s velkým úspěchem duo bratrů Snopkových, kteří posunuli laťku našich táborů ještě o něco výše. A protože laťka (bidýlko) není nikdy dost vysoko, vedla nás několik let Péťa Kuřátko Sedláčková. Kuřátko ale odletělo na pár chvil do teplejších krajin a tak pro tábor 2017 se o Dolany staral Jan Uhlíř. No a nyní se nám Kuře zase vrátilo z dobrodružných cest kolem světa, protože se ji po vás všech už moc stýskalo. Takže se máte určitě na co těšit!

Termín: 30.6. - 14.7. 2018 - Turnus je obsazen!

Hlavní vedoucí: Petra Sedláčková

Cena tábora: 3200,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: Atlantida

 

atlSlunce pomalu zapadalo za horizont klidného moře, když rybářovi proběhla hlavou smutná vzpomínka... Vzpomínka na den, kdy se dozvěděl, že loď s jeho nejlepšími přáteli Annou a Frederikem ztroskotala. Už skoro rok věřil, že manželé v moři zahynuli, když někdo zaklepal na dveře. Oba manželé stáli živí a zdraví před jeho domkem. Neskutečnou radost z toho, že je vidí, ale zahnaly jejich ustarané výrazy... V rukou měli nádhernou malou holčičku a ve smutných očích prosbu.

Dlouho nemohl uvěřit příběhu o tom, že po potopení lodi je zachránili obyvatelé podmořského města Atlantida, kde nyní žijí. atlaPověděli mu o strašlivém nebezpečí, které hrozí jejich dceři a prosili ho, aby se o ni postaral. Na souši bude v bezpečí a moři přece jen blízko. Rybář souhlasil a byl ochoten pro bezpečí maličké dívky udělat cokoliv.

O sedmnáct let později Lýdie ve staré truhle nachází zaprášený dopis, který nikdy najít neměla. Je rozhodnutá Atlantidu najít a v hlavě má spoustu otázek. Jsou její rodiče ještě naživu? Jaké nebezpečí je přimělo se jí vzdát? Jak se do Atlantidy dostane?

 

 

Jste zvědaví a máte v žilách dobrodružnou krev? Jestli chcete zažít neuvěřitelné chvíle, jestli se chcete umět nadechnout i pod vodou, jestli vás láká podmořský svět, kde dobro bojuje se zlem, tak seberte kuráž a pojďte Lýdii pomoci objevit tajemství města ztraceného v hlubinách!!!

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Všem vedoucím :-)
Dámy a pánové, moc díky, Amélka byla nadšená a při dotazu, jestli pojede i příště, vytřeštila nevěřícně oči "No,jasně!!" Takže budeme hlídat čas přihlášek, letos to nepropásnem ,a ještě jednou, za vše díky!!!! Valvodi
28. 8. 2018 19:58
Všem vedoucím 4. turnusu
Kluci přijeli domů špinaví, utahaní a šťastní Velký dík! Máma Vojty a Matěje
27. 8. 2018 8:48

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě