SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

1.turnus - Dolané

Nejmladší turnus táborů SpT. V roce 2007 turnus založil zkušený dlouholetý člen SpT Marek Hammerschmied a spolu s Jitkou Roseckou úspěšně přidali do rodiny táborů SpT poslední přírůstek. Následně vedlo Dolany s velkým úspěchem duo bratrů Snopkových, kteří posunuli laťku našich táborů ještě o něco výše. A protože laťka (bidýlko) není nikdy dost vysoko, vedla nás několik let Péťa Kuřátko Sedláčková. Kuřátko ale odletělo na pár chvil do teplejších krajin a tak pro tábor 2017 se o Dolany staral Jan Uhlíř. Po záletech se Kuře na rok vrátilo, aby vedení Dolanů opět na rok převzalo, ale jelikož je Kuře záletné a chvíli neposedí, tak se nám pro rok 2019 do vedení postaví její pravá ruka Michaela Havelková!

Termín: 29.6. - 13.7.2019  - Turnus je obsazen! Přijímáme náhradníky na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hlavní vedoucí: Michaela Havelková

Cena tábora: 3300,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: Dobrodružství s Vikingy

 

Obrzek 02"Naší zemi, velkému Grónsku, dochází suroviny. Ve světě už lidé skoro zapomněli mé jméno a můj život se blíží ke konci." Samé starosti tíží mysl Erika Rudého, neskrotného dobyvatele, úspěšného kolonizátora, velitele grónských vikingů.

Jeho zemi docházejí suroviny a lidí začíná být na osrtrově více, než zvládne uživit. Navíc nemá kromě ostrova nic, co by po smrti předal svým šesti potomkům. Dlouho přemýšlel nad zapeklitým řešením budocnosti říše, kterou celý život budoval.

Docházejí mu síly a tak mu nezbývá, než předat zodpovědnost svým šesti dětem. "Ten z vás, který přinese největší slávu našemu rodu, převezme mé místo. Najděte si lid, který při vás bude stát, rozjeďte se do světa a ukažte všem, co znamená setkání s vikingem. Rozšiřte mé bohatství a nechť jsem na vás hrdý!" Úkol zní jasně, není jiná možnost, než splnit otcovo poslední přání.

Navíc, každý chce vládnout říši Erika Rudého. Na začátku dlouhé cesty stojí šest mladých vikingů. Bratři a sestry jsou najednou soupeři.

Co všechno je čeká? Kam je zanesou vlny okolních moří? Kdo zvítězí v bitvě cti a síly? Vydejte se s námi do nehostinných a neprobádaných krajin, kde nic není jisté a musíte spoléhat jen sami na sebe. Přidejte se do družiny jednoho z vikingů a postarejte se o to, aby její jméno už nikdy nikdo nezapomněl. Jedno je jisté. Tohle léto bude plné velkých dobrodružství.

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Viky Sova
Ahoj Viktorku, jsem popleta já jsem myslela,že jedete na tábor dýl a mamka mi řekla,že už jste týden na táboře Doufám,že si to tam užíváš a že se ti tam líbí Já se dolečuji po operaci zatím je to docela dobrý Tak Vikýsku se opatruj posílám ti moc pus babička Léňa+Standa +Mína
20. 7. 2019 0:59
Karolína Kasalová
Ahoj Karkulko jsem to, ale popleta Já myslela,že jedete na tábor 20.7. a přitom jste už týden na táboře Takže doufám, že se máš dobře a líbí se ti tam. Já poctivě cvičím s kyčlí mazu jizvu tak snad to bude dobrý moc na tebe myslím opatřují se a posílám moc pus babička Léna+Standa a jako vždy kočka Mína Pááá
20. 7. 2019 0:49

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě