SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Letos naši vedoucí odpovídali na tři otázky:

 

1) Proč jezdím na tábory SpT?

2) Co dělám mimo tábor?

3) Na co se nejvíc těším pro rok 2019?

 

Matěj „Locky“ Duroň – hlavní vedoucí

13892014 1066295883454495 2510225368048775912 n

1) Na tábory SpT jsem se dostal už v 8 letech jako malý chlapec. Tehdy mě sem rodiče poslali, protože jejich kamarád Mára tu dělal vedoucího a vzal si mě pod svá ochranná křídla :-) Na táboře se mi zalíbilo a výsledek je myslím už jasný ;-) Tábor je jako moje druhá rodina a už si bez něj prázdniny prostě nedovedu představit! :-)

2) V běžném životě jsem studentem Matematicko-fyzikální fakulty UK v Praze. Avšak mimo školu rád cestuji po krásách Česka, trávím čas s přáteli a nepohrdnu ani nad nějakou slušnou deskovkou či únikovkou ;-)

3) Rok 2019 bude jistě super! Čeká nás skvělý tábor s bandou těch nejlepších přátel, bezvadné hry, výlety a hlavně mnoho společně prožité zábavy :-) Máme se všichni na co těšit! ;-)

 

 

Kateřina „Dibla“ Šulcová - programová vedoucí

dibla

1) Sedmnáctý rok mě čeká tábor SpT a to je myslím už dost dobrý! Od dítěte, přes íčko, oddílačku, programovou vedoucí po šest let až na první rok hlavní vedoucí. Téměř polovina mého života a nelituji ani minuty, kterou jsem táborům věnovala. Je to nyní život i mého muže a mých dvou synů, protože zkrátka neměli na vybranou :) Tábory SpT jsou jistota úžasných 14ti dnů v létě plných zábavy, únavy, soutěživosti a všeho krásného, co k táborům patří. A proto jezdím na tábory, pro to všechno!

2) Jsem mamka na mateřské dovče, což vám maminky a tatínci nemusím vysvětlovat, že to rozhodně dovolená není! Všechen čas se snažím věnovat Ferdinandovi a Filipovi a vychovávat je, jak nejlíp umím. Co to jde, tak s dětmi a Martinem cestujeme kam se dá :)

3) Těším se na Velikonoce, kdy se otevírá tábořiště a to je pro mě znamení, že tábor se nezvratně blíží a můžeme začít s přípravami. Letos připravuji nejen pro Alálu, ale hlavně pro vás parádních 14 dní programu, tak se máte na co těšit!

David „Dejv“ Kořínek - hospodář

16DSC 2514

1) Protože po těch 13-ti letech, co jezdím na tábory SpT, si již nedokáži představit léto bez 14-dní v přírodě s úžasnou partou lidí a dětí.

2) V běžném životě, dá-li se to takhle nazvat, pracuji u hasičského záchranného sbou Libereckého kraje jako technik chemické služby, dále jsem velitelem dobrovolných hasičů a manžel a otec dvou dětí.

3) Těším se samozřejmě na etapovou hru a také na to, že se opět budu podílet na realizaci tábora.

 

 

 

 

Denisa „Deny“ Mečířová - zdravotnice

Deny

Ahoooj,
zdravím všechny stávající i nové SPŤáky.


1) Mé jméno je Denisa a na tábory SPT jezdím už hafec dloooouho...proč na ně jezdím? No přeci kvůli Vám a taky kvůli bezvadným lidem, které mám kolem sebe a bez nich/Vás by to prostě nešlo. I letos to bude nezapomenutelných 14 dní o které prostě nemůžeš přijít! Tak neváhej a JEĎ!
V tábořišti mě můžeš najít buď na marodce, svolávajíc nějakou super peckou na tabletky a nebo v lese vymýšlením strategie s oddílem. :-)

2) V běžném životě mám kolem sebe ruch a živo taky, takže se divím, že to se mnou ještě nešvihlo. :-) 


3) Těšíme se na Vás opět v létě, s kým jiným než s bandou Lučanů a kde jinde než v Rabštějnce! 


Zatím se mějte parádně, nemůžu se dočkat až mi o tom budete vyprávět. :D

 

 Eva „Evik“ Řezníčková a Zuzana „Zuzka“ Bílková - kuchařky

Eva „Evik“ Řezníčková a Zuzana „Zuzka“ Bílková - kuchařky

 Zuzka:

1. Na tábory jezdím, protože je to fajn parta, v níž se cítím mladší a taky proto, že to mám "za humny".


2. V běžném životě jsem učitelka.


3. Těším se na celý rok a jsem zvědavá, co přinese. Nedokážu říct, na co nejvíc. Samozřejmě, že se jako kantorka vždy nemohu dočkat prázdnin. No, a o prázdninách i na partu v Rabštejnce :-)

Eva:

1)Ráda vařím.


2)Babička na plný úvazek.


3)Těším se na super partu mladých a bezvadných lidí.

 

Kateřina „2Bříška“ Bílková - technický sektor

briska

1) Na tábory SpT jezdím od 6 let. Díky přestěhování tábořiště do Rabštejnské Lhoty to teď mám co by kamenem dohodil.

A že házim! :D


Na druhém turnuse jsem poznala takové panoptikum lidí, ve kterém se cítím fakt dobře a ani ne tak divně. :D

2) V běžném životě studuju řezbařinu, věnuju se výrobě a opravám houslí a hraju ve dvou kapelách.

3) Těším se na novou etapovku a hlavně na to, že budeme zase všichni pohromadě alespoň na těch 14 dní!

 

 

 

Naši oddíláci :

Martin „Alex“ Šulc

 

Martin

1. Na tábory jezdím, protože Lučané jsou moji nejbližší přátelé. A s kým jiným trávit léto? S rodinou? Tak ta je přece na táboře se mnou úplně celá.


2. Pracuji v divadle jako osvětlovač. Moc volného času mi nezbývá. Ale když se nějaké volno naskytne, moc rád odjíždím s rodinou směr Tallhoferův dol.


3. 

 

 Tereza „Kachlík“ Vandírková - oddílová vedoucí

IMG 20180107 1616501) Je to nejlepších 14 dní na táboře strávených se skvělou partou lidí a dětí. Spousty parádních her, zábavy, posezení u ohýnku s kytarou a zpěvem a spousty dalších zážitků.

2) Momentálně je mojí každodenní náplní práce :) Volný čas ráda trávím se svojí rodinou a kamarády. Samozřejmostí jsou táborové brigády a srazy, kde pro vás zvelebujeme naše tábořiště a připravujeme parádní tábory :)

3) Tak určitě mým největším favoritem je tábor. Na ten se těším jako malé dítko :) Pro mě je to nejlepší část z celých prázdnin. Už se na vás všechny moc těším, až spolu znovu prožijeme těchto parádních 14 dní na táboře :)

 

 

Jakub „Kubišta“ Vaníček - oddílový vedoucí

Kuba

Zdravím Všechny,


2) jmenuji se Kuba, pocházim z Liberce . Pracuji u jedné veselé státní fimy. Mám rád přírodu, cyklistiku, turistiku a vše co se kolem toho točí. Občas se přimotám i k lezení a bojovému umění.


1+3) Na tábor SpT již nejedu poprvé,takže už teď se moc těším na perfektně strávených 14 dní plných srandy a zábavy:-)

 

 

 

Miroslav „Míra“ Záveský - oddílový vedoucí

mirek

1) Na tábory SpT jezdím, protože mě baví vrátit se do dětských let a jenom tak si blbnout po lese. Každý rok se těším na nové i staré tváře, na které v tábořišti narazím a prožiji s nimi báječných 14 dní.


2) V běžném životě studuji čtvrtý ročník pedagogického lycea v Praze, matce měst. Dále bych chtěj jít na Karlovu universitu, abych mohl jako učitel mučit děti i jindy než o prázdninách. Ve volných chvílích čtu knihy, zajímám se o historii a památky, navštěvuji divadla (v jednom dokonce dělám šatnáře), nebo vyrazím s kamarády do přírody na čundr. Asi rok jsem se nutil, abych vytáhl kolo ze sklepa, ale zatím k tomu nedošlo, takže to moc nevidím. Díky střední škole jsem se zapojil do programu DofE, ve kterém už plním závěrečnou zlatou úroveň.


3) Jako každý rok se těším na tábor a skvěle užité prázdniny. Dost se také těším na televizní minisérii ze světa Zaklínače, kterého vzdělancům nemusím přibližovat a zbytek by si o tom měl rozhodně něco přečíst.

 

 Markéta „Maku“ Tomanová - oddílová vedoucí

Maku

1) Na tábory SpT jezdím už mnoho let a doufám, že ještě dlouho jezdit budu, protože je to pro mě vrchol léta. Ten dělají hlavně skvělí vedoucí, úžasné děti a zábavnými hrami naplněný program. Co by to také bylo za tábor bez malebného okolí, běhání po lesích a zapalování táborových ohňů.

2) Jsem vystudovaná učitelka, ale ve škole jsem se moc neohřála. Momentálně jsem tedy sama zvědavá, kam mě vítr zavane. Jinak ale miluju vysoké hory a tak akorát divoké řeky. Kromě toho ráda zpívám, u čehož se doprovázím na kytaru, a se stejným nadšením hraju deskové hry nebo se třeba toulám po cizích krajích. Ze všeho nejdůležitější jsou pro mě ale lidé, takže zastávám názor, že s dobrými lidmi se dá dělat prakticky cokoliv.

3) Na nadcházející tábor se nejvíce těším na vás, na děti, na vedoucí a hry a na všechno ostatní, co dělá tábor táborem. Především doufám, že si to spolu pořádně užijeme tak, jako tomu bývá každý rok.

 

 

Filip „Švejci“ Švejcar - oddílový vedoucí

svejci

1) Na tábory SPT jezdím, protože není nic lepšího, než si užít 14 dní v přírodě, s lidmi, se kterými je sranda. Zahrát si hry, nebo jen pokecat, užít si nějakou tu noční bojovku, či vodní bitvu. Ale i tábor nemůže trvat věčně, bohužel.

2) V době mimo tábor studuji v Praze střední strojní průmyslovku a tento rok jsem ve 3. ročníku.

3) Ve volném čase jezdím na kole, nebo chodím do přírody a občas se tam najdou i nějaké ty hry na PC. Pro rok 2019 jsem si dal cíl, a to si tento rok pořádně užít. Takže tábor, je jasná volba.
 

 

 

 

Lenka „Slůně“ Procházková- oddílová vedoucí

Slune

1) Tábory jsou součást mého života. 14 dní zábavy, akce, nadšení, nadějí a spousty spokojených dětí. Baví mne posouvat dětské hranice a naplnit jejich prázdniny nezapomenutelnými zážitky.

2) Ve svém profesním životě mám roli personalistky, kde jsem poznala, že je jedno kolik nám je let. Máme stále stejné potřeby ke štěstí - cíl, motivace, rozvíejt se, pochvala, docenění... Ve volném čase trénuji děti KMG(sebeobrana) a výletuji se svými čtyřnožci po krásách naši země.

3) Těším se na každý nový den.

 

Petr „Péťa“ Hurych - oddílový vedoucí

Petr

1) Nejdříve jsem se na tábor SpT dostal náhodou jako návštěvník a tamní atmosféra mě okamžitě strhla. Když se tedy naskytla příležitost zúčastnit se aktivněji - jako vedoucí, neváhal jsem ani chvíli a jsem velmi rád,že i ostatní mě mezi sebe okamžitě přijali. Každopádně se pro mě pravidelně jedná o nejintenzivnější dva týdny každého roku.


2) Od podzimu 2017 pracuji v cytogenetické laboratoři a když nepracuji, rád poznávam kraje blízké i vzdálené, případně si čtu nebo hraji na kytaru.


3) Kromě času stráveného v Rabštejneské lhotě se těším i na všechno ostatní co si pro mě tento rok nachystá a doufám, že toho nebude málo.

 

Eliška „Eli“ Vandírková - oddílová vedoucí

Eli

1) Na tábory SpT jezdím, protože je to pro mě nejlíp využitých čtrnáct dní v létě, a protože tam jezdí spousta lidí, se kterými ráda trávím čas. Tábor mě zaujal hned, jak sem jela poprvé jako dítě, a už mě nepustil, a myslím že ani  jen tak nepustí.

2) Pocházím z Liberce a studuji střední pedagogickou školu, která mě moc baví. Volný čase ráda trávím s kamarády nebo s rodinou.

3) Pro rok 2019 se samozřejmě nejvíce těším na léto, tábor a na přípravy tábora s ním spjaté. Těším se, až spolu opět strávíme 14 dní plných zábavy, her a kamarádů.
Moc se na Vás všechny známé i neznámé tváře těším :-)

 

 

Diana „Didi“ Morávková - oddílová vedoucí

Didi

1) Na tábor od SPT jezdím od svých sedmi let. Nejen, že potkáte skvělé lidi, kamarády na spoustu dalších let, ale dostane se k vám spoustu zábavy, dobrodružství, zážitků. A na to se přeci nezapomíná. 


2) Studuji v Nové Pace obor cukrář, 3. Ročník.  Ve svém volném čase hodně čtu, sport v mém "diáři" také nechybí. Když se na to najde čas  proč se nevydat na nějaké túry, to je má obliba. Pečení samozřejmě nelze vynechat. 


3) Čeká mě skvělých 14 dní na táboře.:) To je vlastně taková má sladká odměna. Těším se na to, až potkám spoustu dalších super nových lidí, na hodně zábavy, jako každým rokem i teď budu získávat nové zkušenosti a také je budu moct předávat dál. 


Co bych vám dál řekla, neváhejte a pojeďte s námi, užít si 14 dní prázdnin.

 

Ondřej „Ondra“ Petr - oddílový vedoucí

ondra

1) Na tábory SPT jezdím protože to je nejlepší místo kde strávit léto, odpočinout si a hlavně si užít spoustu zábavy, srandy a her s nejlepší partou lidí. Navíc když už to jednou zkusíte a jedete, tak nejde jen tak přestat. 


2) V bězném životě jsem pražák, který studuje studuje, pracuje, občas cvičí, občas čte, občas chodí na tůry a občas taky nedělá vůbec nic (což na táboře moc neplatí).


3) V roce 2019 se těším na čundry a hlavně na TÁBOR.

 

Laura „Lála“ Pauly - oddílová vedoucí

Lala

Ahojte táborníci. Já jsem Lála. 


1) Na tábor, s touhle parádní partou, jezdím sice jen chvíli, ale právě kvůli parádnímu kolektivu a skvělým táborovkám a hrám, posezením u ohně, vejletům a všeho možného. 
Fíha, už abychom seděli v autobuse směr tábor :-).

2) Mimo tyhle radovánky studuji, možná i pracuji ve zdravotnictví. 

3) Zima se pro letošek moc neukázala, tak se moc těším na zakončení další studijní etapy a léta pod stanem s vámi. Mějte se všichni krásně :-)

 

Šimon Duroň - instruktor

simon

1) Na tábor SpT jezdím kvůli skvělému kolektivu a zajímavým hrám.


2) Chodím na gympl do druháku (= sexta), ve volném čase sportuji.


3) Těším se na řidičský průkaz a samozřejmě na tábor!

 

 

 

 

 

Pavel Bittnar - instruktor

Pavel

 1) Na otázku ,,Proč jezdím na tábory SpT?“ je odpověď jednoduchá, 14 dní strávených v lesích a v okolí Rabštejnské Lhoty, jsou příkladem skvěle investovaného času plného zábavy.

2) Když zrovna nejsem na táboře, tak chodím na gympl v Praze, věnuju se mimoškolním aktivitám jako je na příklad squash a plavání. Ve svém volném čase skládám Rubikovu kostku a přes zimu skoro každý víkend lyžuju.

3) Pro rok 2019 se nejvíce těším, asi jako každý člověk, který chodí so školy, na letní prázdniny, které nejspíše strávím někde mimo Prahu. Jednou z mých akcí, o kterých vím, že se přes rok 2019 stanou je samozřejmě tábor SpT.

 

Lukáš „Lukýto“ Appelt - technický sektor

lukyn

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Vedoucí
Všichni moc děkujeme za tenhle tábor. Moc se mi tam líbilo. Už teď se mi stýská a těším se na příští rok! Miloš
25. 8. 2019 10:02
Matěj a Vojta Tumovi
Čau kluci, zítra vás domů poveze Chris. Tak nic nezapomeňte Matěji, přelezeš plot, já ti hodím klíče s balkonu na zahradu, jo? Pa máma
23. 8. 2019 23:37

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě