SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

2.turnus – Lučané

V roce 2000 Lučany založil Pavel Coufal, který roku 2001 otěže na dlouhá léta předal Janu Svobodovi, který tábor spolu s Veronikou Starou vedl až do roku 2005. V roce 2006 vedl Lučany Marek Hammerschmied a v roce 2007 Radek Lev spolu s Pavlínou Provazníkovou.  Následující tři roky vedla Lučany Bára Lebdušková, kterou pro další roky vystřídal dlouholetý vedoucí David Kořínek. Ten předal v roce 2014 žezlo Martinovi Šulcovi a pod jeho vedením turnus dále vzkvétal. Pro rok 2018 se do vedení vrací žena a to Kateřina Šulcová.

Termín: 14.7. - 28.7. 2018 - Turnus obsazen

Hlavní vedoucí: Kateřina Šulcová

Etapovka: Martin Šulc a Matěj Duroň

Cena tábora: 3200,-

Přihláška: 

Rychlé info: 606 384 400

UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS: Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora).

Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.

 

Etapová hra: Vzestup říší: Z jeskyně na výsluní

 

Jestlipak víte co se stane, když necháte volně růst civilizaci? Zabírá čím dál tím větší území. A víte kdy nastane problém? Když při rozpínání narazí na další národ. Kluci, už jste se někdy poprali například o autíčko? A holky, vy jste se někdy poprali třeba o panenku? Tak přesně takhle to dopadne, když se potkají na hranicích dva kmeny. Zpočátku mají sice jen klacky v ruce, ale postupem času chytré hlavy vymyslí spoustu vychytávek, aby jejich národ vyhrál. A teď si představte, že těch kmenů bude šest. To teprv bude mela.

 

civiPřed mnoha časoběhy, na počátku věků, žil každý kmen v klidu ve svém koutě kontinentu. Ale lidstvo už je holt takové, že potřebuje víc a víc a tím pádem touží po větším území, více vesnicích a s postupem času i třeba po opiddech, hradištích, hradech, zámcích, mrakodrapech... ale tím trochu předbíháme. Zatím si všechny národy v klidu rýpou klackem do země, možná mají sem tam nějaký ostrý kámen. Ale ve chvíli největšího klidu se na hranicích potkali se svými sousedy. A začíná ta správná mela. Budeme válčit, nebo uzavřeme spojenectví? Volba je jen a jen na kmenové radě.

civil

 

 A časoběh plyne a civilizace se vyvíjejí. Přichází na řadu spousta vychytávek. Lidstvo ohromeně sleduje vynález kovářské výhně. A to rozhodně není konec. Chytré hlavy se daly dohromady a máme tady první nože a kopí. Některé národy už mají nakročeno dokonce ke katapultům. Kdy se ten porok zastaví? Radši nedomýšlet. Tímhle tempem tu máme za chvíli atomovou bombu.

 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Andrea Tichá
Zdravím, ahoj, kdyby se někomu hodilo, nabízíme výměnu našeho 2. turnusu za 4. Syn by chtěl jet s kamarády a bohužel se . nedostal. Děkuji
15. 5. 2018 13:03
Krtek
Ahoj Natálko, píšem si to do poznámek, až přijedete na tábor tak to ještě holky připomeňte Vedoucí 4. turnusu
18. 3. 2018 10:22

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě