SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

2.turnus – Lučané

V roce 2000 Lučany založil Pavel Coufal, který roku 2001 otěže na dlouhá léta předal Janu Svobodovi, který tábor spolu s Veronikou Starou vedl až do roku 2005. V roce 2006 vedl Lučany Marek Hammerschmied a v roce 2007 Radek Lev spolu s Pavlínou Provazníkovou.  Následující tři roky vedla Lučany Bára Lebdušková, kterou pro další roky vystřídal dlouholetý vedoucí David Kořínek. Ten předal v roce 2014 žezlo Martinovi Šulcovi a pod jeho vedením turnus dále vzkvétal. Na rok 2018 zaskočila jeho žena a Lučané tak měli nad sebou ochrannou ruku Katky Šulcové. Nicméně Katce se po programu stýskalo a tak se k němu velmi ráda vrátila a žezlo předala Matějovi Duroňovi, který druhým rokem povede Lučany pod svou rukou.

Termín: 18.7. - 1.8 .2020

Hlavní vedoucí: Matěj Duroň

Etapovka: Kateřina Šulcová

Cena tábora: 3333,-

Přihláška: 

Rychlé info: 606 384 400

UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS: Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora).

Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.

 

Etapová hra: Ať žijí duchové

Stěžuji si svému stínu...Hajný je lesa pán...Skřítkové tesaři vylezte z mechu..a spousty dalších známých písní a textů ze stejnojmené pohádky určitě všichni znáte. Ale co určitě neznáte je, jak tuto pohádku dokážeme změnit my! Druhý turnus slaví 20 let od svého založení a my vezmeme to nej a vytvoříme hru, která vás naprosto pohltí na celých čtrnáct dní!

2turnus
Co když z hajného bude pan Bobr z Narnie? Co když Leontýnka bude Alála ze ztracené říše divů a trpaslíci malí lemuři z Madagaskaru? Kdo vyřeší záhady po stmívání, které se dějí na hradě Rabštejnek? Sherlock Holmes nebo Indiana Jones? Vrátí se i Bezzubka? Jak opravit hrad, aby nám to Jouza z místní samoobsluhy nezhatil?

Taková hromada otázek a odpovědi na ně se dozvíte 18. července na druhém turnuse, v šest večer na prvním nástupu :)

 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Dolané :)
Děkujeme všem, vzkazy předáme.
7. 7. 2020 14:14
Slávek Kocek
Ahojky, tak ti píšu až dnes, to víš ty moje znalosti s počítačem. Je tady moc ticho co jsi na táboře. Nevím ani jak se máš, v jakém jsi oddíle a galaxii. Dávej na sebe pozor a stan měj uklizený jako u lidí a ne jako v zologický. Měj se hezky a zase se ti ozvu. teta Milena
7. 7. 2020 14:04

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě