SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

2.turnus – Lučané

V roce 2000 Lučany založil Pavel Coufal, který roku 2001 otěže na dlouhá léta předal Janu Svobodovi, který tábor spolu s Veronikou Starou vedl až do roku 2005. V roce 2006 vedl Lučany Marek Hammerschmied a v roce 2007 Radek Lev spolu s Pavlínou Provazníkovou.  Následující tři roky vedla Lučany Bára Lebdušková, kterou pro další roky vystřídal dlouholetý vedoucí David Kořínek. Ten předal v roce 2014 žezlo Martinovi Šulcovi a pod jeho vedením turnus dále vzkvétal. Na rok 2018 zaskočila jeho žena a Lučané tak měli nad sebou ochrannou ruku Katky Šulcové. Nicméně Katce se po programu stýskalo a tak se k němu velmi ráda vrátila a žezlo předala Matějovi Duroňovi, který se na svou hlavní roli velmi těší!

Termín: 13.7. - 27.7. 2019  - Turnus je obsazen! Přijímáme náhradníky na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hlavní vedoucí: Matěj Duroň

Etapovka: Kateřina Šulcová

Cena tábora: 3300,-

Přihláška: 

Rychlé info: 606 384 400

UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS: Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora).

Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.

 

Etapová hra: Karty osudu

Letos nebude nic takové, jak na první pohled vypadá!

alice in wonderland 2 1800Naší hlavní hrdince Alále vstoupí do cesty jejího života zvíře, které vše změní a díky němu se spustí příběh pro nás neuvěřitelný. Zavede jí do míst, o kterých netušila, že mohou existovat. Seznámí jí s tvory a lidmi pro náš svět nevídanými. Zažije dobrodružství, ze kterého se budete vzpamatovávat ještě dlouho po táboře :) Jste si jistí, že vidíte Alenku v říši divů, jak běží za bílým králičkem, nebo Alálu v Rabštejnce, jak utíká za černým psem? Pojeďte s Lučany a zjistěte, co je pravda a co sen.

 

alenka schodyVenku za okny vychází slunce a Alála se probouzí celá udýchaná: „To byl ale zvláštní sen. Skoro jako živý.“

V tu chvíli na dveře zaklepala matka se slovy: „Už dávno máme být na cestě v kočáře a ne se tu slunit u okna!“

 

tapeta 1

Alála dala jen oči vsloup a šla se umýt a oblékat. Dnes totiž byl její den Dé. Pro její rodiče byla největší starost, jak dcerunku dobře provdat a nyní se konečně našel ten pravý – sir. Heřman de Macho, kterého ale ještě nikdy předtím neviděla a rozhodně by se nedalo říct, že se na tu ceremonii těší. Vlastně se vůbec vdávat nechce. Ale nikdo ji neposlouchá a její názory rozhodně matku nezajímají. Kdyby si tak mohla sbalit batoh a vyrazit cestovat po dalších zemích a poznávat nové, neprobádané části světa. Tak moc jí láká dobrodružný styl života, ale její rodiče ji nepustí z domu na krok a tak je musí odevzdaně poslouchat. Další zaklepání na dveře už doopravdy znamená, že musí opustit pokoj a nasednout do kočáru směrem k nedalekému zámku, na jehož dvoře už na ně všichni čekají.

Alále buší srdce nervozitou a jakmile vystoupí z kočáru, všechny zraky svatebčanů se na ni dychtivě upřou.

„Kéž bych se mohla teď a tady propadnout do země.“ pomyslí si.

Začne hrát hudba a to je pro její uši znamení, že mají vydat pokyn nohám a udělat kroky vpřed. Jak moc se jí nechce. Každým krokem je blíže k ještě většímu vězení a odevzdanosti, které se tak moc brání.

tapetaJejí vyvolený již natahuje ruku, aby si ji k sobě přitáhl a Alála konečně vidí, jak Heřman doopravdy vypadá. Je to naprosto slizký, hamižný, a poněkud zakrslý mužík, který šilhá a ona cítí, že tady boj prohrála...

Když v tom, sama tomu nevěří, proběhlo za Heřmanem......

 

 

 

Kam se Alála vydá? Co objeví ve světě, o kterém se jí pouze zdálo? A na jakou stranu se postavíte vy? Na stranu euforické Bílé královny nebo na stranu pomstychtivé a nemilosrdné Srdcové královny? Pojeďte s námi a zjistěte, co všechno se ještě ve zlomku vteřiny může stát.

Již 13. července večer, při naší první scénce etapové hry Karty osudu.

 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Vedoucí
Všichni moc děkujeme za tenhle tábor. Moc se mi tam líbilo. Už teď se mi stýská a těším se na příští rok! Miloš
25. 8. 2019 10:02
Matěj a Vojta Tumovi
Čau kluci, zítra vás domů poveze Chris. Tak nic nezapomeňte Matěji, přelezeš plot, já ti hodím klíče s balkonu na zahradu, jo? Pa máma
23. 8. 2019 23:37

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě