SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Hlavní vedoucí:

 

Komár (Petr Barannikov, 37 let)

komar

Komár i letos usedne na pozici hlavního vedoucího, kterou s drobnou přestávkou vykonává již 15 let. Kromě toho nám dokumentuje celý chod tábora a jen díky němu se rodiče mohou kochat videi, která často tvoří až do brzkých ranních hodin spolu s novinami, na jejichž tvorbě má také velký podíl. Krom toho se vášnivě zapojuje do her a ještě vášnivěji hraje na kytaru při večerních posezeních v Krčmě.

 

 

 

Programový vedoucí:

 

Labuš (Pavel Coufal, 42 let)

labus

Labuš je SpT. Bez něho by to nešlo a hlavně, bez něho by to nikdo nechtěl! Zakladatel celého SpT během téměř tří desítek let prošel snad každou táborovou funkcí a letos nás bude opět celých 14 dní bavit svými hrami. Labuš přichází s novými a nápaditými hrami, které baví děti všeho věku, ale i vedoucí. Letos bude mít k ruce opět sehrané duo Haše+Error.

 

 

 

 

Kuchyně:


Láďa (Zdena Hrodková, 41 let)

lada

Láďa, vládkyně kuchyně, opět zaujme své právoplatné místo. Je to žena od rány, která se postará i o vaše bezlepkové (a jinak dietující) dětičky. V kuchyni jí to baví a vaří s láskou, a tak se můžete stejně jako předchozí roky těšit na její tajné recepty typu zelená krupicová kaše a růžové těstoviny. Láďa hravě srovná i všechny vedoucí a vlastně je to taková naše táborová „máma“.

 

 

 

 

Pískle (Lukáš Novák, 38 let)

piskle

Pískle je náš smíšek, díky kterému se z naší kuchyně šíří nejen krásné vůně, ale taky smích. I letos bude tvořit s Láďou kuchařské duo a s úsměvem nám bude nandávat porce vlastnoručně vyrobených pochoutek. Také nikdy nezapomene pozlobit Láďu a stejně jako v loňském roce si s námi užije celé dva týdny zábavy a dobrého jídla.

 

 

 

 

Technický sektor:

 

Michal (Michal Suchý, 42 let)

michal

Tatínek Lyšky a Pylaře nám opět zajistí technický sektor. Opraví cokoli, zapojí cokoli. A v případě, že po něm nic nechcete, sám si vždy něco najde. A tak nám zvelebuje tábořiště, zásobuje nám kuchyni i vedoucí a poradí si se všemi technickými problémy. Snad se s jeho aktivitou letos budeme setkávat celých 14 dní.

 

 

 

 

Roman (Roman Hrodek, 42 let)

roman

Roman patří k nemnoha fosiliím, které pamatují již třetí desítku let táborů. Z oddílového a programového vedoucího se již před lety proměnil na zásobovače. Kromě toho zvládá vymýšlet luxusní tresty pro zlobivé táborníky a obstarávat večerní zábavu.

 

 

 

 

 

Zdravotník:

 

 Žába (Jana Skalická, 41 let)

jana skalickaŽába se k nám loni navrátila a letos pokračuje dále. Bez Žáby na marodce si to opravdu již dlouhá léta nedovedeme vůbec představit. Žába nám zaručí ošetření všech odřených, podvrtnutých i jinak pochroumaných táborníků, postará se o čistotu všech zásadních místnůstek a nezapomene pozlobit táborové vedení. Vždy si také najde čas na účast ve scénkách a hrách.

 

 

 

 

 

Vedoucí oddílů:

 

Wydra (Martin Šrepl, 35 let)

Wydra

Wydra jezdí na naše tábory už 25 let a za tu dobu si na vše osvojil velice promyšlené postupy, díky kterým vše zvládá bez sebemenší námahy. Wydra si pod svá křídla vždy brával kromě ostřílených táborníků také nováčky, kteří se díky němu rychle zařadili do kolektivu a dnes z nich jsou zkušení táborníci, praktikanti či hotoví vedoucí. Pod jeho křídly vyrostli například Error, Haše, Pat i Mat! To je důkazem toho, že dokáže pro tábor děti nadchnout a probudit v nich lásku k lesu, tábornickým dovednostem i celému SpT. 

 

 

Haše (Jiří Jílek, 21 let)

hase

Když začal na tábory jezdit, byl ještě tak malý, že si dnes z prvního roku skoro nic nepamatuje, ví ale jistě, že ho to u nás náramně bavilo a že už tehdy věděl, že jezdit snad nikdy nepřestane. Podílí se už od začátku jako programový vedoucí na organizaci Errorových srazů a nyní podruhé i na tvorbě programu táborové hry po boku Labuše. Haše Vás také naučí jak profesionálně střílet z luku a bojovat s mečem, či si s Vámi zahraje Dračí Doupě, nebo LARP.

 

 

 

Vitalinea (Jana Píbilová, 35 let)

vitalinea

Vitalinea po dlouhá léta patřila mezi základní stavební kameny našeho turnusu. Prošla od tábornice, přes oddílovou vedoucí až po zdravotnici. Po dvojnásobné mateřské se k nám předloni vrátila jako velká posila Angličanů a těšit se na ní můžeme i letos. Vitalinea se vždy vehementně zapojuje a do her i scének a Anglie se opět může těšit na její všemožnou podporu.

 

 

 

 

 

 

Morče (David Holeček, 26 let)

MoreMorče jezdí na tábory od malého táborníka. Jako takový býval do her zapálený, což se vůbec nezměnilo v pozici vedoucího. Nyní o to víc trpí, když jeho oddíl nepředvádí takové výkony, jaké by si představoval. Někdy sice působí jako nepřístupný a nevrlý, ale vždy si rád s dětmi zahraje a navádí je k nekalostem (ale jen malinkým, nebojte)!

 

 

 


Tony (Antonín Jansa, 26 let)

tony

Tony letos po dlouhých letech opouští Mácu a staví se do čela nově vzniklého oddílu. Tony si velice rozumí s táborníky a stává se jejich dobrým přítelem. (DJ) Tony Vám také rád připraví “triskošky”, na které jen tak nezapomenete. A také letos nás jako vynikající moderátor provede soutěžemi „Superstar“ či „Chcete být milionářem?“

 

 

 

 

 

Máca (Marcel Beránek, 41 let)

Mca

Máca je tradiční vrchní velitel Francouzů, který řídí všechny akce oddílu a (nejenom) svou nepřehlédnutelnou postavou si dokáže získat respekt i těch nejzlobivějších táborníků. Letos poprvé si vyzkouší vést oddíl s novými spolubojovníky. Máca má mimo jiné také díky jeho zaměstnání sanitáře zkušenosti zdravotníka a tak je zde jako záloha případné nutnosti zdravotnického personálu.

 

 

 

Error (Richard Franěk, 21 let)

error

Error jezdí na tábory SpT od nechvalně proslulého roku povodní, kdy náš tábor odnesla voda, tehdy byl ještě táborník, ale záplava ho neodradila a jezdil dál! Dnes dělá šestým rokem oddílového vedoucího a už čtyři roky má na starosti mimo-táborové srazy. Tentokrát bude mít na starosti i redakci táborových novin, aby se mohl Komár aspoň trochu vyspat potom, co stráví skoro celou noc nad tvorbou oblíbených táborových videí. Letos se bude navíc druhým rokem podílet na etapové hře a pomáhat Labušovi při tvorbě programu. 

 

 

 

 

Syréna (Romana Bílá, 44 let)

syrena

Původně „jen“ mamka Tobiho, partnerka Mácy. Už dříve s námi pobývala, jako posila v kuchyni či návštěva na srazech. Nyní již třetím rokem bude tvořit společně s Morčetem sehrané germánské duo. Když zrovna neopuchává po bodanci od včelky, tráví čas s nejmenšími táborníky i tábornicemi. Ty u ní vždy najdou náruč při stýskání nebo si s ní zahrají nějakou hru. 

 

 

 

 

 

 

Pat (Jakub Bosáček, 19 let)

Pat

Pat s námi (spolu s mladším bráchou Matem) jezdí už dlouhá léta a letos již potřetí jako vedoucí. V nové roli se ukázal jako velmi schopný a oblíbený u dětí. Pat se také ukázal jako vynikající tanečník a po Tonym přebral organizaci výročního plesu SpT.

 

 

 

 

Sedma (Nikola Kurťáková, 19 let)

sedma

 Také Sedma je s námi již od malé holčičky a s novou rolí vedoucí se popasovala na výbornou. Stejně jako loni se místo u tradičních Poláků bude o zábavu i poučení starat u Angličanů. Kromě toho se Sedma postupně stává hlavní hráčkou na kytaru a společně s ní zpíváme jak v Krčmě, tak při táborácích.

 

 

 

 

 

 

Tobi (Tomáš Bílý, 19 let)

tobiPředloni nás na přechodnou dobu opustil, ale loni se opět vrátil a zůstává s námi. Tobi se účastnil jako táborník, následně přivedl svou mámu a o další rok později s námi zkusil jet jako instruktor. Mezi táborníky oblíbený vedoucí a velký sportovec.

 

 

 

 

 

 

Tom - tom (Jindřich Stibor, 18 let)

Tom tomDalší tradiční táborník, který si letos poprvé vyzkouší novou pozici. Loni nás sice dočasně opustil, ale letos se můžeme těšit na jeho tradiční hlášky a neustálé srandičky, kterými obšťastňuje celé okolí a velmi často je hlavní hvězdou táborových videí. 

 

 

 

 

Instruktoři: 

 

Goryla (Vojtěch Válek, 17 let)

Goryla

 

 

 

 

 

 

Bodlinka (Klára Fraňková, 17 let)

bodlinka

 

Mat (Matěj Bosáček, 17 let)

Mat

 

Žabka (Klára Römerová, 17 let)

 klara romerova

 

Pylař (Radek Suchý, 16 let)

pylar

 

Psík (Tadeáš Moravec, 17 let)

psik

 

 

Well (Veronika Pavlíčková, 17 let)

 

 

Mladí a nadějní bývalí táborníci. Snad nám z nich roste nová generace schopných vedoucích. Přejeme jim hodně štěstí v nejtěžší fázi přerodu táborník-vedoucí! 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Všem vedoucím :-)
Dámy a pánové, moc díky, Amélka byla nadšená a při dotazu, jestli pojede i příště, vytřeštila nevěřícně oči "No,jasně!!" Takže budeme hlídat čas přihlášek, letos to nepropásnem ,a ještě jednou, za vše díky!!!! Valvodi
28. 8. 2018 19:58
Všem vedoucím 4. turnusu
Kluci přijeli domů špinaví, utahaní a šťastní Velký dík! Máma Vojty a Matěje
27. 8. 2018 8:48

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě