SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Hlavní vedoucí:

 

Komár (Petr Barannikov, 39 let)

komar

Komár nás i letos povede z pozice hlavního vedoucího. Nikdo již ani neví po kolikáté, ale rozhodně nikdo z táborníků (a část vedoucích) ještě nebyl na světě, když tuto funkci vykonával poprvé. V posledních letech je stále častěji viděn za počítačem, zejména noční hlídky by mohly vyprávět. Díky jeho nočnímu vysedávání ovšem můžete každý den sledovat čerstvé noviny a videa z táborového dění.

 

 

 

 

Programový vedoucí:

 

Haše (Jiří Jílek, 23 let)

hasePo loňské premiéře pokračuje v roli programového vedoucího. Když malý Haše začal na tábory jezdit, byl ještě tak malý, že si dnes z prvního roku skoro nic nepamatuje. Ví ale jistě, že ho to u nás náramně bavilo a že už tehdy věděl, že jezdit snad nikdy nepřestane. Podílí se už od začátku jako programový vedoucí na organizaci Errorových srazů a nyní poprvé i na tvorbě programu táborové hry. Haše Vás také naučí jak profesionálně střílet z luku a bojovat s mečem, či si s Vámi zahraje Dračí Doupě, nebo LARP.

 

 

Error (Richard Franěk, 23 let)

errorError jezdí na tábory SpT od nechvalně proslulého roku povodní, kdy náš tábor odnesla voda, tehdy byl ještě táborník, ale záplava ho neodradila a jezdil dál! Již pět let má na starosti mimo-táborové srazy a letos se poprvé přesune na sdílenou pozici programáka k Hašemu. Také letos bude v redakci táborových novin, aby se mohl Komár aspoň trochu vyspat potom, co stráví skoro celou noc nad tvorbou oblíbených táborových videí.

 

 

 

 

 

 

Kuchyně:

 


Láďa (Zdena Hrodková, 43 let)

ladaLáďa, vládkyně kuchyně, opět zaujme své právoplatné místo. Je to žena od rány, která se postará i o vaše bezlepkové (a jinak dietující) dětičky. V kuchyni jí to baví a vaří s láskou, a tak se můžete stejně jako předchozí roky těšit na její tajné recepty typu zelená krupicová kaše a růžové těstoviny. Láďa hravě srovná i všechny vedoucí a vlastně je to taková naše táborová „máma“.

 

 

 

 

Labuš (Pavel Coufal, 44 let)

labus

Labuš je SpT. Bez něho by to nešlo a hlavně, bez něho by to nikdo nechtěl! Zakladatel celého SpT během jubilejních tří desítek let prošel snad každou táborovou funkcí. Začínal jako vedoucí, dělal program, zásobovače a letos nás bude opět celých 14 dní bavit svými kulinářskými dovednostmi. Jen díky němu mohou stovky dětí vzpomínat na báječná tábornická léta.

 

 

 

 

 

Pískle (Lukáš Novák, 40 let)

piskle

Pískle je náš smíšek, díky kterému se z naší kuchyně šíří nejen krásné vůně, ale taky smích. I letos nám bude s úsměvem nandávat porce vlastnoručně vyrobených pochoutek. Také nikdy nezapomene pozlobit Láďu a doufáme, že letos si s námi užije celé dva týdny zábavy a dobrého jídla.

 

 

 

 

 

Technický sektor:

 

 

Michal (Michal Suchý, 44 let)

michal

Michal nám opět zajistí technický sektor. Opraví cokoli, zapojí cokoli. A v případě, že po něm nic nechcete, sám si vždy něco najde. A tak nám zvelebuje tábořiště, zásobuje nám kuchyni i vedoucí a poradí si se všemi technickými problémy. Snad se s jeho aktivitou letos budeme setkávat celých 14 dní.

 

 

 

 

Roman (Roman Hrodek, 44 let)

romanRoman patří k nemnoha fosiliím, které pamatují již třetí desítku let táborů. Z oddílového a programového vedoucího se již před lety proměnil na zásobovače. Kromě toho zvládá vymýšlet luxusní tresty pro zlobivé táborníky a obstarávat večerní zábavu.

 

 

 

 

 

 

Zdravotník:

 

 

 Žába (Jana Skalická, 43 let)

zabaBez Žáby na marodce si to opravdu již dlouhá léta nedovedeme vůbec představit. Žába nám zaručí ošetření všech odřených, podvrtnutých i jinak pochroumaných táborníků, postará se o čistotu všech zásadních místnůstek a nezapomene pozlobit táborové vedení. Vždy si také najde čas na účast ve scénkách a hrách.

 

 

 

 

 

Vedoucí oddílů:

 

 

Wydra (Martin Šrepl, 37 let, 4.oddíl - Germáni)

WydraWydra jezdí na naše tábory už 27 let a za tu dobu si na vše osvojil velice promyšlené postupy, díky kterým vše zvládá bez sebemenší námahy. Wydra si pod svá křídla vždy brával kromě ostřílených táborníků také nováčky, kteří se díky němu rychle zařadili do kolektivu a dnes z nich jsou zkušení táborníci, praktikanti či hotoví vedoucí. Pod jeho křídly vyrostli například Error, Haše, Kiki, Pat i Mat! To je důkazem toho, že dokáže pro tábor děti nadchnout a probudit v nich lásku k lesu, tábornickým dovednostem i celému SpT.

 

 

Vitalinea (Jana Píbilová, 37 let, 6.oddíl - Norsko)

vitalineaVitalinea po dlouhá léta patřila mezi základní stavební kameny našeho turnusu. Prošla od tábornice, přes oddílovou vedoucí až po zdravotnici. Po několik let byla nedílnou součástí Angličanů, se kterými se bohužel musela loni rozloučit a společně s Well se staly zakladatelkami Norska. Vitalinea se vždy vehementně zapojuje a do her i scének a nový šestý oddíl se může těšit na její všemožnou podporu.

 

 

 

 

 

Pat (Jakub Bosáček, 21 let, 5.oddíl - IFS)

PatPat s námi (spolu s mladším bráchou Matem) jezdí už dlouhá léta. Po loňském návratu se stal novou tváří pátého oddílu, který i letos povede k lepším zítřkům. Bude mu v tom pomáhat nová dvojice praktikantů a všichni se již teď těšíme, co všechno společně dovedou.

 

 

 

 

Sedma (Nikola Kurťáková, 21 let, 1.oddíl - Anglie)

sedmaTaké Sedma je s námi již od malé holčičky a s novou rolí vedoucí se popasovala na výbornou. Po krátké polské epizodě se Sedma již natrvalo usadila u Angličanů, které loni dovedla k dlouho očekávanému vítězství. Snad se jí podaří letos zdárná obhajoba. Kromě toho se Sedma postupně stává hlavní hráčkou na kytaru a společně s ní zpíváme jak v Krčmě, tak při táborácích.

 

 

 

 

 

Bodlinka (Klára Fraňková, 19 let, 2.oddíl - Polsko)

bodlinkaDalší z maličkých táborníků, kteří to přes praktikanta dotáhli až na oddílového vedoucího. Kdysi na táboře tvořila spolu s dalšími sourozenci velký klan, který se již ztenčil na pouhou dvojici. Letos ovšem Poláky povede již bez Errora, kterého letos kompletně nahradí Tarzan.

 

 

 

 

 

Mat (Matěj Bosáček, 19 let, 1.oddíl - Anglie)

MatS Patem pamatuje poslední rok v Nové Vsi a od návratu do Lhoty je nedílnou součástí našich táborů. Původně Germán je již mnoho let spojen s Anglií, kam vnáší nové pořádky a po letech bídy také úspěchy. Mat je velký vědátor, který po slavném Tonym převzal jednu z nejdůležitějších táborových rolí – DJ táborových triskošek a hlavně organizaci slovutného plesu SpT.

 

 

 

Terzan (Štěpán Beneš, 18 let, 2.oddíl - Polsko)

tarzan

Tarzana můžeme řadit do klanu Fraňků a tedy celkem logicky do Poláků. Tarzan k nám přišel v loňském roce a ukázal se jako dobrá posila naší party. Pro táborníky chystá různá cvičení a posilování a po odchodu Errora bude mít důležitější roli u Poláků.

 

 

 

 

 

Well (Veronika Pavlíčková, 19 let, 6.oddíl - Norsko)

wellWell je na první pohled tichá a plachá dívka, kterou třeba několik hodin neuslyšíte promluvit, ale zdání mnohdy klame. Well dokáže být akční, společně s Hašem se věnuje LARPu a asi málokdo by s ní chtěl zkřížit meče. V loňském roce se společně s Vitalineou stala zakladatelkou 6. oddílu.

 

 

 

 

Tom - tom (Jindřich Stibor, 20 let, 3.oddíl - Francie)

Tom tomDalší tradiční táborník, který se k nám po kratší odluce vrací. Loni nás sice dočasně opustil, ale letos se můžeme těšit na jeho tradiční hlášky a neustálé srandičky, kterými obšťastňuje celé okolí a velmi často je hlavní hvězdou táborových videí.

 

 

 

Kübel (René Baránek, 25 let, 4. oddíl - Germáni)


Kübel je ohromná rarita! Jako malý küblík s námi léta jezdil ještě do Nové Vsi. Na dlouhá léta jsme se odloučili, ale osud jej dal dohromady nejprve se Sedmou a následně opět i s celým SpT. Po loňském vydařeném návratu se letos na jeho aktivity těší zejména Germáni.

 

 

Instruktoři: 

 

Kecal (Jaroslav Krause, 17 let, 5. oddíl - IFS)

Kiki (Kristýna Nováková, 17 let, 4. oddíl - Germáni)

Šimpo (Václav Horáček, 17 let, 2. oddíl - Polsko)

Horal (Jakub Horák, 16 let, 1. oddíl - Anglie)

Verka (Tereza Jebavá, 16 let, 3. oddíl - Francie)

Lyška (Lucie Suchá, 16 let, 3. oddíl - Francie)

Bender (Marek Coufal, 15 let, 5. oddíl - IFS)

Skiller (Štěpán Boublík, 15 let, 6. oddíl - Norsko)

 

Pro letošní rok nám jich opět přibylo! Mladí a nadějní bývalí táborníci, ze kterých nám roste nová generace schopných vedoucích. Přejeme jim hodně štěstí v nejtěžší fázi přerodu táborník-vedoucí!  

 

Mladí a nadějní bývalí táborníci. Snad nám z nich roste nová generace schopných vedoucích. Přejeme jim hodně štěstí v nejtěžší fázi přerodu táborník-vedoucí! 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

vedoucí 4.turnusu
Velevážený císaři, velevážení mistři Jménem učně Kokose vám všem děkujeme za krásné strávene 2 týdny, na které s radostí vzpomíná. Moc vás všechny zdraví a těší se na příští rok Máma a táta Kokosáka
1. 9. 2020 20:41

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě