SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Hlavní vedoucí:

 

Komár (Petr Barannikov, 38 let)

komar

Komár nás i letos povede z pozice hlavního vedoucího. Nikdo již ani neví po kolikáté, ale rozhodně nikdo z táborníků ještě nebyl na světě, když tuto funkci vykonával poprvé. V posledních letech je stále častěji viděn za počítačem, zejména noční hlídky by mohly vyprávět. Díky jeho nočnímu vysedávání můžete každý den sledovat čerstvé noviny a videa z táborového dění.

 

 

 

Programový vedoucí:

Haše (Jiří Jílek, 22 let)

haseVelká změna na pozici programového vedoucího. Když malý Haše začal na tábory jezdit, byl ještě tak malý, že si dnes z prvního roku skoro nic nepamatuje, ví ale jistě, že ho to u nás náramně bavilo a že už tehdy věděl, že jezdit snad nikdy nepřestane. Podílí se už od začátku jako programový vedoucí na organizaci Errorových srazů a nyní poprvé i na tvorbě programu táborové hry. Haše Vás také naučí jak profesionálně střílet z luku a bojovat s mečem, či si s Vámi zahraje Dračí Doupě, nebo LARP.

 

Kuchyně:


Láďa (Zdena Hrodková, 42 let)

lada

Láďa, vládkyně kuchyně, opět zaujme své právoplatné místo. Je to žena od rány, která se postará i o vaše bezlepkové (a jinak dietující) dětičky. V kuchyni jí to baví a vaří s láskou, a tak se můžete stejně jako předchozí roky těšit na její tajné recepty typu zelená krupicová kaše a růžové těstoviny. Láďa hravě srovná i všechny vedoucí a vlastně je to taková naše táborová „máma“.

 

 

 

 

Labuš (Pavel Coufal, 43 let)

labus

Labuš je SpT. Bez něho by to nešlo a hlavně, bez něho by to nikdo nechtěl! Zakladatel celého SpT během téměř tří desítek let prošel snad každou táborovou funkcí a letos nás bude opět celých 14 dní bavit svými kulinářskými dovednostmi. Snad se nám všichni tři do kuchyně vejdou.

 

 

 

 

Pískle (Lukáš Novák, 39 let)

piskle

Pískle je náš smíšek, díky kterému se z naší kuchyně šíří nejen krásné vůně, ale taky smích. I letos bude tvořit s Láďou kuchařské duo a s úsměvem nám bude nandávat porce vlastnoručně vyrobených pochoutek. Také nikdy nezapomene pozlobit Láďu a stejně jako v loňském roce si s námi užije celé dva týdny zábavy a dobrého jídla.

 

 

 

 

Technický sektor:

 

Michal (Michal Suchý, 43 let)

michal

Michal nám opět zajistí technický sektor. Opraví cokoli, zapojí cokoli. A v případě, že po něm nic nechcete, sám si vždy něco najde. A tak nám zvelebuje tábořiště, zásobuje nám kuchyni i vedoucí a poradí si se všemi technickými problémy. Snad se s jeho aktivitou letos budeme setkávat celých 14 dní.

 

 

 

 

Roman (Roman Hrodek, 43 let)

roman

Roman patří k nemnoha fosiliím, které pamatují již třetí desítku let táborů. Z oddílového a programového vedoucího se již před lety proměnil na zásobovače. Kromě toho zvládá vymýšlet luxusní tresty pro zlobivé táborníky a obstarávat večerní zábavu.

 

 

 

 

 

Zdravotník:

 

 Žába (Jana Skalická, 42 let)

zabaBez Žáby na marodce si to opravdu již dlouhá léta nedovedeme vůbec představit. Žába nám zaručí ošetření všech odřených, podvrtnutých i jinak pochroumaných táborníků, postará se o čistotu všech zásadních místnůstek a nezapomene pozlobit táborové vedení. Vždy si také najde čas na účast ve scénkách a hrách.

 

 

 

 

 

Vedoucí oddílů:

 

Wydra (Martin Šrepl, 34 let, 4.oddíl - Germáni)

Wydra

Wydra jezdí na naše tábory už 26 let a za tu dobu si na vše osvojil velice promyšlené postupy, díky kterým vše zvládá bez sebemenší námahy. Wydra si pod svá křídla vždy brával kromě ostřílených táborníků také nováčky, kteří se díky němu rychle zařadili do kolektivu a dnes z nich jsou zkušení táborníci, praktikanti či hotoví vedoucí. Pod jeho křídly vyrostli například Error, Haše, Kiki, Pat i Mat! To je důkazem toho, že dokáže pro tábor děti nadchnout a probudit v nich lásku k lesu, tábornickým dovednostem i celému SpT. 

 

 

Vitalinea (Jana Píbilová, 36 let, 6.oddíl - Norsko)

vitalinea

Vitalinea po dlouhá léta patřila mezi základní stavební kameny našeho turnusu. Prošla od tábornice, přes oddílovou vedoucí až po zdravotnici. Po dvojnásobné mateřské se k nám předloni vrátila jako velká posila Angličanů a těšit se na ní můžeme i letos. Vitalinea se vždy vehementně zapojuje a do her i scének a Anglie se opět může těšit na její všemožnou podporu.

 

 

 

 

 

Error (Richard Franěk, 22 let, 2.oddíl - Polsko)

errorError jezdí na tábory SpT od nechvalně proslulého roku povodní, kdy náš tábor odnesla voda, tehdy byl ještě táborník, ale záplava ho neodradila a jezdil dál! Dnes dělá sedmým rokem oddílového vedoucího a již pět let má na starosti mimo-táborové srazy. Také letos bude v redakci táborových novin, aby se mohl Komár aspoň trochu vyspat potom, co stráví skoro celou noc nad tvorbou oblíbených táborových videí.

 

 

 

 

 

Pat (Jakub Bosáček, 20 let, 5.oddíl - IFS)

Pat

Pat s námi (spolu s mladším bráchou Matem) jezdí už dlouhá léta, loňský rok sice vynechal, ale letos se k nám opět vrací. Společně se Šimpem a Boltem se stanou novými tvářemi pátého oddílu.

 

 

 

 

Sedma (Nikola Kurťáková, 20 let, 1.oddíl - Anglie)

sedma

 Také Sedma je s námi již od malé holčičky a s novou rolí vedoucí se popasovala na výbornou. Stejně jako loni se místo u tradičních Poláků bude o zábavu i poučení starat u Angličanů. Kromě toho se Sedma postupně stává hlavní hráčkou na kytaru a společně s ní zpíváme jak v Krčmě, tak při táborácích.

 

 

 

 

 

Bodlinka (Klára Fraňková, 18 let, 2.oddíl - Polsko)

bodlinkaDalší z maličkých táborníků, kteří to přes praktikanta dotáhli až na oddílového vedoucího. Kdysi na táboře tvořila spolu s dalšími sourozenci velký klan, který se již ztenčil na pouhou dvojici. Spolu s Errorem jsou již léta spojeni s Poláky, kam jim letos přibude nová posila v podobě Bodlinky přítele Tarzana.

 

 

 

 

 

Mat (Matěj Bosáček, 18 let, 1.oddíl - Anglie)

MatS Patem pamatuje poslední rok v Nové Vsi a od návratu do Lhoty je nedílnou součástí našich táborů. Původně Germán je již mnoho let spojen s Anglií, kam vnáší nové pořádky. Mat je velký vědátor, který po slavném Tonym převzal jednu z nejdůležitějších táborových rolí – DJ táborových triskošek a hlavně organizaci slovutného plesu SpT.

 

 

 

Psík (Tadeáš Moravec, 18 let, 3.oddíl - Francie)

psik

Také Psík je u nás již od malého štěňátka. I přes drobný výpadek se v loňském roce navrátil v roli praktikanta a letos se stane hlavní tváří přeměněné Francie. V loňském roce nasával všemi smysly od Mácy a Tonyho, kteří jej zasvětili do všech francouzských tajností.

 

 

 

 

 

Well (Veronika Pavlíčková, 18 let, 6.oddíl - Norsko)

wellWell je na první pohled tichá a plachá dívka, kterou třeba několik hodin neuslyšíte promluvit, ale zdání mnohdy klame. Well dokáže být akční, společně s Hašem se věnuje LARPu a asi málokdo by s ní chtěl zkřížit meče. Letos se s Vitalineou stane zakladatelkou 6. oddílu.

 

 

 

 

Instruktoři: 

 

Tarzan (Štěpán Beneš, 17 let, 2. oddíl - Polsko)

Kecal (Jaroslav Krause, 16 let, 3. oddíl - Francie)

Nakladač (Daniel Publik, 17 let, 3. oddíl - Francie)

Kiki (Kristýna Nováková, 16 let, 4. oddíl - Germáni)

Bolt (Ondřej Coufal, 15 let, 5. oddíl - IFS)

Šimpo (Václav Horáček, 16 let, 5. oddíl - IFS)

 

Mladí a nadějní bývalí táborníci. Snad nám z nich roste nová generace schopných vedoucích. Přejeme jim hodně štěstí v nejtěžší fázi přerodu táborník-vedoucí! 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Vedoucí
Všichni moc děkujeme za tenhle tábor. Moc se mi tam líbilo. Už teď se mi stýská a těším se na příští rok! Miloš
25. 8. 2019 10:02
Matěj a Vojta Tumovi
Čau kluci, zítra vás domů poveze Chris. Tak nic nezapomeňte Matěji, přelezeš plot, já ti hodím klíče s balkonu na zahradu, jo? Pa máma
23. 8. 2019 23:37

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě