SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

3.turnus - Peřejané

Nejstarší turnus tábora SpT. Turnus založil r. 1991 Pavel Coufal. Tábor poté do roku 1994 vedli Marie Kňákalová a Josef Vilimovský. Roku 1995 se tábor stěhuje do Rabštejsnké Lhoty, kde až do roku 2002 úspěšně probíhá pod vedením Pavla Coufala, Petra Květiny, Romana Hrodka a Mileny Paldusové. Po přestěhování do Nové Vsi n/P. omladil i vedení za Petra Barannikova a Jana Květinu. V roce 2010 se tábory vrátily do Rabštejnské Lhoty a znovuvybudovaného Tallhoferova Dolu, kde pokračovaly pod vedením Komára a Labusche. V roce 2014 převzala otěže žena Markéta Jílková se svou rolí poprala na výbornou. Nicméně stujdní povinnosti ji donutily, aby se na čas opět z pozice hlavního vedoucího stáhla a od roku 2017 vede opět Petr Barannikov Peřejeny ke slávě a úspěchu.

 

Termín: 27.7. - 10.8. 2019  - Turnus je obsazen! Přijímáme náhradníky na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hlavní vedoucí: Petra Barannikov (Komár)

Etapovka: Jíří Jílek (Haše)

Cena tábora: 3300,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: Legendy Zelánie

 

d76ba1ed6bd6340ccede4c1672fa47ad"Zelanie, jedno z největších a nejkrásnějších království na tomto Světě. Magií je dotčené jen o něco méně, než jiná království.

Jistě, vy jste tu byli u toho, když si Pestilon vyměnil mysl s Talnorem pomocí magického lektvaru, což zvrátil dračí zub získaný z podsvětí. Viděli jste Destinyho užívat svoji mocnou magii v boji s krutým císařem Nerem. Viděli jste jak již dva Zelanijské krále vyléčily magické bylinky. Ale to je právě jen tolik magie, kolik si toto pohádkové království zaslouží.

Známe Talhrogské království, které je magií protkané, a moc mu to nesvědčí. Známe Alcarnorské království, kde je magie též více a jsou kvůli tomu stále ve válce. Ne, magie v Zelanii je v dokonalé rovnováze, pokud nevezmeme v úvahu temnou legendu z dávných dob.

 

JBKtxAesytZkwIuE45 3tcTCK3Q500x375Je to sto let, co král Theodoric I. porazil démona Norgotha a nastolil mír v celé Zelanii. Legenda však praví, že Norgoth nezemřel, že jeho duch přetrval a byl to právě on, kdo způsoboval mory, požáry a jiné pohromy. Legenda též praví, že se Norgoth vrátí. Příliš slabý na to, aby bojoval a pomstil se potomku jeho dávného protivníka, ale dostatečně silný na to, aby ho ovládl. Pak už mu nebude stát v cestě nic. Bude mít královské prostředky k tomu, aby si znovu našel svoji moc a Zelanii zničil. Tak uvidíme, jestli někdo pomůže v boji s Norgothem, nebo jestli necháme Norgotha ovládnout naše města a vesnice. Uvidíme, zda-li se najde někdo, kdo Norgotha porazí. Někdo, kdo vyhraje svobodu pro naše království. Někdo, díky němuž nebudeme v Norgothově otroctví.

Budete to vy? Postavíte se znovu na stranu Zelanie, abyste ji zachránili před katastrofou, větším konfliktu než kdy dříve? Možná, že bude potřeba Zelanii opustit, abychom se tam mohli opět vrátit a zachránit ji. Zastavit Norgotha, vrátit moc králi, zařídit aby se Norgoth nevrátil. Pojďte opět mezi nás, opusťte Anglii, Polsko, Francii, Německo, Fidži a Norsko, přijměte nové identity a zachraňte Zelanii, která vás potřebuje více, než kdy jindy."

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Vedoucí
Všichni moc děkujeme za tenhle tábor. Moc se mi tam líbilo. Už teď se mi stýská a těším se na příští rok! Miloš
25. 8. 2019 10:02
Matěj a Vojta Tumovi
Čau kluci, zítra vás domů poveze Chris. Tak nic nezapomeňte Matěji, přelezeš plot, já ti hodím klíče s balkonu na zahradu, jo? Pa máma
23. 8. 2019 23:37

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě