1. turnus - Vedoucí

Hlavní vedoucí

Jonáš

Ahoj,

tak jako vždy vám tu o sobě něco napíšu. Jmenuju se Jonáš a budu váš hlavní vedoucí. Na tábor jezdím už od roku 2007, což znamená že pojedu tento rok posedmnácté. Nevím, co všechno bych o sobě napsal, takže to zkrátím.

Je mi 24, pocházím ze Semil, ale momentálně žiju v Praze, kde pracuju v laboratoři. Rád si zahraju jakoukoliv hru a velice rád jí taky vyhraju. Třeba šachy všeho druhu. Když mám chvíli času, bavím se tiskem na 3D tiskárně, čtu nebo mizím za kamarády.

Moc se na vás na všechny těším, uvidíme se na táboře! A nazdááár pro ty co vědí.

Program

Kiki (Kikitán)

Zdravím Vás všechny, jsem Kiki, apatykářka a spolu s Dančou letošní programový vedoucí. V Rabštejnské Lhotě mě můžete letošním rokem vidět již podesáté    Letos to spolu pořádně vybudujem
(ano, opravdu vybudujem)

Danča

Hola hej!

Léto se blíží a já se na vás těším!

Pro ty z vás, kteří mě ještě neznají, tak mé jméno je Danča a pro tento rok budu společně s Kiki programovým vedoucím. Těšte se na dobrodružné questy, napínavé příběhy a skvělou atmosféru, která nás určitě čeká! Mezi mé oblíbené kratochvíle patří čtení, hry všeho druhu, sportování a nekonečné zábavné povídání po volných chvílích s táborníky. Ráda vyslechnu kohokoli a určitě udržím jakékoli tajemství. Budovatelům zdar!!

Kuchyně

Marek (Námořník)

Jmenuji se Marek, říkají mi Námořník a tak nějak k táborům SpT patřím. Pro letošek se budu držet svého kopyta a neodtrhnu se od plotny. A vy se můžete těšit na klasické táborové pochoutky.Vivááátttt Los Dolooos přátelé! 

Už teď se těším na život v Tallhoferově Dole, večerní nástupy, týmové pokřiky, kostýmové zkoušky a hlavně na vás, táborníky.

Natka

Ahoj lidičkové!

Nemůžu uvěřit, že už je zase čas se vám představit. Jmenuju se Natka Kocková, je mi 23 let a na naše milovaný tábory pojedu sedmnáctým rokem. Během těch let jsem si vyzkoušela role programáka a (mojí nejoblíbenější) oddíláka. Letos mě to zkrátka a dobře táhne do kuchyně. Poprvé se přidám k týmu našich šéfkuchařů a budu se snažit, aby vám bylo na táboře po kulinářské stránce blaze.

A něco o mně? Čtvrtým rokem studuju právo v Plzni, doma se nikdy moc neohřeju, protože je vždycky čas vyrazit někam do světa nebo jsem po uši v knížkách. Miluju růžovou barvu, svoje kamarády, běhání, táboráky, češtinu a angličtinu, šikovný lidi, blbý vtipy a rybí prsty. Pokaždý v jiným pořadí. Hehe. Na táboře nejradši vyhrávám, tančím na diskotéce, zpívám u táboráku, vyprávím blbý vtipy, čtu večerní pohádky, pojídám rybí prsty a utěšuju stejskáčky. Přesně v tomhle pořadí. Těším se na všechny známé i nové tváře a už odpočítávám dny do léta! 

Technický sektor/ Zásobovač

Pan Morávek (Moris)

Zdravím,

Tento text píše tiskový mluvčí pana Morávka protože cituji „hoj nic mě nenapadá :( Napiš tam Zásobovač údržbář :D“

Takže něco o našem zásobovači/údržbáři v pár slovech. Je to PAN Morávek.

Zdravotík

Lucík

Ahoj táborníci,

Většina z vás už mě zná pod jménem Lucík. Letos mě opět najdete na marodce, kam za mnou můžete přijít
s jakýmkoliv trápením nebo bolístkou.

V osobním životě jsem mamkou dvou úžasných dětí a pracuji jako vychovatelka ve školní družině.

Tak už začněte balit! Na letošní Osadníky už se strašně těším. Užijeme si opět 14 dní plných zábavy
a dobrodružství. Těším se na vás!

Oddíloví vedoucí

Adam

Ahoj všichni, 

Jmenuji se Adam a je mi 18 let. Jsem sice Pražák, to ovšem neznamená, že nemám mimo město co dělat ;) Na tábor jezdím už řadu let a pozici vedoucího zastoupím už podruhé. Jsem nadšený pro každý sport, zábavu, dobrou muziku a samozřejmě pilné studium na obchodní akademii. Už se na vás všechny moc těším
a doufám, že si spolu tábor všichni užijeme!!

Eliška

Ahoj táborníci...já jsem Eliška. Na tento tábor pojedu již potřinácté. Nejvíce mě baví hry, kde je potřeba týmová práce. Moc ráda maluji a chodím na výlety do přírody.  Moc se na vás všechny těším a jsem si jistá, že si to spolu všichni užijeme! 

Ema

Nazdaaaaaar!

Mé jméno je Ema, ale můžete mi říkat Ýmo. (Pro některé jsem -…|.|--..|.--.|.-|-|.|.-.|-.|..||--|---|-.|…|-|.-.|..-|--||) Je mi 23 let a na tábor jezdím už velmi dlouhou dobu. Snažím se teď zvládat čtvrťák na vysoké škole, kde studuji pedagogiku pro 1. stupeň a speciální pedagogiku. Mezi mé největší koníčky patří čtení knížek, zpívání, tancování nebo malování. Také se ráda dívám na filmy a seriály, trávím čas se svými přáteli a chodím na výlety do přírody. Ráda s vámi podniknu kdejakou šílenost, zapařím na diskotéce a zahraju každou hru!

--|.-|--||…-|.-|…||.-.|.-|-..|.-||

Honza

Nazdaaaaar!

Já jsem Honza a jsem moc prima. Pocházím ze Dvora Králové nad Labem. Ano to je to město s tou ZOO. 

Mám rad párty, diskotéky a všelijaké zábavy kde mohu trsat. Miluji sporty všeho druhu. Srším vtipem (občas až moc). Mám velice silného soutěživého ducha a musím vyhrát za každou cenu. 

Na tábor jezdím už řadu let a řadičku let jezdím už i jako vedoucí. A pevně věřím že si to spolu opět velice užijeme.

Kája

Ahoj všichni,

jmenuju se Kája a je mi 21 let. Pocházím z Liberce, ale už přes rok bydlím v Praze, kde studuji ekonomii na ČZU. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě a s kamarády, proto taky od dětství  jezdím na tábory. Na SpT jezdím od roku 2011 a letos budu popáté jako vedoucí. 

Moc se na vás všechny v létě těším !!! Uvidíme se v Rabštejnce !!!

Martin

Ahoj všichni ✌️ 

mé jméno je Martin Hejduk a na tábor SPT jezdím už pár let. Pro ty, co mě neznají, mám na táboře roli oddílového vedoucího, takže když budeš mít štěstí, budeme spolu v týmu. Miluju sport a cokoliv kolem něj, takže pokud si budeš chtít zapinkat volejbal, zaházet si talířem nebo třeba zahrát fotbal, jsem jednoznačně pro. Už se na vás těším, stejně jako každý rok a doufám, že si to užijeme zase na výbornou.

Tak zatím zdar a vidíme se na táboře. 

Mirďa

Ahoj táborníci!

Jmenuji se Mirek, ale na táboře mi říkají Mirďa. Už je to nějaký ten pátek, co jezdím na náš tábor a rozhodně mám v plánu jezdit ještě spoustu let. Už si ani neumím představit začátek léta jinak než jako čtrnáctidenní dobrodružství, které zažíváme právě na našem prvním turnuse. V předchozích letech jsem byl v technickém sektoru, pak jako oddílový vedoucí a poslední dva roky jsem byl kuchařem. Letos se vracím do role, kterou mám asi nejradši a tou je oddílový vedoucí. Teda musím se přiznat že mi práce v kuchyni bude asi dost chybět. Ale bohužel se tyto dvě funkce nedají moc kombinovat. Třeba si ještě někdy s Markem pořádně zavaříme, ale letos bych si to chtěl užít s vámi jako dřív. A to je asi vše, co bych napsal. Uvidíme se na Táboře AHOJ.

Sam

Ahoj, já jsem Sam. 

Na tábor jezdím od svých deseti let a doufám, že si spolu letošní ročník užijeme ještě víc než předchozí tábory. Hlavně nám všem přeju spoustu krásných vzpomínek, ze kterých budeme žít až do dalšího tábora.

Mimo tábor ještě studuju v Praze a natáčím sportovní přenosy.

Doufám, že se vám bude na táboře líbit a že oceníte i naši práci přes rok se zkrášlováním základny a hlavně s přípravou programu pro vás všechny.

Vidíme se na táboře!

Tomáš (Kalendář)

Ahoj, tady Tom, ale podle všeho mi můžete říkat všemi jmény od A až po Ž.

Když zrovna nejsem na táboře, tak se plně věnuji prokrastinaci, hraní na kytaru a klavír nebo florbalu. Samosebou se i učím. Konkrétně studuji Vysokou školu ekonomickou, obor Arts Management, kde se věnuji organizaci společenských akcí a PR firem (fotím a točím). Navíc pracuji jako průvodce na zámku Hrubý Rohozec. Takže když v létě zrovna nebudete na táboře, můžete se přijet podívat. No a navíc rád zpívám. Tzn. u táboráků je zábava jistá. Budu se o zábavu snažit i tu chvilku strávenou se mnou v oddíle, ale i mimo něj. Mimochodem, ač si to hodně z vás myslí, tak ne. Nejsem až tak starý. Zatím je mi “jen” 20 let. Takžeee asi tak. No a co víc? Víc nic. Ale už se na vás všechny mooc těším. Bude sranda. Amen

Tomáš

Čau, já jsem Tomáš, ale mám radši, když se mi říká Tom. Je mi 17 let a bydlím v Praze, kde taky studuji na obchodní akademii. Do Rabštejnské Lhoty jezdím už osm let a ty dva týdny strávené na táboře byly vždycky moje nejoblíbenější v roce. O to víc se těším až s vámi letos pojedu prvním rokem jako vedoucí. Kromě studia se hodně zajímám o historii, taky rád čtu a poslouchám hudbu, hlavně tu starší. Dál si rád povídám a vždycky ocením zajímavou konverzaci.

Už se moc těším až se zase sejdeme na táboře a společně si užijeme další rok!

Zuzka

Zdravím, jmenuju se Zuzka (milejší tvar Zuzi) a letos s vámi poprvé pojedu na tábor jako vedoucí. 

Studuji grafický design na Uměleckoprůmyslové škole v Jablonci. Škola mě baví a jsem ráda, že jsem byla schopná propojit svůj koníček se vzděláním.

Ve volném čase hraju s kamarády Dračí doupě nebo sedím doma a jako pořádný introvert si čtu knížky. Ráda chodím do přírody a pozoruji mraky, hlavně ty před bouřkou, vydržela bych na ně koukat někdy i hodiny.

Už se na vás všechny moc těším, na viděnou v tábořišti