SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

 

I. turnus: 6 volných míst

II. turnus: 3 volná místa 

Přihlášky jsou ZDE.

III. a IV. turnus je obsazen! Děkujeme za přízeň.

 

pozv janov 2022


 Dolané podzim 2022 

Podzimní sraz Dolanů, který se bude konat o podzimních prázdninách 26. - 30. 10. v Rabštejnské Lhotě.

Pojeďte s námi do divokých a nebezpečných lesů Rabštejnských. Kde jsou zrádné kořeny a ještě zrádnější větve v listí. Místo, na kterém se budete snažit přežít, je hned vedle divokého potůčku, obklopené stromy a keři. Kdo přežije na nehostinném místě v podnebí už lehce chladnějším? (nezapomeňte bundy). To je otázka, na kterou hledáme odpověď. Ale jedno je jisté! Ten kdo přežije získá nekonečnou slávu a obdiv ostatních (ani jedno není zaručeno a Dolané nenesou žádnou odpovědnost, pokud se tak nestane).

Pokud se nebojíš, přihlas se právě teď!


Informace:
Pro všechny děti od 12 let (počet míst je omezený).

Místo konání: “Tallhoferův dol”, základna SpT, 537 01 Rabštejnská Lhota

Cena: 800 Kč

Začátek srazu. středa 26.10. (18:00 v Rabštejnské Lhotě)
Konec srazu: neděle 30. 10. (10:00 v Rabštejnské Lhotě)

Doprava:
- společně vlakem z Liberce přes Pardubice a zpět
- společně vlakem z Prahy přes Pardubice a zpět
- vlastní doprava

Odjezdy a příjezdy vlaků budou upřesněny přihlášeným.
Doprava není zahrnuta v ceně srazu, ale rádi bychom zakoupili hromadné jízdenky. Cenu jízdného vám dodatečně upřesníme.

Přihlášky posílejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Pruvodce tabornika new 2022 1 


 

 

 skoleni SpT 2021

 


 

Tábor je obsazen, děkujeme za zájem.

Přijímáme náhradníky na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


117318396 331335598051673 3437252973600391636 n

117339025 3398609250185882 6961652242849085293 n


Pruvodce tabornika new 2019 


12.1., 19.30 - Všechny turnusy jsou již bohužel obsazeny.

 


Podzimní sraz Lidi hvozdu 11.-13.10.2019

Letošní podzimní sraz se uskutečnil v Rabštejnské lhotě a byl ponořený do tématu hry Erebos. Erebos je počítačová hra, která nás zná lépe, než my samotní, hra, co nás ovládne a většinu hráčů donutí k zoufalým činům.

První hra měla určit, do jakého z týmu budou všichni patřit. Jednalo se o netakúplně klasickou stezku odvahy. Týmy byly postavené na rasách, které se v knize objevují. Takže jsme v tábořišti měli najednou temné elfy, ještěří lid, kočičí lid, barbary, upíry a vlkodlaky. Večer jsme zakončili oslavou 20 narozenin Štěpy a šlo se spát. V sobotu nás mělo čekat hodně práce. Druhý den byl náročný, už od rána nás čekalo hodně příprav, které následně přešly v celodenní program her. Hrálo se toho spoustu. Od házení CD až po lidskou variaci Člověče nezlob se, nechyběla ani klasická fuskáčovka na závěr. K večeru už jen zbývalo posadit se do vyhřáté krčmy a vyhlásit výsledky. Hru Erebos nakonec porazil JEŠTĚŘÍ TÝM a odnesl si sladkou odměnu v podobě dortu.

Děkujeme všem týmům za zúčastnění, všem, kdo nám pomáhali sraz připravit, Leničkám v kuchyni, že nám tak dobře vařily. Doufáme, že jste si sraz užili stejně jako my a těšíme se na vás zase za rok!

Vaši Polobohové


Vážení rodiče.

Z důvodu uzavírek na trase Jičín - Hradec Králové jsme museli upravit časy příjezdu autobusu. 
Věnujte prosím uvedeným informacím pozornost.
Časy se mění pouze u cesty z tábora z prvního, druhého a třetího turnusu a jsou posunuty cca o 20 minut. 
Vy, kdo s námi jedete z Liberce, věnujte také pozornost následujícímu upozornění.
Ul. Košická bude první týden v červenci zúžena na dva pruhy. 
Pokud pojedete kolem iQLANDIE, je uzavřena ul. U Nisy, objížďka vede přes ul.Kladenskou. Pokud pojedete kolem nádraží, bude to OK. 
Každopádně na parkoviště autobusů na zas. Na Rybníčku bude muset autobus složitěji couvat, a to až do konce července. Mějte tedy větší časovou rezervu pro naložení i vyložení dětí.

Podrobnější info o dopravě najdete v průvodci táborníka zde: 
http://www.sptlomnice.cz/chci-jet-na-tabor/pruvodce-tabornika


Děkujeme za pozornost :-)

Za naše vaše SpT,

Marek - Námořník

autobusy 2019


 

DSCN7744

Letošní jarní sraz jsme si užili na Opárně. V krásném autentickém prostředí vodního mlýna jsme si díky našim šikovným programákům mohli zahrát hry s čertem, hastrmanem, smrtkou i oběšencem, nakonec došlo i na výpravu s hledáním pokladu na vrcholu Boreče a – nebudeme vás napínat- byli jsme úspěšní. I opékání špekáčků bylo, takže maximální spokojenost :)

 

 


sraz 4turnus


skolen 2019


pozvanka 3 turnus


13.1.2019, 21.00

1. turnus je obsazen, přijímáme náhradníky
2. turnus je obsazen, přijímáme náhradníky
3. turnus je obsazen, přijímáme náhradníky
4. turnus je obsazen, přijímáme náhradníky 


13.1.2019, 18.00 

Přihlášky spuštěny! Viz formulář ZDE.


Podzimní srazy dětí 2. turnusu, 3. turnusu a 4. turnusu

pozvnka janov2018

 sraz3turnusu

sraz4turnusu


 autobusy 2018


Jarní sraz 4. turnusu

O prodlouženém víkendu 27.4. až 1.5. se uskutečnil sraz 4. turnusu v Janově nad Nisou. Přijelo nám 20 lidí a to půl napůl táborníci a vedoucí. Sraz se velmi povedl. První den jsme si z ponožek ušili lichožrouty a vrhli se na divadlo. Další den jsme se v chaloupce skoro ani neohřáli. Dopoledne se hrála schovávací hra a odpoledne jsme vyrazili na rozhlednu Královku. V neděli nás čekala stopovaná a také bobová dráha. V pondělí jsme si zahráli fuskáčovou bitvu a navečer si všichni účastníci prošli stezkou odvahy do strašidelného sklepa naší chalupy. Celou akci jsme si všichni užili a už se nemůžeme dočkat na tábor.

 

14.3. 2018 - Jarní sraz 4. turnusu

pozvnka


16.1.2018: 13:55:07

Odpovědní dopisy o přijetí na tábor rozeslány! Hledejte ve svých emailových schránkách. :-) Pokud vám dopis nedorazil, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


14.1.2018: 18:07

Turnusy naplněny!!!

Moc děkujeme za přízeň! Přijímáme náhradníky na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spadnul nám mailserver :-) Tak prosím pište až cca za dvě hodiny :-)


28. ročník táborů SpT je tady!
Přátelé, kamarádi, děti, rodičové, jsme tu opět s nabídkou našich báječných táborů.
Formulář přihlášky se spustí v neděli 14. 1. 2018 v 18:00!
Do té doby není možné děti jakkoli přihlásit, nebo místa rezervovat.
Odkaz na přihlášku přednostně zasíláme loňským táborníkům.
Tak se těšte a prozatím se můžete podívat, jaké etapovky jsme si připravili.
1. turnus   2.turnus   3.turnus   4.turnus

Z důvodu meziturnusové hry bude letos v přihlášce požadavek na velikost trička vašeho robátka. Nemusíte tričko shánět, potřebujeme znát jen jeho velikost. Předem moc děkujeme, že vyberete takovou, která bude vašemu dítku skutečně akorát :-). 

Tabulka velikostí:

110 cm/cca 4 roky

XS (Dospělá velikost)

 122 cm/cca 6 let

 S (Dospělá velikost)

 134 cm/cca 8 let

M (Dospělá velikost)

 146 cm/cca 10 let

 L (Dospělá velikost)

 158 cm/cca 12 let

 XL (Dospělá velikost)


6.10. - Pozvánka na výroční schůzi SpT

Pozvánka na VS 2017


Pozvánky na dětské podzimní srazy II. turnusu, III. turnusu a IV. turnusu

pozvanka Perejane ZGT10

pozvanka Lucane

pozvánka 4turnus

Pozvanka memorial 2017

O víkendu 2.-.4.6.2017 proběhla brigáda na tábořišti, kde se nás sešlo sice jen pár, ale zato plodnější víkend to byl. V plánu bylo obnovit naše volejbalové hřiště, kterému byli vyrobeny nové železné kůly, které se dají před případnými nenechavci schovat. Zabetonovaní usazení na ně proběhlo tak rychle, že jsme se pustili i do dalších prací, jako zakopání nového trativodu, natření vnitřku sprchy, natření stropu kuchyně, dopalubkování stropu chatičky  a holkám se podařilo velmi vkusně vyzdobit jednu z kojí pro vedoucí. Inu i v deseti lidech jsme stihli nemožné  a po pořádné práci zašli na jedno orosené na koupaliště k nové paní Kabelkové. Samozřejmě i tento víkend byl patřičně odpočinkový a večer nechybělo opékání buřtů a hraní na kytaru v podání Master Hard Harryho ;-) všem ještě jednou díky za dobře odvedenou práci, hned se nám tam bude líbit ještě o něco více. 


prvn sraz 1O víkendu 5.-7.5.2017 proběhl sraz prvního turnusu na tábořišti , který byl speciálně určen na Bríf ohledně letošního tábora. Ale aby to nebylo jen takové suché a pouze jsme neseděli a jen nemluvili o tom co nás čeká a nemine měli jsme také v plánu výrobu kulis na náš tábor. No inu mákli jsme si co to dalo a i když času bylo málo, spoustu jsme toho stihli. Nebylo to jen o práci a tvoření, také jsme si kolektivně odpočinuli u ohýnku a opekli buřty, popovídali a jak se patří víkend užili. Počasí nám přálo tak to šlo samo. Teď už jen poslední finální úpravy, opravy a hurá tábore můžem! A jako malou ochutnávku tu máte Alfrédův stroj před dokončením.

 

 

 

 

 


Od pátku 28. 4. do pondělí 1. 5. 2017 proběhl, jak již tradičně, jarní sraz Lidu hvozdu v Janově nad Nisou. Sešli jsme se v četném počtu, tudíž nic nebránilo hned několika skvělým týmovým hrám (nemluvě o hrách deskových). I přes údajnou nepřízeň počasí, jsme si většinu srazu užili sluníčko a teplo. Všichni jsme si na sraze odpočinuli od všedních životů, zapomněli na své problémy a znovu prožili chvíle s lidmi, které máme rádi. Samozřejmě jsme se i ohřáli u táboráku, a se špekáčky opekli i čarodějnici. Tudíž srazu, až na pár kulinářských neúspěchů Polobohů a chladné počasí, nelze nic vytknout. Naštěstí i s tím jsme se poprali a sraz si do posledních chvil užili na maximum.
Sraz lidu hvozdu


Jarní sraz 4. turnusu

Jarni sraz 4 turnus 2017


17.1.

Všechny turnusy obsazeny!


 16.1., 22.00 hod.

Zbývá ještě 1 místo na 4. turnus! Vše ostatní obsazeno.


15.1., 21.00 hod.

Zbývá pouze 10 míst na 4. turnus, vše ostatní obsazeno.


15.1., 18.55 hod.

UPOZORNĚNÍ! 1., 2. a 3. turnus jsou obsazeny! Momentálně přihlášky třídíme a nacházíme některé dvakrát, takže se možná ještě nějaká místa najdou. Vydržte, budeme Vás zde informovat.
Děti přihlášené nad stav budou zařazeny mezi náhradníky. Rozhodující pro přijetí na tábor je pořadí v jakém přihlášky přišly.

Děkujeme za trpělivost a pochopení.

 


27. ročník táborů SpT je tady!

 

Přátelé, kamarádi, děti, rodičové!

Je to opět tady a přicházíme s informacemi k našim táborům.
Tradičně jsme pro vás připravili 4 turnusy, které se odlišují velkou výpravnou etapovou hrou.
Podrobnější informace k etapovým hrám najdete v záložkách jednotlivých turnusů.

Přihlášky přijímáme pouze elektronicky!

Abyste měli všichni rovnocenou šanci na přihlášení, připravili jsme pro vás opět předtáborovou hru :-)
Formulář přihlášky se spustí v neděli 15. 1. 2017 v 18:00!
Do té doby není možné děti jakkoli přihlásit, nebo místa rezervovat.
Odkaz na přihlášku vám zašleme 15. 1. 2017 do vaší emailové schránky.
​Tak se těšte :-)

UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS.

Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora). Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.


16-20.listopadu proběhlo ve Zlaté Olešnici školení instruktorů

Žádný učený z nebe nespadl a vždy je lepší býti připraven, než překvapen.

A naše omladina to ví.
Proto jsme pro ně připravili pětidenní kurz, který obsahoval soubor přednášek, proložených týmovými hrami, escape - únik ze zavřené koupelny, povídáním, zpěvem i nočním výsadkem. Vyzkoušeli jsme si i nezbytný nácvik první pomoci za dozoru profesionálních záchranářů.

Teoretická část:
1/Technická první pomoc – jak volat RZP a další složky záchranného sboru, příjezd RZP, přílet vrtulníku.
2/ Bolí mě hlavička, bříško, zvrací celý tábor – na co se ptát a na co myslet.
3/ Hygiena tábora
4/ Legislativa a právo v souvislosti s tábory
5/ SpT a ATOM, vztahy mezi turnusy, tábořiště
6/ Bezpečnost tábora (koupání, výlety, práce s nářadím, střelba, bouřka atd.)
7/ Den na táboře (táborový řád, denní řád, bezpečnost - přesuny, bezpečnost – terénní a noční hry)
8/ Kritické stavy – požár, povodeň, evakuace tábora
9) Táborové role - kdo je kdo na táboře a proč je jeho role nepostradatelná

Praktická část:
Technická první pomoc - modelové situace
Kritické stavy - modelové situace
Praktická první pomoc - řezničina hadr :-)

Celé školení završil závěrečný test.
Bylo to boží :-)

15137510_10153954059907539_7401756330453842288_o.jpg


Hororový víkend - podzimní sraz Lidu hvozdu

sraz 4. turnus 2016 - 1sraz 4. turnus 2016 - 2
Z pátku 7.10. do neděle 9.10. se jak již tradičně uskutečnil sraz Lidu hvozdu v Rabštejnské Lhotě. Tentokrát program a přípravu organizovali Polobohové, tedy nejstarší táborníci a instruktoři. Tématem byl horor všeho druhu a hned v pátek večer se všichni účastníci rozdělili do týmů: Bílí Duchové, Žlutí Mumie, Červení Upíři, Černí Démoni a Zelení Zombie. Všechny týmy ještě stihly vydlabat dýni podle své fantazie a vyplnit „hororový“ kvíz. Nakonec všechny porazila dýně Mnoha tváří, kterou vydlabali a hrdě prezentovali Bílí (Duchové). Ráno nám pršelo, ale to nám nepřekazilo naše plány na celý den. Naštěstí brzy přestalo a kupodivu se i rozjasnilo, odpoledne dokonce svítilo i sluníčko. Dopolední hororovou hru nejrychleji zvládl tým Zelených (Zombíků). Následoval oběd, česnečka a špagety a byly výborný! První odpolední hrou byl „Les zubů a nehtů“ - vytoužená fuskáčovka. Týmy vybíjely příšery s různými schopnostmi v podobně polobohů. Nejlépe se s tím vypořádali Žlutí (Mumie). Hned potom přišla poslední hra „Dýně, dýně planoucí, lesem černým za nocí“. To proto, že cílem bylo, v co nejrychlejším čase oběhnout všechny stanoviště, splnit všechny ne úplně příznivé a příjemně vyhlížející úkoly, doběhnout do tábora a zapálit svíčky v dýních, které si týmy předchozí večer vyrobili! Pro představu všem, co se nezúčastnili, jeden z úkolů byl vysvobodit lechtaného zástupce týmu tím, že ostatní museli co nejrychleji vylovit ústy z kádě všechna jablka. Každopádně tuto hru vyhrál tým Zelených a celý sraz následně vyhráli Žlutí. A co nejlepšího můžou táborníci po tak vyčerpávajícím dni udělat? Ano! Uspořádat diskotéku, samozřejmě. Děkujeme Polobohům za báječně připravený program, všichni jsme si sraz moc užili!


Podzimní sraz 3. turnusu - 26. - 30.10. 2016
Sraz Perejane 2016

 

Výroční schůze SPT - 22.10. 2016

Vyrocni schuze SPT 2016

 

Podzimní sraz 2. turnusu - 14. - 16.10. 2016

Sraz Lucane 2016

 

Podzimní sraz 4. turnusu - 7. - 9.10. 2016

podzimni sraz 4turnus 2016

 

Podzimní sraz 1. turnusu - 30.9. - 2.10. 2016
podzimni sraz Dolane 2016

 

Memorial Marie a Agnes - 23. - 25.9. 2016
Memorial 2016

 

Pozvánka pro omladinu vedoucích - 16. - 20.11. 2016
Pozvanka pro omladinu

 


Jarní sraz - Dolané, 13.-15.5.2016

DSC 2182Přesně v půlce května o víkendu proběhl turnusový sraz Dolanů v tábořišti. I přes deštivou předpověď se počasí nakonec umoudřilo a nechalo nás pilně pracovat.
Na programu bylo více než dost práce, jako např. vytváření a budování kulis na tábor, porada ohledně posledních detailů a dodělávek k etapové hře a celému chodu tábora, ale také zdravotnický kurz, který vedoucí naučil a prověřil v různých zdravotnických situacích jak teorií, tak následně i praxí.
V nabitém programu se ale našlo místečko i na kytaru a zpívání.
Celý víkend se moc povedl a do tábora zbývá už jen něco málo přes měsíc… Těšíte se? :-)

 


Jarní sraz 4. turnusu v Janově nad Nisou, 29.4. - 1.5.2016

13116185 1046947252042780 6130223671354539561 oKdyž jsme se všichni po krátké pěší procházce nebo dlouhé cestě autem sešli v Janově, schylovalo se už k večeru. Kvùli slibované nepřízni počasí se nám sešlo spoustu stolních her, které jsme využili hned první večer a dále každou volnou chvíli. V sobotu dopoledne jsme využili životopisy, které jsme si předem pečlivě připravili (že Cibule a Bóřo?!). Cílem anonymních životopisů bylo vybrat si svého dokonalého partnera, nejlepšího kámoše či kámošku a každý si mohl tipnout, který životopis je čí. Nejlepší partnerkou se stala Lenička a nejlepším partnerem Comp. Kamarádky byly hned 3 - Agáta, Sára a Léňa Vl. Nejlepším kamarádem se stal Dolík. Předpovědi se naštěstí nevyplnili, a tak se naším tradičním výletem stala nedaleká bobová dráha. Cestou jsme se zastavili na Skalním hřibu a vyfotili se snad s každou skálou po cestě. Velkým zklamáním se pro naše táborníky staly zavřené trampolíny. Zaskákali si aspoň na velké trampolíně na dětském hřišti, zajezdili na bobovce a občerstvili se zmrzlinami v restauraci. Po výšlapu k chatě se naši táborníci chopili výroby čarodějnice a po půl hodině byla Gerda hotová. "Na to, že nám dala docela práci, shořela k našemu zklamání až moc rychle." prohlásil jeden z táborníků. V sobotu večer jsme si ještě stihli upéct buřty nad nebožkou Gerdou, zahráli a zazpívali u její hranice. Večer jsme završili hraním "Pepo? Ano Pepo? Řekni Pepovi", "Zvířátka", "Městečko Palermo" a "Hádej kdo". Celý sraz jsme zakončili kvalitním úklidem chaty a loučením se se slovy "Uvidíme se brzy na táboře".


 Jarní sraz 4. turnusu v Janově nad Nisou, 29.4. - 1.5.2016

Jarní sraz


Velikonoční brigáda v Tallhoferově Dolu

Velikonoční brigádaPrvní brigádka letošního roku proběhla při prodlouženém víkendu před Velikonocemi. Počasí mělo být přímo nádherné, a tak někteří vedoucí vyrazili již ve čtvrtek. Práce bylo požehnaně. Hrabalo se listí, opravovaly se chatičky, zpevňovala se lávka, skládal se materiál na velkou přestavbu tábořiště, řezalo se dřevo, které pak zdatní dřevorubci sekali a rovnali, opravovali se kohoutky, lepila se střecha, aby nám neteklo do krčmy, čistili se okapy a hlavně se připravoval hrad a pokoje vedoucích na budoucí přestavbu.
V pátek nás sice moc netěšilo mrholení a zima, ale v sobotu a neděli se nám ukázalo i sluníčko a tak se nám pracovalo hned lépe. První ohníček s buřty a kytarou nemohl chybět a poté někteří vedoucí zůstali letos poprvé spát pod širým nebem plným hvězd.
Nikomu se nechtělo v neděli odjet a všichni už netrpělivě odpočítávají čas do dalšího srazu a hlavně přestavby, na kterou se každý moc těší:-)


Jarní sraz vedoucích 4. turnusu
V sobotu 13.2.2016 jsme se sešli v Praze u Krtka a Léni, abychom probrali plány do letošního roku. A že se bude opravdu na co těšit! Domlouvaly se nejen technicko-administrativní záležitosti či účast na táborových brigádách, ale zejména podrobnosti ke koordinaci předtáborových příprav. Úkolů máme rozděleno dost, takže to bude určitě stát za to!


Zimní sraz Dolané, 28. - 31.1.2016

Sraz DolanůO pololetních prázdninách Dolané pořádali sraz s dětmi. Byl to historicky první zimní sraz od založení prvního turnusu. Všechny děti se těšily, až obdrží vysvědčení a odjedou na čtyři dny do překrásné přírody v Kalu u Pecky. Jaké nemilé překvapení ale nastalo, když pár dní před začátkem srazu roztál všechen sníh. Zimní sraz se i přesto konal, ale spíše v duchu podzimního počasí a bláta.
Nic nás ale nevyvedlo z míry a všechny dny si nakonec užívalo 26 dětí, 14 vedoucích, 5 návštěv, 2 miminka a štěňátko.
Již po prvním blátivém dnu bylo každému jedno, že má ušmudlané nohavice a bláto až za ušima a všechny hry jsme si náležitě užívali. Nakonec i sluníčko svítilo a nám se krásně vyvedl i výlet po okolí, noční hra a jiné aktivity. V kuchyni jsme již po třetí měli naši milou kuchařku babičku Zdeničku, která nás rozmazlovala svíčkovou, vdolečky a jinými dobrotami. Když došlo na poslední rozlučkový večer s kytarkou a legračními týmovými hrami, na dětech i vedoucích byla vidět velká únava, ale i smutné obličeje, že je sraz u konce. Nicméně děti jednohlasně prohlásily, že by rády další sraz před táborem a proto se Dolané už teď moc těší na jaro, kdy dětem jejich přání chtějí splnit.
Za celou partu Dolanů, Kuřátko J


14.1.2016, 9:00 hod.

POZOR!

První turnus je již obsazen!

Druhý turnus je již obsazen!

Třetí turnus je již obsazen!

Čtvrtý turnus je již obsazen!

Aktuálně by jste měli mít všichni ve svých schránkách odpovědní dopisy.

Pokud se tak nestalo, kontaktujte nás prosím :-) 


 

 

 klikni na obrázek, uvidíš zázrak :-)SpT PF

 

Máme za sebou již druhý ročník Memorialu sester Marie a Ágnes Tallhoferových.

DSCN5193 zmenšenina Děkujeme všem zúčastněným a organizátorům. Gratulujeme vítězům z řad druhého a čtvrtého turnusu :-) Za rok se těšíme na další skvělý víkend plný her a pohody.


O prodlouženém zářijovém víkendu proběhl sraz Lidu Hvozdu.

Páteční večer 25. září 2015 jsme se sešli v táborové základně, abychom společně prožili dobrodružství v Buzzardově pevnosti, ze které jsme se museli vysvobodit. Kromě her jsme také stihli navštívit lanový park u Chrudimi a na programu nechyběla ani tradiční táborová diskotéka. Na srazu se nás sešlo na 34 účastníků, v tomto počtu jsme se pak v pondělí dopoledne zase rozloučili.
Zde si můžete přečíst více v Novinách.


 pozvánka 2015

Výroční schůze SpT 2015

sobota 21.11., od 10:00

Ve Stodole Zlatá Olešnice


 


sraz2

  Podzimní prázdniny s Peřejany v Rabštejnské Lhotě

                     27.10.-1.11.2015

Vážení a milí, rádi bychom Vás pozvali na podzimní prázdniny do Rabštejnské Lhoty! Vrátíme se do země Zalanie a opět tu prožijeme dobrodružství s místní královskou rodinou.
Hlaste se na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Dětský sraz Lučanů 23.-25.10. 2015

Pokračování příběhu o zlé veverce, která chtěla vyvolat válku mezi draky. Potvora Vikingům v osudný den utekla, ale daleko nedoběhla. Draci brzy po táboře našli její stopu a  nyní se rozhodne o jejím osudu. 

kde? V Janově nad Nisou na chalupě A-tomu
kdy? 23.10. - 25.10. 2015
za kolik? 500,- ( jídlo, ubytování a munice =) ) 

Přihlášky zasílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     (kapacita je 20-25 kusů =) ) 


Podzimní sraz Lidu Hvozdu 25.-28.9. 2015

Zvaní jsou všichni táborníci ve věku 12 let a výše,
počet míst je omezen na 40, proto s přihlašováním neotálejte! 
Pro bližší informace o sraze kontaktujte
hlavní koordinátorku přihlášek Mishu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
Za programovou sekci se na vás těší Mel, Červ a Zrzek.

Pozvanka

 foto 2


5.9. 2015

Dejv se oženil ... :-)

A vzal si Terku...

A mají spolu Anežku :-)

Ale to už asi víte :-)

11950155 864050703691188 233608875508978132 o


28.1. 2015

Pozor změna adresy pro korespondenci a sídlo SpT !!! 

Nová korespondenční adresa je:

SpT - TOM 19076, Marek Hammerschmied, Nad Kazankou 37, 171 00 Praha 7 Troja

Nová adresa sídla:

Asociace TOM ČR, TOM 19076 SPT, Zlatá Olešnice 3, 468 47 Zlatá Olešnice 


Lučanský sraz 29-31.5.

V uplynulém víkendu proběhl sraz Lučanů v Rabštejnské Lhotě a byl opět sluníčkový =D Činili jsme se pracovně - natřeli nový sklad, vytrhali a obnovili krasoles za ohništěm ( kupodivu jsme našli čtyři tůje a sedm smrčků =D ), zkontrolovali odpady a trochu to tam poklidili. Hráli jsme si nové i staré hry,přivítali naše nové dva instruktory a zkrátka jsme si užívali slunného počasí =) Večery byly zasvěceny ohníčku, kytaře a opět nějaké té rozverné zábavě =) Díky moc všem zúčastněným bylo to moc fajn a táborníci těšte se, jelikož etapovka se už rozjíždí!


Tábořiště se otevírá do nového čtvrtstoletí!

O víkendu 3. – 5. dubna se v tábořišti konala letošní první sešlost vedoucích a brigádka. I když to nejdříve vypadalo, že se celá akce kvůli sněhové bouři zruší, byli jsme rádi, že se tak nestalo a my mohli Tallhoferův dol odzimovat do jubilejního čtvrtstoletí Sešlo se nás opravdu mnoho, v jednu chvíli i přes třicet vedoucích všech turnusů, kteří uklízeli, řezali, stříhali, pálili, káceli, kopali, zametali, vařili a plno dalších ili I sluníčko se na chvíli umoudřilo, a tak se stal víkend skvělým prvním srazem tohoto roku a my se už těšíme na ty další


Pozvánka na jarní sraz 2015

Velikonoční sraz a brigáda všech turnusů

Nadcházející víkend 3.- 6.4. 2015 proběhne na táborové základně v Rabštějnské Lhotě první letošní sraz a brigáda, která je určena pro vedoucí všech turnusů.

 

 


Jarní sraz vedoucích Lidu hvozdu v Praze
14.3. 2015 proběhl letošní první sraz vedoucích Lidu Hvozdu v Praze. Na programu bylo shrnutí roku 2014, naplánování akcí na rok 2015 a samozřejmě jsme se s chutí pustili do nové celotáborové hry motivované příběhem mladého korzára Hala v mořích poblíž Afriky. Programová sekce seznámila zbytek týmu se základní myšlenkou hry a byly rozdělené první práce, které bude třeba do začátku tábora připravit. 


Na letní tábor SpT hledáme kuchaře či kuchařku.
Termín 4.7. - 18.7. 2015, první turnus DOLANÉ.
Tábor se nachází v krásné přírodě blízko Chrudimi a má tradici již 25 let. Jsme parta veselých, mladých lidí, kteří tábor milují a léto bez spacáku a zpívání u ohně si nedovedou představit. Pokud by chtěl někdo strávit s námi 14 dní krásných zážitků v přírodě a mezi dětmi, pište nebo volejte.

Petra Sedláčková, tel. 725 837 391, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


praporky

25.2. 2015
Všechny turnusy táborů SpT jsou pro letošní rok obsazeny!
Přijímáme pouze náhradníky na 4. turnus, kdyby někdo odpadl.
Máme velkou radost a moc vám děkujeme za přízeň!
Vivat Los Dolos!
Vivat SpT! 

 


10.2. 2015
Třetí turnus je již také obsazen.


28.1. 2015
První a druhý turnus obsazen!
Ale nezoufejte, zatím máme volná místa na 3. a 4. turnusu. Případně vás můžeme napsat na čekací listinu na obsazené turnusy. Občas se nějaké místečko uvolní.
Bližší info na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Moc děkujeme za přízeň.
Naše, vaše SpT. 


15.1. 2015

Příjem přihlášek na rok 2015 zahájen!  Přihlášky ZDE.


SPTDokážeš ještě v dnešní době najít ztracené sny? Dokážeš strávit čtrnáct dní pod korunami stromů pod stanovou celtou? Bez rodičů? Se starými kamarády? Dny plné her a tábornického života?

Dokážeš! Zkus to! Najdi ztracené sny!

Vyber si ten správný turnus a pojeď po roce zase do krásného údolí v Rabštejnské Lhotě u Chrudimi!

 

Letošní jarní sraz jsme si užili na Opárně. V krásném autentickém prostředí vodního mlýna jsme si díky našim šikovným programákům mohli zahrát hry s čertem, hastrmanem, smrtkou i oběšencem, nakonec došlo i na výpravu s hledáním pokladu na vrcholu Boreče a – nebudeme vás napínat- byli jsme úspěšní. I opékání špekáčků bylo, takže maximální spokojenost .

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Vedoucí
Hurá! Jsem přihlášen a těším se! Winetů
neděle 15. leden 2023

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě