Proběhlé akce

10. ročník Memoriálu sester Tallhoferových

O víkendu 16. - 19. září proběhl na tábořišti v Rabštejnské Lhotě již 10. jubilejní Memoriál sester Tallhoferových. Klání se nakonec zúčastnilo 6 týmů, z nichž si domů putovní trofej odvezl hnědý tým The Otters (3. turnus). To vše za příjemného počasí (i koupání bylo) a dostatku dobrého jídla, pití a večer i zpěvu.

Brigáda - stavba tábora

O víkendu 23. - 25. června proběhla v tábořišti stavba stanů. I když nám počasí ze začátku úplně nepřálo a dopoledne mám pršelo, tak se vedoucím z prvního, druhého i třetího turnusu podařilo včas postavit celé tábořiště. Přidali jsme několik nových stanů, kterým jsme domalovali čísla a stihli jsme i vztyčit stožár na vlajku.  A když jsme měli hotovo, odměnili jsme se ohýnkem, buřty a kytarou. Bylo to moc fajn a už se těšíme na tábor.

Brigáda - údržba tábořiště

O víkendu 9. - 11. června proběhla na tábořišti v Rabštejnské Lhotě pod vedením Pavla s Červem údržbová brigáda. Tým debordelizátorů čítal ve svých nejsilnějších chvílích téměř deset hlav - Matěj (2. turnus), Šimpo, Verka, Lyška (3. turnus), Pavel, Červ, Dolík, Mývalice a JJ (4. turnus). Během brigády jsme odplevelili hřiště, posekali všudypřítomnou vysoku trávu, ba i vybetonovali nový schodek k jedné z chatiček. Zlatým hřebem akce potom byl pekáč lassagní od Mývalice.