SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

 

logo SPT 2015

27. ročník táborů SpT je tady!

Přátelé, kamarádi, děti, rodičové!

Rok s rokem se sešel a opět přicházíme s informacemi k našim táborům.
Tradičně jsme pro vás připravili 4 turnusy, které se odlišují velkou výpravnou etapovou hrou.
Podrobnější informace ke každému turnusu naleznete níže a na našich webových stránkách. ​

Letos přihlášky pouze elektronicky!

Abyste měli všichni rovnocenou šanci na přihlášení, připravili jsme pro vás malou předtáborovou hru :-)
Formulář přihlášky se spustí 15.1. 2017 v 18 hodin !!!
Do té doby není možné děti jakkoli přihlásit, nebo místa rezervovat.
Odkaz na přihlášku vám zašleme 14.1. 2017 do vaší emailové schránky.
​Tak se těšte :-)

NAVÍC MÁME DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS.

Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora). Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.


 

1. turnus - Putování strojem času

Termín: 1.–15. 7. 2017
Hlavní vedoucí: Jan Jenda Uhlíř
Cena tábora: 3100 Kč

Vedoucí tábora

stroj casu

Koho by nelákalo podívat se alespoň na malou chvíli do minulosti a zjistit něco o našich předcích! Nebo naopak nahlédnout do budoucnosti a poznat jaká dobrodružství a překvapení na nás teprve čekají. Přesně takovou touhu po cestování časem má i náš mladý vynálezce Alfréd, který se snaží celý život sestrojit stroj času. 
Jednou v noci k němu přišla neznámá dívenka a na stroj stále ukazovala. Jasné znamení! Alfréd se zavřel do své laboratoře a pracoval celý týden. Až najednou ze dne na den zmizel a nikdo neví kam. Jen sám vědec ví. PUTOVAL ČASEM! Stroj se ale porouchal a to, kde se nachází zůstává záhadou i pro něho. 
V neznámé době se začnou dít podivné věci a při cestě zpět do přítomnosti nastanou komplikace, na které náš mladý vědec sám už nestačí. Myslíš že dokážeš opravit, či dokonce vyrobit nový stroj času? Máš odvahu cestovat časem a přivést tak Alfréda zpět do přítomnosti? Zvládneš čelit nástrahám a překážkám, které se nám na cestě zpět postaví do cesty? Pokud jsi na všechny otázky odpověděl ANO, jsi právě ty náš skvělý vědátor, kterého rádi přivítáme v záchranném týmu vynálezců!


2. turnus - Záhady Tallhoferova dolu

Termín: 15.–29.7.2017
Pouze děti od 8 let!
Hlavní vedoucí: Martin Harry Šulc
Cena tábora: 3100 Kč

Vedoucí tábora

zahadyMáme pouze 14 dní na vyřešení všech záhad. To ani sám Sherlock Holmes nemůže dokázat sám. On ale s policií nerad spolupracuje. A co vy? Stanete se po tuto dobu soukromými detektivy a pomůžete vyřešit jak zmizení sester Tallhoferových, tak krádež korunovačních klenotů či jiné zločiny? Sem tam by se nějaká stopa, nějaký střípeček objevit mohl. Však vás je tolik, že by vám přece nemělo nic uniknout. Vydejte se s námi na tábor, kde spolupráce bude priorita a kde jen ti nejlepší z vás mohou pomoci ať už Sherlockovi, či Colombovi nebo Agátě Christie...

 

3. turnus - Staré pověsti Tscheské

Termín: 29.–12.8.2017
Hlavní vedoucí: Petr Komár Barannikov
Cena tábora: 3100 Kč

Vedoucí tábora

praotec2

Vraťte se s námi do časů, kdy prapředci našich prapředků ještě ani nebyli děti. Kdy svému lidu rukou pevnou vládl praotec Čech. Kdy Teta bylo ještě jen jméno. Kdy Přemysl ještě oral a posvátná hora se nejmenovala Kuříp. Do časů, kdy dívky lovily v lesích, samy si vybíraly muže, které a kdy chtěly. Do končin, kde Libuše předpovídala slavnou budoucnost městu velikému.
Pojďte s námi prožít dobu mlékem a strdím oplývající, dobu, kdy se cesta do země zaslíbené hledala ještě bez navigace. Všude běhali kanci jak sloni, koně přeskakovaly vysoké hradby a vůkol byl jen les a zase les. Pojďte s námi prožít Staré pověsti Tscheské! Tedy České samozřejmě!


 4. turnus - Hvězdný prach

Termín: 12.–26.8.2017
Hlavní vedoucí: Jakub Krtek Jaček
Cena tábora: 3100 Kč

Vedoucí tábora

hromotvrz kopie.001Za dob vlády královny Viktorie zažila Anglie nebývalý rozkvět. Její krajinu začínají brázdit mohutné parní lokomotivy a dámy v elegantních šatech s deštníky v doprovodu svých mužů s vysokými klobouky zaplňují londýnské promenády. Anglický venkov však mnohdy skrývá velká tajemství. Vesnička, které nikdo neřekne jinak, než Zeď, je toho důkazem. Průchod do pohádkově fantastického světa království Hromotvrz, který můžeme nalézt jen pár metrů za posledním domem Zdi, dělí už po léta generace smrtelníků do dvou světů. Co se ale stane, když se mladý chlapec Tristan Thorn odváží porušit pravidla a do světa Hromotvrze vstoupí? 


Tak co? Těšíte se tak jako my? :-)

Tak nezapomeňte! 15.1. 2017 v 18:00 hodin!​

color facebook 48           color link 48

 

 

 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

vedoucí 4.turnusu
Velevážený císaři, velevážení mistři Jménem učně Kokose vám všem děkujeme za krásné strávene 2 týdny, na které s radostí vzpomíná. Moc vás všechny zdraví a těší se na příští rok Máma a táta Kokosáka
úterý 1. září 2020

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě