SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Rabštejnská Lhota leží v Pardubickém kraji, 6 km jižně od Chrudimi směrem na Seč.
Tábořiště SpTTábořiště je plně vybaveno dle standardů vyhlášky č. 106/2004 Sb. o dětské rekreaci. Na pozemku se nachází zděná kuchyně, jídelna, chatičky, sprcha, suché záchody. Naši zdravotníci pečlivě dbají na úklid společných prostor, vedoucí pak na úklid stanů dětí. Každoročně je tábor monitorován hygienickou stanicí.

ChatičkaStarší děti jsou ubytovány ve stanech typu Junák, které vyhovují normám vyhlášky č. 106 o dětské rekreaci. Stany sestávají z dřevěné, 0,75 m vysoké podsady, ve které jsou zavěšena dvě lůžka pokrytá molitanovou matrací. Ve středové uličce je dřevěná podlážka, pod lůžky malá rohož pro kufr. V roce 2020 jsme kompletně obnovili stanové celty, které samozřejmě nepropouští vodu. Nejmladší táborníci jsou ubytováni v čtyřlůžkových chatičkách. 

 

Liberecký kraj přispěl v roce 2019 na obnovu podsadových stanů a vybavení tábořiště částkou 60.000 Kč.

Projekt byl podpořen z dotace Libereckého Kraje a MŠMT
Liberecky kraj logo

 

 

 

Jak se dostanu do Rabštejnské Lhoty?
mapa 300x191Od Prahy nejlépe po dálnici do Hradce Králové, odtud směr Pardubice. Pokud jedete od Liberce, doporučujeme cestu přes Jičín a dále na Hradec Králové. V Pardubicích naberte směr Chrudim (je na směrových tabulích). V Chrudimi projeďte městem a za železničním přejezdem odbočte směr Seč. Projedete okolo letiště a pokračujte po hlavní silnici. Cca po 6 km dojedete do Rabštejnské Lhoty. V Rabštejnské Lhotě odbočte u restaurace doprava a po 200 metrech dojedete ke koupališti s parkovištěm, kde už Vás budeme čekat. Tábory začínají vždy v sobotu v 17 hodin. Pokud pojedete autem, prosím zanechte jej prosím vždy na odstavném parkovišti u koupaliště. K táboru vede úzká cesta, na které by se Vaše auto nevyhnulo! Z parkoviště bude zajištěn svoz zavazadel.
Konec tábora je v sobotu v 10 hodin.

 

Pojedete s námi autobusem?
Bus pro táborníky (Tallhoferův expres) jede na trase:
LBC – JBC– Turnov - JC - Hořice – HK a PU. Je zdarma!
Pozor, k dopravě na tábor Tallhoferovým expresem máte možnost se přihlásit již na přihlášce na tábor. Můžete tak učinit i dodatečně na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 606 384 400. Doprava je v ceně tábora, je zajištěna externím přepravcem, Veolia Transport Chrudim.
Více informací o cestě na tábor, včetně mapky - Průvodce táborníka SpT.

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Vedoucí
Hurá! Jsem přihlášen a těším se! Winetů
neděle 15. leden 2023

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě