SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Dejv Buttner a Bara Bretov

Dejv Buttner a Barča Bretová - program


Ahoj táborníci,

my jsme David a Barča, dvojice programových vedoucích, která vás bude bavit (nebo trápit?) svými hrami dva táborové týdny na našem legendárním prvním turnusu. Pro nás oba je tato role nová, ale jako zkušení táborníci i vedoucí jsme se takové výzvy nezalekli. Plni nadšení jsme na programu začali pracovat krátce poté, co skončil tábor minulý, a tak doufáme, že na tom dalším vám budeme moct představit parádní výsledek.

David studoval na České lesnické akademii v Trutnově a může vás naučit něco o přírodě a o tom, jak se v ní chovat. Rád chodí na výlety, tráví čas se svými přáteli, hraje si na kovboje a kouká na AZ kvíz.

Barča studuje psychologii v Brně, a tak dost času leží v knížkách. Když zrovna ne, tak ráda tancuje, chodí po výletech, diskutuje nad šálkem kávy nebo kouká s kovbojem na AZ kvíz. 

Na všechny z vás se moc těšíme, sejdeme se v Tallhoferově Dole! 

 

Marek Hammerschmied

 

Marek Hammerschmied - kuchař 

Jmenuji se Marek, říkají mi Námořník a tak nějak k táborům SpT patřím. Pro letošek se budu držet svého kopyta a neodtrhnu se od plotny. A vy se můžete těšit na klasické táborové pochoutky.Vivááátttt Los Dolooos přátelé! 

Už teď se těším na život v Tallhoferově Dole, večerní nástupy, týmové pokřiky, kostýmové zkoušky a hlavně na vás, táborníky. 

 

 

 

Mirek Csaovsk

 

 

 

Mirek Císařovský - kuchař

Ahoj děcka, jmenuji se Mirek ale říkejte mi spíš Mirďo. Je mi dvacet šest let a bydlím v Liberci, kde i pracuji. Mezi mé koníčky patří jizda na kole, plavání a turistika a hlavně náš tábor SpT. Na tábor jezdím už řadu let a letos jedu taktéž. Ne však v roli oddílového vedoucího a nebo technika, ale jako druhý kuchař. Na tuto novou funkci na táboře se těším a doufám že vám bude chutnat, co vám společně s Námořníkem uvaříme. Už se těším na těch našich čtrnáct dní a věřím že si to všichni zase pořádně užijeme jako vždy. Takže ahóóój na táboře.

 

Jon Novotn

 

Jonáš Novotný - oddílový vedoucí 

Yeeee haaaaa,

vítám vás všechny v našem malém Tallhofer Valley. Jmenuji se Jonáš a jsem obyvatelem tohoto hezkého, zaprášeného, špinavého a whiskey zavánějícího městečka už poměrně dlouhou dobu. Za dobu mého pobytu už zde prošlo mnoho karavan s hromadou různých lidí někteří zůstali a někteří šli dál, ale protože jsi tu se mnou už tak dlouho tak doufám že se potkáme i v létě a užijeme si dobrodružnou část života v Tallhofer Valley.

 

 

 

Lucka Temrov

 

Lucka Temrová - oddílová vedoucí 

Ahoj, zdravím všechny natěšené kovboje a kovbojské holky. Letos se vám představím, jako Tornádo Lů. Cowgirl která se řítí na svém oři vstříc novým zážitkům, colty mám proklatě nízko a laso vždy připravené. Žízeň budu hasit v saloonu kolalokovou limonádou, která tohle léto na baru poteče proudem pro všechny žíznivé táborníky.

V civilu mě znáte pod jmenem Lucík a mám vystudovanou zdravotní a pedagogickou školu. Před 15lety jsem začala jezdit na 1.turnus jako zdravotník, letos pojedu už 3.rokem ve funkci vedoucího.

Těším se na další skvěle prožitý tábor s vámi a doufám, že už teď máte nachystaný váš stetson a rychlé colty. 

Najdete mě v saloonu v městečku Tallhofer Valley!!!

 

 

 

Natka Kockov

Natka Kocková - oddílová vedoucí 

 
Slyší taky na: Nany, Feky, Stašek, jídlo
Věk: 21 let
Služební věk v SpT: 14 let
Šplhání po kariérním žebříčku: malý dítě, velký dítě, praktikant, oddílový vedoucí, programový vedoucí, prezident planety (kecám)
Největší radost: kdokoliv smějící se jejímu nenásilně pronešenému vtipu
Největší strach: jakákoliv živá ryba na vzdálenost menší než osm kilometrů
Nejoblíbenější jídlo na táboře: paradoxně rybí prsty
Nejoblíbenější činnost na táboře: vyhlašování úplně čehokoliv, hlavně když má v ruce desky a propisku
Nejvíc jí naštve: když lidi lžou
Proč jí chceš na táboře: pofouká ti bolístku, uklidí ti ve stanu, díky ní bude u táboráku vždycky někdo, kdo zpívá hůř než ty, protančí s tebou hodiny na diskotéce, přečte ti pohádku
Proč jí nechceš na táboře: vypráví nejvíc trapný vtípky, na diskotéce pouští moc ploužáků a pak je zpívá, pravděpodobně se pokusí ujídat ti z ešáku rybí prsty
Nejoblíbenější táborová role: už navždycky Pixie, televizní hlasatelka intergalaktické stanice M.I.R.Ď., a.s.
Momentálně jí nejvíc času zabírá: druhým rokem se nezbláznit ze studia práv a ťapání po všem, co připomíná hory
Už se nemůžu dočkat, až budeme zase prožívat nový příběhy a počítat hvězdy nad stožárem! Moc se na Vás všechny těším!
 
 

Kja Likov

 

 

Kája Lišková - oddílová vedoucí 

Ahoj všichni!

Jmenuju se Kája a je mi 19 let. Momentálně studuji čtvrtým rokem Obchodní akademii v Liberci a příští rok plánuju stěhování do Prahy na mojí vysněnou vysokou školu. Mám ráda čtení, plavání a hlavně cestování, ať už výlety do přírody nebo někam za hranice. Na tábor pojedu už po jedenácté a potřetí jako vedoucí. Na léto a hlavně tábor už se moc těším, jak si to společně užijeme. 

Doufám, že se všichni uvidíme se v létě v Rabštejnce!

 

 

 

 

 

Maras Hejduk

Marťas Hejduk - oddílový vedoucí 

Ahoj táborníci

pro ty, co mě neznají. Jmenuji se Martin, studuji Televizní a rozhlasová studia s Filmem na univerzitě v Olomouci a v době tábora mi bude 22 let. Jezdím na tábor jak oddílový vedoucí již 6 rokem a stejně jako vloni se vás už nemůžu dočkat.!!!

Miluji sporty všeho druhu a už se neskonale těším na další tábor plný legrace a zábavy, který si spolu užijeme na 120 %!!

 

 

Ema Jebkov

 

Ema Jeřábková - oddílová vedoucí 

Ahoj kamarádi!

Jmenuji se Ema, ale můžete mi říkat Emsí nebo Ýmo Je mi 21 let a pocházím z Nového Boru. Snažím se teď studovat 2.ročník oboru Učitelství pro 1.stupeň a speciální pedagogiku na vysoké škole v Ústí. Mezi mé největší koníčky patří čtení knížek, zpívání nebo malování. Také se ráda dívám na filmy a seriály, trávím čas se svými přáteli (Nany a Bau) a chodím na výlety do přírody. Pro sport mě moc neužije, ale zase si s vámi ráda kdykoliv zatančím a podniknu každou šílenost. Na tábor SpT se nesmírně těším! Jsou to vždy nejlepší dva týdny prázdnin! 

Uvidíme se na táboře!

 

 

 Dana Benkov

 

Danča Benčíková - oddílová vedoucí 

Howdy, ladies and gentlemen....jsem nadšená vedoucí a jmenuji se Danča, je mi 26 let a už se těším na léto. Na tábor jedu letos podruhé, ale se stejným elánem a energií jako minulý rok. Pro ty, co mě neznají, jsem nadšený sportovec se smyslem pro vytrvalostní disciplíny. Pro ty co mě znají, tak jsem ještě nadšenější než minule 

1f603.png

 Každopádně se nemusíte bát, ráda také odpočívám a jsem upovídaná tak, že zapomenu na samotné dřepování 

1f603.png

 Až se sejdeme, určitě si vytvoříme skvělou kompanii a půjdeme za vítězstvím v celotáborové hře. Létu zdar a všichni doražte!!

 

 

 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Pro vedoucí, kuchařky, zdravotníky....
Moc děkujeme za všechno, Adélka si to opět užila, a prý ještě víc než minulý rok a už se těší na další tábor. Byli jste opět úžasný s pozdravem Fišerovic rodinka
neděle 29. srpen 2021

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě