SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Hlavní vedoucí

Sam

Samved

Ahoj já jsem Sam a budu vám dělat hlavního vedoucího. 

Na táboře budu po 12 a doufám, že si ho spolu užijeme ještě víc než předchozí tábory a hlavně nám všem přeju spoustu krásných vzpomínek ze kterých budeme žít až do dalšího tábora.

Mimo tábor ještě studuju v Praze a natáčím sporty.

Doufám že se vám bude na táboře líbit a že oceníte i naši práci přes rok s předěláváním a zkrášlováním základy.

Vidíme se na táboře  

 

Program

Jonáš

Jonas

Vítá vás náš cirkus Cllarissimo a jeho principál Jonáš.

Zvu vás do mého grandiózního cirkusu ( ….kdo říká že je to skromný podnik tak ten lže! Dívám se na tebe Dančo!), v němž se můžete stát mými sluh-eee, teda zaměstnanci, rozhodně né sluhy, to by mě nikdy nenapadlo. 

Ale teď k mé “malé” osobě, tento rok budu váš programový vedoucí společně s Dančou, tak doufám, že se vám to bude líbit (bude se vám to muset líbit). Když zrovna nejsem principál cirkusu, hrobník, šedá eminence vesmírné stanice nebo bohyně rodinného krbu Hestie, tak pracuju v laboratoři v Praze kde teď také bydlím (v té Praze, ne v laboratoři, zas taková laboratorní krysa nejsem). Ve volném čase barvím figurky, hraju stolní i počítačové hry, čtu si nebo koukám na seriály, ale víte jak, není to tak zajímavé, jako být některá z výše uvedených rolí. Moc se těším, až zase budu na táboře a všechny vás uvidím.

 

Danča 

Dnaca

Ahoj, jsem Danča a tomuhle táboru věnuji své srdce a duši třetím rokem. Tenhle rok vás však s milým Jonášem budu provázet jako programový vedoucí a máme se všichni na co těšit!!

Je mi 27 let a připravuji se na budoucí dráhu osvícené učitelky češtiny a občanky. Nic se nelekejte, škola zůstane na léto zavřená. A mám pro vás skvělou zprávu= jsem ještě nadšenější sportovec než minulý rok!! :D Moment...už slyším řev tygra a cítím vůni popcornu, vzhůru do cirkusu!!

 

 

 

 

Kuchyně

Marek

Marek Hammerschmied

Jmenuji se Marek, říkají mi Námořník a tak nějak k táborům SpT patřím. Pro letošek se budu držet svého kopyta a neodtrhnu se od plotny. A vy se můžete těšit na klasické táborové pochoutky.Vivááátttt Los Dolooos přátelé! 

Už teď se těším na život v Tallhoferově Dole, večerní nástupy, týmové pokřiky, kostýmové zkoušky a hlavně na vás, táborníky. 

 

 

 

 

Mirek

Mirdas

Ahoj děcka jmenuji se Mirek, ale říkejte mi spíš Mirďo, je mi dvacet sedum let. A mezi mé koníčky patří turistika, jízda na kole a hlavně náš tabor , na který už jezdím už řadu let.

Loni jsem jel poprvé jako kuchař a asi jsem se osvědčil, protože na tuto pozici jedu zase a jsem za to rád. Už teď se těším až vám budeme s Námořníkem vařit ty naše speciality. Takže ahoj na táboře. PS: Ešusy a příbor sebou .

 

 

 

 

Oddílový vedoucí a instruktoři

Adam 

Adam

Ahoj všichni, 

Jmenuji se Adam a je mi 17 let. Jsem sice Pražák, to ovšem neznamená, že nemám mimo město co dělat;) Na tábor jezdím už řadu let, ale pozici vedoucího, na kterou se velmi těším, si vyzkouším poprvé. Jsem nadšený pro každý sport, zábavu, dobrou muziku a samozřejmě pilné studium na obchodní akademii Vinohradská. Už se na vás všechny moc těším a doufám, že si spolu tábor všichni užijeme!!

 

 

 

 

Eliška

Eliska

Ahoj všichni...já jsem Eliška. Na tento tábor pojedu již po 12. Letos poprvé jako praktikant. Nejvíce baví hry, kde je potřeba týmová práce. Moc ráda maluji a chodím na výlety do přírody. Moc se na vás všechny těším a jsem si jistá, že si to spolu všichni užijeme! 

 

 

 

 

 

Ema

Ema

Vážení přátelé, okamžik na který jsme všichni netrpělivě čekali je tady! Nenechte si ho ujít a přijeďte letos za námi!

Jmenuji se Ema, ale můžete mi říkat Emsí nebo Ýmo Je mi 22 let a pocházím z Nového Boru. Snažím se teď studovat 3.ročník oboru Učitelství pro 1.stupeň a speciální pedagogiku na vysoké škole v Ústí. Mezi mé největší koníčky patří čtení knížek, zpívání, tancování nebo malování. Také se ráda dívám na filmy a seriály, trávím čas se svými přáteli a chodím na výlety do přírody. Ráda s vámi podniknu kdejakou šílenost a zahraju každou hru! Moc se na vás na všechny těším!

Uvidíme se o prázdninách v našem cirkuse!

 

Honza

Honza

Ahoj jmenuji se Honza 

Studuji SPŠ Trutnov obor slaboproudá elektrotechnika 

Ve volném čase se věnuji sportům hlavně florbalu 

Na tábor jezdím už tak nějak okolo 10 let, ale teď už po třetí jako vedoucí a už se na to opět ohromně těším a věřím že si to opět užijeme.

 

 

 

Kája

Kaja

Ahojky všichni.

Jmenuju se Kája a je mi 20 let. Od letošního roku bydlím v Praze, kde studuju na Zemědělce Hospodářská a kulturní studia. Prahu jsem si zamilovala, ale stále se ráda vracím do rodného Liberce, kde aspoň na chvíli můžu utéct do přírody a vypnout hlavu od školy a velkoměsta. Ve volném čase trávím čas s kamarády, chodím na výlety a nenechám si ujít žádnou zábavu. Proto taky jezdím na tábor a letos pojedu už po dvanácté. Na tábor už se moc těším a doufám, že se se všemi z vás uvidím a společně si to užijeme.

Tak v létě v Rabštejnce!! 

 

 Kiki

Kiki

Ahojda, já jsem Kiki

Do Rabštejnky jezdím už 9 let, z toho dvakrát jako praktikant a 2 roky už jako právoplatný vedoucí a zároveň již druhým rokem na 1.turnus. Ráda sportuji, ale závodně dělám pouze házenou. Pokud házenou neznáte, zeptejte se Jonáše. 

 

 

 

  

Áďa

Kosa

Ahoj, já jsem Áďa ale říká se mi spíš Koso. Tuhle přezdívku jsem si přivezla ze 3. turnusu  kam jezdím už 10 let, ale protože změna je život rozhodla jsem se vloni poprvé okusit také krásy 1. turnusu. V současnu studuji druhým rokem na střední zdravotnické škole v Liberci. Svůj volný čas věnuji nejvíce svému psovi a pokud to jen trošku jde tak výletům do přírody. 

Doufám že se uvidíme na táboře!

 

 

  

Lucka

Lucka

Ahoj táborníci, tak rok s rokem se sešel a já se vám opět představuji. Říkají mi Lucík a na tábor pojedu už několikátý rok a samozřejmě jsem nemohla chybět ani u zakládání 1.turnusu. 

Letos nás opět bude čekat 14 dní plné zábavy a dobrodružství. A nebude chybět ani sladké překvapení. Takže už začněte balit! Moc se na vás všechny těším!

 

 

 

 

Martin

Martin

Nazdar všichni!

Jsem váš super oddílový vedoucí a jmenuju se Martin. Teď momentálně studuju na Univerzitě v Olomouci, kde taky díky a dalším různým aktivitám trávím 90% svého času. Mezi moje největší koníčky patří sport v čele s házenou a četba Terryho Pratchetta. V dalších volných chvílích se věnuju moderování a učení na státnice.

Na tábor jedu letos již po 7 jako vedoucí a už se nemůžu dočkat těch úžasných 14 dnů, které tam spolu zase strávíme!!!

 

 

 

Natka

Natka

Ahoj všichni!

Už je to zase tady a tentokrát to vypadá na pořádnej cirkus!

Jmenuju se Natalie Kocková, je mi 22 roků a naše tábory jsou v mým životě 15 z nich. Jo, letí to pěkně. Přes rok studuju právo na Západočeské univerzitě a každou volnou chvilku běhám po lesech, lezu po stěnách, listuju v knížkách nebo třeba hraju na klavír. Mám ráda hory, lidi, kafe a srandu. Nesnáším, když někdo lže nebo přepíná písničky uprostřed.

Moje nejoblíbenější vytoupení v cirkuse byli vždycky akrobati a tanečnice na koních. V táborovém šapitó budu ale vaší zapálenou (ne doslova, to necháme na polykačích ohně) oddílovou vedoucí a pisatelkou novin. Obojí je můj hodně oblíbenej sport, kdo nepoznal, má se na co těšit!

Už se nemůžu dočkat, až se sejdeme v manéži!

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Realizační tým
Děkuji za skvěle odvedenou práci v průběhu celého čtvrtého turnusu. Vaše nadšení se úspěšně přeneslo i na Kryštofa a z nevšedních zážitků bude sytit svou dušičku jistě až do Vánoc. R. Kopecká
neděle 28. srpen 2022

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě