SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

1.turnus - Dolané

Nejmladší turnus táborů SpT. V roce 2007 turnus založil zkušený dlouholetý člen SpT Marek Hammerschmied a spolu s Jitkou Roseckou úspěšně přidali do rodiny táborů SpT poslední přírůstek. Následně vedlo Dolany s velkým úspěchem duo bratrů Snopkových, kteří posunuli laťku našich táborů ještě o něco výše. A protože laťka (bidýlko) není nikdy dost vysoko, vedla nás několik let Péťa Kuřátko Sedláčková. Kuřátko ale odletělo na pár chvil do teplejších krajin a tak pro tábor 2017 se o Dolany staral Jan Uhlíř. Po záletech se Kuře na rok vrátilo, aby vedení Dolanů opět na rok převzalo, ale jelikož je Kuře záletné a chvíli neposedí, tak se pro rok 2019 do vedení postavila Michaela Uhlířová. Od roku 2021 vede Dolany Sam Hrachovec.

 

Termín: 2.7. - 16.7. 2022

Hlavní vedoucí: Samuel Hrachovec

Etapovka: Jonáš a Danča

Cena tábora: 3700,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: CIRKUS CLLARISSIMO

Velevážené dámy, velevážení pánové, přistupte blíž a nechte se strhnout do víru tajemna, kouzel a triků našeho cirkusu Cllarissimo! Ano vy! Na vás hledím,vy se chcete stát součástí téhle úžasné kompanie! Osvoboďte se od všedních starostí a přijeďte k nám zazářit do manéže. Přijměte naši stáž a nahlédněte pod prsty našich mistrů akrobatů, iluzionistů, věštkyň, krotitelů a klaunů.

Principál Jonáš vás všechny srdečně zve na prohlídku jeho skromného podniku, ve kterém se sny stávají skutečností a ve kterém se vy stáváte snem obyčejných smrtelníků. Zanechte útrap na prahu běžného života a nechte se pohltit hudbou, smíchem a vůní cukrové vaty. Ještě dnes, neváhejte a přihlašte se k nám!

PS: nekrmte slona buráky, skořápkami sestřeluje návštěvníky a nepočítá skóre.

 

Naši vedoucí

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Realizační tým
Děkuji za skvěle odvedenou práci v průběhu celého čtvrtého turnusu. Vaše nadšení se úspěšně přeneslo i na Kryštofa a z nevšedních zážitků bude sytit svou dušičku jistě až do Vánoc. R. Kopecká
neděle 28. srpen 2022

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě