SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

Hlavní vedoucí

Tereza „Terka“ Vandírková

Terka copy

Ahoj, jsem Terka a letos na táboře už po druhé povedu celý tento cirkus jako hlavní vedoucí. Mimo tábory se věnuji svým klientům v bance. Na tábory jsem začala jezdit už jako malé dítě a už si bez nich léto ani nedovedu představit. Svůj volný čas trávím se svojí rodinou a také kamarády. Mým velkým koníčkem je hraní deskových her. Už se moc těším na spousty parádních her, zábavy, posezení u ohýnku s kytarou a zpěvem a spousty dalších zážitků.  

 

 

 

Program

Ondřej „Ondra“ Petr

Ondra copy

Ahoj, já jsem Ondra, na tábory jezdím už pěknou řádku let. Pár jako dítě a samozvaný mistr fuskáčovek, pár jako oddílák a poslední tři roky jako programák. A když zrovna nejsem na táboře tak v práci klikám do počítače, trávím čas s kamarády u deskovek nebo na výletech, a rád hraji a sleduji basketbal.

 

 

 

Matěj „Mates“ Duroň

Mates copy

Ahoj! 

Já jsem Mates a na tábory jezdím už strašně dlouho. Od doby, co jsem vedoucí jsem vystřídal několik rolí a pro letošní rok se usídlím v křesle programáka 🙂 A věřte tomu, že program připravíme parádní, takže se máte na co těšit! Mimo tábory dělám technického projektanta a projektového manažera v logistice a skladovacích technologiích. Ve volném čase rád trávím čas s manželkou a přáteli u deskových her nebo třeba na procházce se psíkem 🙂 A samozřejmě se celý rok těším na těch parádních 14 dní, které si společně v létě parádně užijeme!

 

 

Filip „Švejci“ Švejcar

svejci copy

Ahoj, já jsem Švejci. Na tábor pojedu cca po 12, ale přijde mi, že se každým rokem těším více a více. Po 6 jedu v roli vedoucího. Pro tento rok jsem se přesunul z role oddílového vedoucího a společně s Matesem a Ondrou jsem se zhostil role programového vedoucího. Bude to výzva, ale pevně věřím, že tábor bude minimálně tak skvělý jako byl doteď. Takže se můžete těšit na tábor, který jste ještě nezažili :D A pokud by se někdo chtěl dozvědět něco o mně, tak aktuálně studuji první rok navazujícího magisterského studia na Technické univerzitě v Liberci se zaměřením na robotiku. Pokud zrovna nejsem ve škole, tak si rád zahraji nějaké deskovky, počítačové hry, vyrazím na kolo, či nějaký výlet.

 

 

Zdravotník

Marie „Mája“ Vandírková

M ja copy

Ahoj, já jsem Mája. Studuji střední zdravotnickou školu v Liberci. Můj volný čas trávím například malováním nebo pečením. A samozřejmě také trávím čas s rodinou a přáteli. Na tábory jezdím už 8 let. Každý rok tábora má něco do sebe. Letos jedu jako zdravotnice. A opět se těším na skvělý kolektiv lidí 😉

 

 

 

 

Hospodář

David „Dejv“ Kořínek

Dejv copy

Ahoj, jmenuji se Dejv, a jsem hrdým členem gangu Lučanů od roku 2006. Za tu dobu jsem již vystřídal všechny funkce a v posledních letech jsem zakotvil v technickém sektoru jako hospodář-zásobovač. Mimo tábory jsem hasič tělem i duší, otec dvou dětí a také vášnivý lovec pokladů. Mám rád přírodu, hory a dobré lidi kolem sebe.

 

 

 

 

Martin „Alex“ Šulc

Alex copy

Zdravím. Já jsem Martin, Alex, Herry... a bůhví kolik ještě přezdívek jsem za ta léta na táboře nasbíral. Ale času je čím dál méně, a tak pro letošek nejedu jako oddílový vedoucí, ale budu se půlit s Dejvem o post zásobovače. Takže budu shánět nemožné na počkání a zázraky do odpoledne. Určitě si s sebou vezmu kytaru a těším se, jak si zazpíváme u táboráku, protože loňská ruka v sádře hraní písniček u ohně příliš nesvědčila. Tak ahoj v létě.

 

 

 

 

Kuchyně

Jan „Jenda“ Uhlíř

Jenda copy

Ahoj, kdo mě nezná tak mě pozná. Ale jelikož jsem všude zdejší, tak snad vás bude málo. Co o sobě říct?  Snad jen to, že stejně jako jsem všude zdejší, tak jsem také všeuměl 😃 Zázraky dělám na počkání a nemožné plním do tří dnů (tímto se omlouvám M.M. z prvního turnusu za vypůjčení této slovní hříčky). Na táboře jsem za ty roky, co jezdím prošel všechny funkce, a tak dělám každý rok něco jiného. Podle toho, co je zrovna třeba. A pro tento rok to bude role zaříkávače hrnců.

 

 

 

Technický sektor

Kateřina „2B“ Bílková

2B copy

Na tábory SpT jezdím od 6 let. Díky přestěhování tábořiště do Rabštejnské Lhoty to teď mám, co by kamenem dohodil. A že házím! :D Na druhém turnuse jsem poznala takové panoptikum lidí, ve kterém se cítím fakt dobře a ani ne tak divně. :D V běžném životě studuji řezbařinu, věnuji se výrobě a opravám houslí a hraji ve dvou kapelách. Těším se na novou etapovku a hlavně na to, že budeme zase všichni pohromadě alespoň na těch 14 dní!

 

 

 

 

Oddílový vedoucí

Lukáš „Luky“ Petr

Lukas petr copy

Ahoj, jmenuji se Lukáš a je mi 20 let. Na tábory jezdím přes deset let. Je to úžasné místo, s ještě úžasnějšími lidmi, kde člověk načerpá nové síly a spousty inspirace do všedního života. Mimo tábory jsem obyčejný student, žijící v Praze. Zbožňuji lezení, rád chodím na procházky a čundry, rád poslouchám hudbu a spoustu dalších věcí…

 

 

 

 

Šimon „Šíša“ Duroň

simon copy

Ahoj, jmenuji se Šimon. Je mi 22 let a na náš tábor jezdím od svých 7. Pracuji ve firmě přes skladovací techniku. Mám rád sportování, cvičení a všeobecně pohyb. Hraji trochu na kytaru, takže počítejte že si u táboráku zadrnkáme.

 

 

 

 

 

Miroslav „Míra“ Záveský

Mira copy

Ahoj, jsem Mirek a když netrápím děti na táboře, tak je trápím ve škole (jsem totiž učitel). Ve volném čase jsem nejraději se svými syny nebo na čundrech. Na tábory jsem nejdříve jezdil jako dítě a poté v roli vedoucího. V obou případech mne to velice bavilo a každý rok se na táboře naučím něco nového.

 

 

 

 

Petr „Péťa“ Hurych

petr hurych copy

Ahoj, jsem Péťa a jsem z Nového Jičína, kde vedu skautský oddíl. Rád se vydávám na dobrodružné cesty po Česku i po světě, kromě toho se rád zapojím do jakékoliv hry, ať už jde o deskovky doma v teple, nebo outdoorové výzvy v noci a zimě někde v terénu. A když už si od toho všeho potřebuji odpočinout, tak nejradši s nějakou knížkou. Nejvíc čtu sci-fi a fantasy, ale nebráním se ani jiným žánrům. Vystudoval jsem genetiku a molekulární biologii na MUNI, ale teď pracuji v IT. 

 

 

 

Markéta „Maku“ Hurychová

Maku copy

Ahoj, jsem Maku. Na tábor jezdím přes deset let a už si léto bez něj nedovedu představit. V posledních třech letech jsem svými dvěma dětmi podstatně zvýšila podíl moravského účastnictva. Jsem tedy teď na mateřské, což si dosyta užívám. S radostí dělám hromadu věcí - hlavně se někde toulám a poznávám nová místa a lidi, sportuji, hraju na kytaru a zpívám, také si s chutí zahraji nějakou dobrou deskovku - a s dětmi jsou mé zážitky z těchto činností ještě mnohem barevnější! Těším se na léto, že se společně zase potkáme se známými táborníky a poznám také další nové tváře, a těším se také na dlouhé letní dny plné her a zážitků, dobré nálady a úsměvů vás všech.

 

 

Kateřina „Dibla“ Šulcová

Dibla copy

Ahoj táborníci a rodičové!

Mám prý napsat něco málo o mě a představit se Vám. 

Všichni na táborech SpT mě znají pod přezdívkou Dibla, která mi byla asi tak před 18ti lety dána, když jsem poprvé jela jako íčko na druhý turnus. Před tímto povýšením jsem byla ještě pár let jako tábornice ještě kdysi dávno v Lomnici nad Popelkou a tábory mě tak moc chytily u srdce, že se staly součástí už více jak poloviny mého života :) Prošla jsem si chvíli rolí oddíláka, ale k programu mě to táhlo více, a tak jsem po dvanáct let zpracovávala etapové hry pro naše Lučany. Pro nadcházející rok jsem zvolila ale jinou možnost, jak si tábor užít a program jsem předala naší omladině, která nás, pevně věřím, dokáže zabavit na 110%!

Už teď se moc těším, až onen tábor nastane. Zavřeme se do našeho světa v Rabštejnce a užijeme si parádních 14. dní, které vím, že jsou opravdu tím nejkrásnějším obdobím v roce a které si i VY, milí táborníci užijete natolik, že se budete chtít už jen vracet rok co rok s námi!

Eliška „Eli“ Vandírková

Eliska copy

Ahoj všichni, moje jméno je Eliška, je mi 22 let a na tábory SpT jezdím již dlouhá léta, a to hlavně kvůli skvělé partě lidí, ve které se každý rok sjedeme z různých koutů světa. 🙂 V běžném životě je moji prací starání se o mrňata ve školce 🙂 Jsem pro každou srandu a už se moc těším na zahození všech starostí a povinností za hlavu a na skvěle strávených 14 dní mimo realitu. Tak se na vás všechny nové i staré táborníky moc těším!

 

 

 

Max Pauly

Max copy

Ahoj, jmenuji se Max a pojedu s vámi poprvé na tábor jako oddílový vedoucí.

Je mi 24 let a studuji na VŠB-TU v Ostravě Techniku požární ochrany a bezpečnosti průmyslu. Mimo školu jsem členem u dobrovolných hasičů v Lučanech nad Nisou, kde jsem od 6ti let. U hasičů pomáhám s mladými hasiči, ale jsem i člen výjezdové jednotky a můžete mě vidět řídit hasičské auto. Určitě znáte Lálu, nejčastěji jezdí jako zdravotník a vedoucí. Já jsem její mladší bráška. Baví mě týmové sporty jako basketbal nebo floorbal, tak i velmi rád jezdím na kole, motorce, a i na českých řekách na lodi. Na tábor jsem chtěl jet už před dvěma roky, ale vždy se mi překazily plány, tak aspoň minulý rok jsem se byl za vámi podívat. Velice se těším na celotáborovku, večerní zpívání u táboráku a na nové zážitky, které spolu zažijeme.

 

Praktikanti

Patricie „Páťa“ Švejcarová

P œa copy

Ahoj všichni, mé jméno je Páťa a bude mi osmnáct. Na tábor jezdím od svých dvanácti. Letos pojedu podruhé jako oddílák. Tábor beru jako skvěle využitý čas v létě, a to hlavně kvůli hrám a úžasným lidem. V běžném životě studuji střední obchodní školu v Praze. Ve volném čase se soutěžně věnuji mažoretkám, kamarádům, čtením knih nebo užíváním si svého města. Už se na všechny moc těším <3

 

 

 

Lukáš Nastoupil

Lukas Nastoupil copy

Ahoj, jmenuji se Lukáš a letos pojedu na tábor podruhé jako praktikant. Na tábory jezdím od svých šesti let, ale do Tallhoferova dolu pojedu po desáté. Na táborech mě baví hry, a hlavně skvělí lidé. Mimo tábor studuji Střední školu elektrotechnickou a jsem ve čtvrtém ročníku. Mezi mé zájmy patří sporty, hry, robotika a tvoření „elektro ptákovin“. Moc se těším na to, až vás zase všechny uvidím.

 

 

 

Magdaléna „Majda“ Králová

Majda copy

Ahoj, jmenuji se Majda a je mi 17 let. Třetím rokem studuji Gymnázium v Českém Brodě. Mimo školu se naplno věnuji volejbalu. Když už mám volno ráda zajdu s kamarády na nějaký pořádný výlet do přírody nebo si zahraji různé hry. Na druhý turnus pojedu už po desáté. Letos druhým rokem jako praktikant. Už teď se moc těším na možnost být v přírodě s úžasnou partou lidí.

 

 

 

Matěj Pažout

Matej pazout copy

Ahoj, jsem Matěj Pažout a je mi sedmnáct let. Tento rok jedu poprvé jako instruktor. Na tábor jezdím už 8 let. Miluji tenhle tábor z důvodu skvělého kolektivu mezi dětmi ale zároveň i mezi vedoucími. Jsem profesionální volejbalista, miluji sportovní aktivity, deskové hry. Jsem dost upovídaný a rád se seznamuji s novými lidmi. Dost se věnuji dětem a rád jim pomáhám s jejich problémy. Moc se na všechny těším, jak na nové, tak i na staré lidi co tam jezdí. 😄❤️

 

 

 

Veronika „Verča“ Bálková

Verca copy

Ahoj, já jsem Verča. Na tábory jezdím od svých deseti let a z každého jsem si odnesla spoustu zážitků od skvělých kamarádů, přes několik slz až po spoustu smíchu a super vzpomínek. Na táborech SpT mě nejvíce okouzlilo, jak si zde každý najde “to svoje”. A to od letoška budu hledat mezi Íčky 🙂.

 

 

 

 

Thomas „Tom“ Chessell

Tom copy

Zdravím všechny, jmenuji se Thomas je mi 17 let a studuji na SPŠS Dušní. Letos pojedu na tábor už po 7. a jakožto praktikant po prvé. Mimo školu rád dělám různé sporty a jakékoliv výletování v přírodě. Když je příležitost rád si zahraji na kytaru nebo deskové i počítačové hry. Doufám, že se všichni na táboře uvidíme a těším se na vás.

 

 

 

 

Vojtěch „Vojta“ Bartoš 

Vojta copy

Zdravím všechny, jmenuji se Vojta a letos mě poprvé na táboře uvidíte jakožto praktikanta. Na tábory jezdím již od svých 8 let. Jsem studentem gymnázia a neptejte se mě co chci dělat potom, sám to nevím :D, ale zpátky k tématu, bydlím ve městě, v severních Čechách a jelikož mám skoro 2 metry, tak můžu s naprostou jistotou říct, že na vaše děti dohlédnu. Dále rád chodím na výlety, hraji na kytaru, skládám rubikovku a rád hraji hry (jak videohry, tak deskovky). Tak doufám, že jste se o mně něco málo dozvěděli a vidíme se na táboře :D 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Vedoucí
Hurá! Jsem přihlášen a těším se! Winetů
neděle 15. leden 2023

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě