SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

2.turnus – Lučané

V roce 2000 Lučany založil Pavel Coufal, který roku 2001 otěže na dlouhá léta předal Janu Svobodovi, který tábor spolu s Veronikou Starou vedl až do roku 2005. V roce 2006 vedl Lučany Marek Hammerschmied a v roce 2007 Radek Lev spolu s Pavlínou Provazníkovou.  Následující tři roky vedla Lučany Bára Lebdušková, kterou pro další roky vystřídal dlouholetý vedoucí David Kořínek. Ten předal v roce 2014 žezlo Martinovi Šulcovi a pod jeho vedením turnus dále vzkvétal. Na rok 2018 zaskočila jeho žena a Lučané tak měli nad sebou ochrannou ruku Katky Šulcové. Nicméně Katce se po programu stýskalo a tak se k němu velmi ráda vrátila a žezlo předala Matějovi Duroňovi, který třetím rokem povede Lučany pod svou rukou.

Termín: 17.7. - 31.7. 2021

Hlavní vedoucí: Matěj Duroň

Etapovka: Kateřina Šulcová a Ondřej Petr

Cena tábora: 3500,-

Přihláška: 

Rychlé info: 606 384 400

UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS: Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora).

Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.

 

Etapová hra: Svět Zaklínače

Vítejte v kouzelném světě budoucí táborníci. Ve světě, kde mýtické bytosti ožívají - potkáváte se s nimi a buď z vás budou kámoši nebo jim useknete hlavu. Ve světě, kde draci žijí v horách, v bažinách najdete pár utopenců a kde v lesích není problém narazit na leprikóny či trpaslíky. To celé je místo, kde se v létě milí kluci seznámíte s Geraltem z Rivie, aneb Zaklínačem a vy krásné slečny budete mít tu čest poznat se s Yennefer, která má v sobě ukryté magické schopnosti. Pojeďte s námi na 14 dní do světa, kde muži potřebují meč a sílu a ženy v sobě objeví čarodějku mocnější než se jim kdy zdálo.

zakl

 

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Pro vedoucí, kuchařky, zdravotníky....
Moc děkujeme za všechno, Adélka si to opět užila, a prý ještě víc než minulý rok a už se těší na další tábor. Byli jste opět úžasný s pozdravem Fišerovic rodinka
neděle 29. srpen 2021

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě