SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

2.turnus – Lučané

V roce 2000 Lučany založil Pavel Coufal, který roku 2001 otěže na dlouhá léta předal Janu Svobodovi, který tábor spolu s Veronikou Starou vedl až do roku 2005. V roce 2006 vedl Lučany Marek Hammerschmied a v roce 2007 Radek Lev spolu s Pavlínou Provazníkovou.  Následující tři roky vedla Lučany Bára Lebdušková, kterou pro další roky vystřídal dlouholetý vedoucí David Kořínek. Ten předal v roce 2014 žezlo Martinovi Šulcovi a pod jeho vedením turnus dále vzkvétal. Na rok 2018 zaskočila jeho žena a Lučané tak měli nad sebou ochrannou ruku Katky Šulcové. Nicméně Katce se po programu stýskalo a tak se k němu velmi ráda vrátila a žezlo předala Matějovi Duroňovi, který čtvrtým rokem povede Lučany pod svou rukou.

Termín: 16.7. - 30.7. 2022

Hlavní vedoucí: Matěj Duroň

Etapovka: Kateřina Šulcová a Ondřej Petr

Cena tábora: 3700,-

Rychlé info: 606 384 400

UPOZORNĚNÍ PRO 2. TURNUS: Z důvodu náročnosti etapové hry je minimální věk pro přijetí na tábor 8 let (tj. nejmladší věk dítěte 8 let v době konání tábora).

pngwingom copy

Mladší ročníky přihlašujte prosím na ostatní turnusy. Děkujeme.

 

 

Etapová hra: Simpsonovi ve Lhotě

Homer, Marge, Bárt, Líza a Maggie a s nimi i celý Springfield. Kdo z Vás ví proč?Je to tu! Žlutá rodinka přijíždí do Lhoty velevážené dámy, velevážení pánové, kluci a holky.

No protože Homer to opět zvrtal a tentokrát pořádně. Shodou všech náhod se mu povedlo zničit ovládací pult jaderné elektrárny pana Burnse, a celému městu tak hrozí bezprostřední nebezpečí. Nyní čas běží a na zastavení této nehody budeme mít společných 14 dní.

featurepngwigcom

Ned Flenders už si češe na sedačce letadla svůj knír, profesorka Edna laškuje se Skinnerem, na kterého volá ze zadního sedla jeho matka, školník Willy pije pivo s Vočkem, Patty a Selma se předhání, která sežene lepšího chlapa a spousty a spousty dalších postav míří právě za námi, do bezpečí a pro pomoc.

Těšíte se? Doufáme, že moc a že si tábor se Simpsonovými užijeme naplno!

 

Naši vedoucí

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Realizační tým
Děkuji za skvěle odvedenou práci v průběhu celého čtvrtého turnusu. Vaše nadšení se úspěšně přeneslo i na Kryštofa a z nevšedních zážitků bude sytit svou dušičku jistě až do Vánoc. R. Kopecká
neděle 28. srpen 2022

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě