SDRUŽENÍ pro TÁBOR

SpT - turistický oddíl mládeže č. 19076

3.turnus - Peřejané

Nejstarší turnus tábora SpT. Turnus založil r. 1991 Pavel Coufal. Tábor poté do roku 1994 vedli Marie Kňákalová a Josef Vilimovský. Roku 1995 se tábor stěhuje do Rabštejsnké Lhoty, kde až do roku 2002 úspěšně probíhá pod vedením Pavla Coufala, Petra Květiny, Romana Hrodka a Mileny Paldusové. Po přestěhování do Nové Vsi n/P. omladil i vedení za Petra Barannikova a Jana Květinu. V roce 2010 se tábory vrátily do Rabštejnské Lhoty a znovuvybudovaného Tallhoferova Dolu, kde pokračovaly pod vedením Komára a Labusche. V roce 2014 převzala otěže žena Markéta Jílková se svou rolí poprala na výbornou. Nicméně stujdní povinnosti ji donutily, aby se na čas opět z pozice hlavního vedoucího stáhla a od roku 2017 vede opět Petr Barannikov Peřejeny ke slávě a úspěchu.

 

Termín: 30.7. - 13.8. 2022

Hlavní vedoucí: Petra Barannikov (Komár)

Etapovka: Jíří Jílek (Haše)

Cena tábora: 3700,-

Rychlé info: 606 384 400

 

Etapová hra: Atlantida

“Pokud čtete tento dopis, nevím kolik času vám zbývá, než budete vytržení z časoprostoru a vhozeni do mé časové linky. 

Mé jméno je Pythagoras, a vědma z Delphi předpověděla, že můj domov, město, které jsem vybudoval, padne do mořských hlubin a svět na jeho existenci zcela zapomene. To nemohu za žádnou cenu dopustit, a proto jsem vytvořil zařízení, které vyhledá hrdiny přítomnosti i budoucnosti, s jejichž pomocí musíme proroctví vědmy z Delphi zabránit. 

01 The Sunken City of Atlantis Milyausha Garaeva Impressive Detailed Architectural Drawings www designstack co 2

Přidejte se do řad těchto hrdinů, a já Vám slibuji, že se zapíšete do historie jako legendy mé doby, a co víc (tedy.. za podmínky, že mi opravdu pomůžete), slibuji, že vymyslím jak Vás dostat zpátky domů, a kromě příběhů o úžasném dobrodružství si s sebou odnesete i vědomosti, o které se s Vámi podělím, a pokud Vás takové materiální nesmysly zajímají, určitě není problém podělit se s vámi o bohatství a poklady, jichž máme k dispozici nespočet. 

Pythagoras ze Sámu” 

 

Naši vedoucí

Kontakt

logo SPT 2015
mail SpT:
 prihlasky@sptlomnice.cz

telefon SpT: 606 384 400


adresa tábora (v létě!):

Tábor SpT
Tallhoferův Dol, 537 01
Rabštejnská Lhota

 

VÍCE ZDE

Poslední vzkazy

Realizační tým
Děkuji za skvěle odvedenou práci v průběhu celého čtvrtého turnusu. Vaše nadšení se úspěšně přeneslo i na Kryštofa a z nevšedních zážitků bude sytit svou dušičku jistě až do Vánoc. R. Kopecká
neděle 28. srpen 2022

 Gazela Banner 300x600

 

logo penzion

 

Přihlásit se

Přihlášení do administrace

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě