1. turnus - Etapová hra

Japonsko - přísně tajné!

Slyšeli jste už o vesničce Kawarimi? Jak byste jen mohli? Jen zasvěcení vědí, kde se nachází a jaký je její význam. Daleko v horách. Schovaná u pramenů řeky Šinano, hluboko v pohoří Hida, stojí vesnice, ve které jako by se zastavil čas. Šest mistrů tady na svých bedrech nese učení, které se po staletí předává z pokolení na pokolení. Místní výcvik absolvují jen ti nejlepší! S těmi ostatními mistři ani neztrácí čas.

Kapitán John O’Neil teď stojí před velkou výzvou. Díky svým úspěchům byl pověřen vedením elitní přísně tajné jednotky zpravodajských služeb, která byla složena z expertů z celého světa za účelem významné mise v Blízkém východě. To on kdysi výcvik ve vesnici Kawarimi absolvoval. Právě náročnému učení mistrů připisuje všechny své úspěchy. To, co se s ním ve vesnici stalo, se jen těžko popisuje. Vnitřní klid, řád, disciplína a neuvěřitelná cvičení mu daly schopnosti, o kterých ani nesnil. V náročných situacích má hlavu čistou, dokáže se pohybovat jako stín a odvahy má od té doby na rozdávání. Díky výcviku byl oproti nepříteli vždy ve výhodě. Přijde mu proto naprosto nutné, aby stejný výcvik absolvovala i jeho nová jednotka. A agenti po celém světě uslyší o jejích úspěších!

V době, kdy je v pohybu několik obrovských misí však může speciální výcvik v japonských horách lecos narušit. Podaří se jednotce do vesnice dostat? Přijmou je mistři do učení? A podaří se O’Neilovi srovnat do latě génie z různých koutů světa? Může nejlepší skupinu agentů na světě vůbec nějak posunout Japonsko se všemi svými tradicemi?

Pokud čteš tenhle text, už teď znáš odpovědi na všechny otázky. Jsi to ty. Ty víš nejlíp, jak dokážeš přispět k elitní jednotce. A právě na tebe čeká Kawarimi a jejích šest mistrů…