1. turnus - Vedoucí

Hlavní vedoucí

Jonáš

Ahoj,

jako každý rok nevím, co mám napsat. Ale pro ty, kteří mě ještě neznají: jmenuji se Jonáš a jsem váš hlavní vedoucí i protentokrát. 

Tak tedy něco málo o mně. Na tábor už jezdím od roku 2007, což znamená že jezdím stejně dlouho jako je na světě náš turnus. Přes rok pracuji v Praze v laboratoři, kam jsem se přestěhoval a přidal se tak k naší partě Pražáků. Rád si zahraju jakoukoliv stolní, počítačovou i táborovou hru a moc rád vyhraju skoro za každou cenu (keře, trní, voda ani bahno nejsou překážkou). Volný čas se snažím trávit na táborových brigádách a nebo barvením figurek všemožných postav.

Myslím že to by mohlo stačit :). Jako každý rok se moc těším až se v létě uvidíme.

Program

Nany a Ýmo

Nazdárek lidičkové! Jmenujeme se Nany a Ýmo a letos budeme vaše programové vedoucí! (vaše DDP-přísně tajné!) Je nám 24 let a obě si už dlouho nedovedeme představit léto bez tábora. Co o nás není utajovanou informací? Ýmo studuje pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem a Nany pro změnu právnickou v Plzni. Taky rády čteme. Nany sice v knížkách utíká za detektivy na sever a Ýmo do světů fantazie, ale s knížkou v ruce nás potkáte rozhodně. Volný čas trávíme všelijak, ale řekněme, že jsme rády v přírodě, baví nás orientačně běhat, malovat, hrát na klavír nebo jen tak sedět u ohně s kamarády. Na táborech jsme se blýskly jako praktikantky, oddílové vedoucí i programové vedoucí (Nan taky často a ráda zavítá do kuchyně). Letošní rok je ale náš první společný programový projekt. Obě letos také budeme státnicovat, tak nám držte palce! Až se potkáme na táboře, tak z nás konečně budou pořádný MeGeRy 😁

PS:

43,11   44,11,21,53,24,51   41,53,43,51,34   15,51,41,53,54,31,42,33,54     55,23,54,44,53,54  13,54,23,42,31,13,54   11   53,41,33,51,43,11   44,51   43,51,33,42,43,51 (-bez CH a Q)

Kuchyně

Marek (Námořník)

Jmenuji se Marek, říkají mi Námořník a tak nějak k táborům SpT patřím. Pro letošek se budu držet svého kopyta a neodtrhnu se od plotny. A vy se můžete těšit na klasické táborové pochoutky.Vivááátttt Los Dolooos přátelé! 

Už teď se těším na život v Tallhoferově Dole, večerní nástupy, týmové pokřiky, kostýmové zkoušky a hlavně na vás, táborníky.

Emma

Čauky táborníci!

Jmenuju se Emma, je mi 16 let a konečně s vámi pojedu poprvé jako vedoucí. Bydlím v Praze, kde studuju uměleckořemeslnou střední školu. Na tábor pojedu už pojedenácté a snad si to zas užijeme jako vždy.

Budete mě moct najít v kuchyni a nebojte se za mnou s čímkoliv přijít ;-)

Tak se uvidíme v létě!

Technický sektor/ Zásobovač

Pan Morávek (Moris)

Zdravím,

Tento text píše tiskový mluvčí pana Morávka protože cituji „hoj nic mě nenapadá :( Napiš tam Zásobovač údržbář :D“

Takže něco o našem zásobovači/údržbáři v pár slovech. Je to PAN Morávek.

Tejky

Ahoj!

Já jsem Honza, ale klidně mi můžete říkat Tejky.

Pokud už jste na našem táboře někdy byli, tak si mě jistě pamatujete jako oddílového vedoucího. A pokud už jezdíte delší dobu, tak dokonce možná ještě jako táborníka (jojo taky jsem zde táborničil, stejně jako se možná právě chystáte vy).

Ale POZOR! Letos tomu bude úplně jinak!

Pro tento rok jsem se upsal do technického sektoru, takže teď už žádný prudící oddílák, co se snaží za každou cenu vyhrát. Nenene! Teď už budu jen super kámoš Tejky, co je pro každou srandu a sem tam možná něco opraví. ;)

PS: Jo a taky nejspíš bude moje jméno na konci tábora napsáno v titulcích hned za slovy: V hlavních rolích účinkovali:

Zdravotík

Lucík

Ahoj táborníci,

Většina z vás už mě zná pod jménem Lucík. Letos mě opět najdete na marodce, kam za mnou můžete přijít
s jakýmkoliv trápením nebo bolístkou.

V osobním životě jsem mamkou dvou úžasných dětí a pracuji jako vychovatelka ve školní družině.

Tak už začněte balit! Na letošní Osadníky už se strašně těším. Užijeme si opět 14 dní plných zábavy
a dobrodružství. Těším se na vás!

Oddíloví vedoucí

Adam

Ahoj všichni, 

Jmenuji se Adam a je mi 18 let. Jsem sice Pražák, to ovšem neznamená, že nemám mimo město co dělat ;) Na tábor jezdím už řadu let a pozici vedoucího zastoupím už potřetí. Jsem nadšený pro každý sport, zábavu, dobrou muziku a samozřejmě pilné studium na obchodní akademii. Už se na vás všechny moc těším
a doufám, že si spolu tábor všichni užijeme!!

Dan (pidi Adam)

Ahoj, 

jmenuji se Dan, ale můžete mi říkat i Vincent. Je mi 17 let a bydlím v Praze, kde studuji na obchodní akademii. Na tábor jezdím už dlouho, ale tento rok pojedu konečně jako vedoucí. Ve volném čase se rád dívám na filmy a poslouchám hudbu všeho druhu, hraju na baskytaru nebo chodím ven s kamarády. 

Moc se těším až se sejdeme na táboře. Tak čus!

Danča

Ahoj, 

vaše Danča se opět hlásí na 1. turnus! Letos se na vás těším jako oddílový vedoucí, vždy nadšená a pozitivně naladěná. Je tomu už 4. rok, co jezdím s táborem, ale nejsem o nic méně natěšená a už teď odpočítávám dny do tábora! Na co mě vždycky urveš? Hry - deskové i sportovní, vtipy, závody a celotáborovou soutěž v ukecanosti. Táboru zdar!

Eliška

Čauky všichni!

Já jsem Eliška a na tento tábor jezdím už od mých šesti let. Jsem z Liberce, ale momentálně studuji v Olomouci, takže nejvíce času přes rok trávím tam. Je mi 19 let a nejraději mám malování, vyrábění a cestování. Z tábora mám už spoustu úžasných vzpomínek, ale vím, že letos určitě nějaké další přibudou. Moc se těším, až spolu budeme hrát hry, cokoliv vyrábět nebo spolu jen tak trávit čas. Už teď se na vás všechny těším! 

Kiki (Kikitán)

Ahojky,

já jsem Kiki, ale občas jsem i Kikitán. Na tábor jedu letos již pojedenácté. Ráda sportuji, studuji obor ergoterapie v Ústí nad Labem a Jonáš mi rád říká, že jsem prostě masér (což není pravda). Když můžu, tak pomůžu s jakýmkoliv nešvarem. Už se na Vás všechny moc těším.

Kořenka

Ahoj já jsem Kořenka 🙂 Na tábor se vracím po letité pauze a moc se těším! Aktuálně jsem mamka na dovolené. Baví mě knížky, legrace, pečení, tvoření, povídání...............  🙂 Díky táboru jsem už jako dítě měla léto vždy spojené se světem nekonečné fantazie, dobrodružství, skvělých chvil a pevných přátelství 🙂 

Letos se moc těším, že si to zase užijeme společně!

Luky (pidi Tejky)

Čus!

Já jsem Lukáš, ale klidně mi můžete říkat Tejkee.

Na tábor jezdím už spoustu let, ale pro mě to bude letos novinka, protože jedu poprvé jako praktikant. Už se na to strašně moc těším a taky hlavně na vás. Proto doufám, že všichni dorazíte.

Mám rád sport a celkově prostě pohyb, jsem pro každou srandu a hlavně tu diskotéku!

Tak si to snad spolu pořádně užijeme!

Zatím ahoj.

Mirďa

Ahoj táborníci,

Jmenuji se Mirek, ale říkají mi i Mirďas. Je mi třicet let a bydlím a pracuji v Liberci.

Na náš tábor už jezdím nějaký ten pátek a ani letos to nebude výjimka. Má funkce na táboře je oddílový vedoucí. A věřím, že i tohle léto si užijeme spoustu zábavy. Tak AHOJ NA TÁBOŘE

Sam (Bezlepek)

Ahoj, zdravím všechny táborníky!

Já osobně jsem nadšeným táborníkem od svých deseti let. Jezdil jsem jako dítě a pamatuju si, že to byl nejlépe strávený čas o letních prázdninách. Zažil jsem spoustu zážitků, potkal jsem spoustu kamarádů a každý rok po konci prázdnin jsem se těšil na další táborový sraz nebo tábor. 

Teď už jsem starý a dospělý, a tak mám dospělácké povinnosti jako je vysoká škola a vydělávání penízků. Ale i přes to všechno se od mých deseti let nic nezměnilo. Pořád se těším na ten první táborový den, kdy se všichni sejdeme u táboráku a zahájíme tábor (prvního turnusu, protože ten je samozřejmě nejlepší). Přestože teď už bohužel nemůžu pobíhat po bukáči a lámat si nohy jako za mladých let, každý rok se těším stejně.

Tak snad se potkáme na táboře!

Váš Bezlepek

Sjuzn

Hola amigos,

Jmenuje se Zuzka, ale budu radši, když mi budete říkat Sjůzn (abychom se vám s druhou Zuzkou nepletly). Je mi 17 let a bydlím v České Lípě, kde ale moc času netrávím, protože studuji pedagogické lyceum v Praze. Na tábor jedu již pojedenácté, ale poprvé jako praktikant a moc se na to těším.

Když se zrovna nevěnuji škole, tak ráda výtvarničím, fotím, cestuji a u toho poslouchám hudbu. 

Moc se na vás v létě těším, tak zatím!

Tomáš

Nazdáár!

Já jsem Tomáš, pro Vás Tom, a budu na táboře oddílový vedoucí. Je mi 18 let a bydlím v Praze, kde taky studuji na obchodní akademii. Do Rabštejnské Lhoty letos pojedu už pojedenácté, z toho podruhé jako vedoucí. Ty dva týdny strávené na táboře vždycky byly, jsou a budou moje nejoblíbenější v roce. Kromě studia se hodně zajímám o historii a o všechno, co je s ní spojené. Taky se poslední dobou snažím fotit. Rád čtu a poslouchám hudbu, hlavně tu starší. Dál si rád s každým povídám a vždycky ocením zajímavou konverzaci.

Už se moc těším, až se zase sejdeme na táboře a společně si užijeme další rok!

Tomáš (Kalendář)

こんにちは、皆さん... Tady Tom,

nebooo jak chcete, to je fuk. Kdo mě nezná, pozná. Je mi cca 21 a převážně jsem v Praze. Ale jenom kvůli škole. Studuju tam Arts Management na VŠE. No a když zrovna nejsem ve škole, tak mě najdete v Jablonci. Duší i srdíčkem hudebník. Takže během roku učím klavír a kytaru, to znamenaaaaa, že bude kejtra i ve Lhotě. A když už nejsem na táboře, tak je můj hood na zámku Hrubý Rohozec. Takže v létě tam a samosebou na táboře. ナズダール

Zuzka

Zdravím všechny táborníky!

Jmenuju se Zuzka (milejší mi je tvar Zuzi) a letos budu již podruhé mezi vámi působit jako oddílový vedoucí. Minulý rok jsem si to moc užila a o to víc se teď těším na ten příští. 

Studuji grafický design na Uměleckoprůmyslové škole v Jablonci nad Nisou. Volný čas ráda věnuji kreslení nebo hraní různých her se svými přáteli. Nepohrdnu procházkami a touláním se v lese. Často si všímám všemožných detailů a hledám místa, která bych potencionálně mohla namalovat. A ano, stále velmi ráda pozoruju mraky, taky to zkuste.

Tak naviděnou v tábořišti!